0
clear
  • SDFDSSR Нордиските Лак Форма Подот Светилка Модерната Led Dimmable Далечински Управувач Стои Светлина за Дневна Соба и Спалната соба Студија Оркестарот Осветлување Црн Ла?
  • -20%
  • -20%
SDFDSSR Нордиските Лак Форма Подот Светилка Модерната Led Dimmable Далечински Управувач Стои Светлина за Дневна Соба и Спалната соба Студија Оркестарот Осветлување Црн Ла?

SDFDSSR Нордиските Лак Форма Подот Светилка Модерната Led Dimmable Далечински Управувач Стои Светлина за Дневна

DEN 10505.52

Износ
Това е достапна

LED печ извор на светлина, нежно светло, заштеда на енергија и замена на трошоците.РК вклучите, се прилагодува осветленоста, повеќе удобен операција.пмма абажур, силна светлина трансмисија, нежно светло, не блескави, убава и практична, лесна да се грижи за.Ковано железо боја светилка тело, внимателно фрлени, трајни, анти-корозија и анти- ' рѓа.На ковано железо шасија поддржува светилка тело stably, и се обработуваат низ повеќе процеси како што се високи-температура на печење боја, која е стабилна и убава. 【Информации за производот】 Производ големина : (ве молиме погледнете на големината на табелата).Висина на светилка тело : 170 CM/67inch.Span size : 120cm/за 47,3 инч.Напон : 111 V~240 V.Главната материјал на светилка тело : железо.Главен материјал од абажур : ПММА висока светлина пренос абажур.Тип на светлосен извор : ЛЕР.Број на извори на светлина : 1. Зрачењето област : 5㎡-10㎡.Не светилка имаат светлосен извор : yes.Применливи простор : дневна соба, студија соба, спална соба другиот /другите.Сертификација : ЕУ, Ro HS, FCC, ETL ОКОЛИЈА, CCC, УЛ и други сертификати.Пакување листа : 1*подот светилка/1*РК.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Тенок и не заземаат простор, лесно да се инсталира и лесно да се движите.тоа се многу погодни за читање с

Извор на светлина тип : бела, Отопло бела.Материјал : алуминиум легура + калено стакло + ' рѓосувачки челик

Ве молиме бидете сигурни дека прекинувачот е правилно во "ON" позиција, проверете со покривање на стакло

Креативни Нов Дизајн.Убави и Романтични : светилка е многу погоден за домашна декорација на маса или ноќ

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

1.Висок квалитет на железо боја Светилка тело, нежна текстура, антиоксидација и отпорност на корозија, п

Ротари switch не само што може да се користи за префрлување на работење, но, исто така, може да се користат з

100% Памук.Увезени [СОВРШЕН ЗА СЕКОЈА СОБА] : Ова подот светилка е прекрасен прилог на било соба или просто

☀【Детали за производот】Подот Светилка Големина : 11"W x 72"H, Сенка Големина : 8"W x 5.5"H, Електрична Жица : 4.25 m,

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Вкупно : 71 1 / 2" висока.База е 14" широк.Сенка е 16" во склопот на врвот x 16" низ дното x 5 1 / 2" висока.Трае две мак

[Енергијазаштеда на Око / Вратот Заштита]Овој кат светилка содржи 12вати енергија LED сијалица (на нејзина

Прилагодливи до 53" висока.Метална конструкција.Енергетскиефикасни LED модерна подот светилка од Possini Евр

Вашето задоволство е наша постојана извршување.Погоден за на сцена : дневна соба и трпезарија студија с

▲ метална база : површината на традиционалната боја обработка, petal во облик на база на дизајн, така што с

★Превозот од САД склад со Fedex,нормално во рамките на една недела до вашата врата!Ограничена КОЛИЧИНА!!Це

Задоволството на клиентите Како Нашиот Приоритет Број Еден, Ние со гордост Нудат Задоволство Гаранција

Разни боја се менува ефекти : 1.DIMMABLE ПОДОТ СВЕТИЛКА Доаѓа со спарени далечинско за контрола на подот све

Единствена светлина го осветлува вашиот простор, давајќи секоја соба екстра стил и карактер.Со мека атм

72" висок целина.База е 12 1 / 2" широк x 2" висока.Сенка е 15" широк x 8 1 / 2" висока.Тежи 25 кг.Од центарот на пол до н

Топли бои може да се создаде пријатна домашна атмосфера, донесе опуштено расположение и да ги елиминира

Please wait...