0
clear
  • SUQIAOQIAO Zeblaze Ares Smart Watch отчукувањата на Срцето и Спиење за Мониторинг 1.3 Инчен HD Боја на Екран на Допир за Нараквица 170Mah Батеријата 13 Гол-Базирани Вежби Smartwatch,Црна
  • -20%
  • -20%
SUQIAOQIAO Zeblaze Ares Smart Watch отчукувањата на Срцето и Спиење за Мониторинг 1.3 Инчен HD Боја на Екран на Допир за Нараквица 170Mah Батеријата 13 Гол-Базирани Вежби Smartwatch,Црна

SUQIAOQIAO Zeblaze Ares Smart Watch отчукувањата на Срцето и Спиење за Мониторинг 1.3 Инчен HD Боја на Екран

DEN 1283.28

Износ
Това е достапна

4 или погоре, Поддршка за Bluetooth 5.3 инчен HD Боја на допир екран, голем екран и повеќе прекрасни, повеќе погодно. [Smart watch е Вашите Лични Здравствени Менаџер]реално време отчукувањата на срцето следи држи 24 часа снимање на вашиот отчукувањата на срцето автоматски.И отчукувањата на срцето аларм функција, овие податоци ќе им помогнам да водат здрав живот.0, врската е многу conveniehnt.[Smart watch има Мулти Посебна Функција] Крвен Притисок Мониторинг, 13 Гол-Базирани Вежби, Спиење Следење на Квалитетот на Чекори за Следење, Потсетници за Да се Движат, временска Прогноза, stopwatch (Стоперка), Аларм, се Најде Телефон, Фенерче, Пак врвката за Откривање, Музика Контрола.0 или над и Android 4.И отчукувањата на срцето аларм функција, овие податоци ќе им помогнам да водат здрав живот. [Smart watch има Мулти Посебна Функција] Крвен Притисок Мониторинг, 13 Гол-Базирани Вежби, Спиење Следење на Квалитетот на Чекори за Следење, Потсетници за Да се Движат, временска Прогноза, stopwatch (Стоперка), Аларм, се Најде Телефон, Фенерче, Пак врвката за Откривање, Музика Контрола.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

【1.47 Full HD Екран т испратите пораки или не може да одговори на повик директно.но, можете да примате пораки

⌚1.3инчен highdefinition IPS екран во боја : трчање статус следење на податоците може да бидат прикажани на екран

Ве молиме погледнете го насловот за да се потврди специфичен модел 0.26 mm дебелина одржува оригинален одг

4 или погоре, i OS 8.4mm Вода рака : 22cm Вкупната Тежина : Околу 54g Пакет Листа : 1 х Smart Watch 1 x Полнење Кабел 1 x Прир

[IP68 водоотпорен ]Со IP68 waterpoof отпорна, целосно ги задоволува вашата секојдневна употреба, како што е миење

45 KGApplicable луѓе : children Applicable платформа : целосно compatible Body меморија : 4 GCamera : 1,3 милиони pixels Wearing метод : врвка з

Full screen допирни : 1.4 cm Screen резолуција : 240*240 Wristband материјал : metal Charging метод : магнетни полнење cable Waterproof оцен

GPS прецизното позиционирање : брзо и точно да се лоцира местоположбата на родителите, без разлика дали т

Спецификација : Боја : црна, каки, gold Applicable луѓе : дами, неутрален, јавноста, во парови, мода, adults Compatible сист

⌚1.3инчен highdefinition IPS екран во боја : трчање статус следење на податоците може да бидат прикажани на екран

Музика control Find телефонот Далечински управувач за камера (тресат тресат да се земе слики)не се наруши mode Al

★ Повеќе спортови : трчање, велосипедизам и други спортски режими се опремени со спортски историјата на

【Повеќе Избори】 : Постојат Седум бои за Фосилни Хибрид Smartwatch HR / Мажи е Gen4 Explorist HR / машки Спорт да се види

❥(^_)Висококвалитетни материјалинаправен од висококвалитетни материјали, кожапријателски, мазна и вод

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.0 Компатибилен Систем : Android5.2 ( не за таблет ).Хар

【Smart Watch за Мажи Жени】1 "Добредојдовте на нашиот mall Happy шопинг!Нашите производи се целосно тестирани, се

100% Сосема нов и висок квалитет на Фосилните Хибрид Smartwatch Нејт, Хибридни Smartwatch HR географска Ширина, Хибри

Паметен телефон известувања, екран осетлив на допир функционалност, активност следење, прилагодено со

Се подготвени да се скрши вашиот wellness цели со телото читања правото на вашиот зглоб.Подобар Сон Започну

Поддршка мултиспортски режими, Број на спортски чекори, спортски километражата рекорд, картичка потрош

100% Сосема нов и висок квалитет на Фосилните Хибрид Smartwatch Нејт, Хибридни Smartwatch HR географска Ширина, Хибри

⌚⌚⌚1.44 инчен TFT екран во боја со висока чувствителност и еден притиснете контрола, која може да се реали

Добредојдовте на нашата продавница!Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактира

100% Сосема нов и висок квалитет на Фосилните Mens Генералот 5 E, Спорт, Генералот 4, Генералот 5, Хибридни Smartwat

Ве молиме погледнете го насловот за да се потврди специфичен модел 0.26 mm дебелина одржува оригинален одг

Револуционерен дизајн држи сè што ви треба на дофат на вашите прсти, кружни интерфејс и уникатни ротира

Експанзивна Екран : Види повеќе и направете повеќе со крајна виткање мобилен телефон со екран кој става

Без технологија е потребно да ги синхронизирате со телефонот, и лесно да пристапите до вашите здравстве

0 Екран материјал : TFTBattery капацитет : 200m Ah Operation режим : допир + button Product големина : 47mm*185mm Screen резолуција : 240*2

Облечен врвката за светло на екранот за да се носат хардвер + smart app + податоци облак услуга.Следи вашето з

Please wait...