0
clear
  • Гео Cruiser DX Лесни Компактен Виткање Литиум Електрична Енергија инвалидска Количка ЦРВЕНА
  • -20%
  • -20%
Гео Cruiser DX Лесни Компактен Виткање Литиум Електрична Енергија инвалидска Количка ЦРВЕНА

Гео Cruiser DX Лесни Компактен Виткање Литиум Електрична Енергија инвалидска Количка ЦРВЕНА

DEN 1555.20

Износ
Това е достапна

Тежина Капацитет 265 кг.Патување Растојание : 15 милји.Производ Тежина : 50 кг без батерија, 55lbs.со батеријата.Ultra light алуминиум рамка.Монтажни назад и седиште перница.Напредни Литиум Јонска батерија : подолготрајни.Строго се препорачува од страна на авио & крстарење линии.Гео Cruiser DX е FDA расчисти компактен лесни свитлива моќ стол кој ви овозможува да се добие околу, лесно и безбедно.Тоа само тежи 50 кг.без батерија, и 54lbs.со батеријата.Тоа е патентиран дизајн ви овозможува DX да биде укината/ширевте во секунди.Своите преносни дизајн, исто така ви овозможува лесно да го транспортираат во камион на повеќето возила, како и комбе, автобус, воз или брод.Исто така, таа ги исполнува правила на владата за безбеден воздушен патување, и во повеќето случаи ќе може да го вози директно да се качите терминал.Тоа се одликува со прилагодливи нога-позиција backrest, три позиција и подложка за нозе и десно и лево прилагодливи нога чувари.Гео Cruiser DX е лесно да се постави и само бара да се поврзете на "Брзо Ослободување" џојстик, и вашиот подготвени да одите.Сега можете да направите повеќе со Гео Cruiser DX.Посетуваат семејни дружења, да одите на шопинг.посета на музеи, саеми и други општествени настани со доверба дека ќе бидете во можност да уживате со стекнување на поголема независност со твоите мобилност.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Големина approx2in L*1 H;ТЕЖИНА:околу 3 ★Премиум Алуминиумски Материјали : На trinket кутија направени од страна

Материјал : Пластика.Направени од високо квалитетен материјал, издржлив за да го користите за долго вре

Расположение : "јас сум толку благодарен за вашето пријателство" напишани на Куќиште Картичка 9"h раканас

Оваа Очите На Змејот Круг Накит Кутија мерки околу 2.25" високи и 4" во дијаметар.Тоа тежи околу 13 унци.Оваа

Издржлив материјал : овие string за нараквица на одлуки е направен на 3 plies полиестер и лесно восок, кој е здр

Подобрување на успехот и возбудата на вашата програма со презентирање на Хејс награди!.Убава и автентич

Двојно Двострано Лента Вклучени Боја : Црна Должина : 5 FT.Канал Големина : 0.49"H x 0.8"W Вкупна Големина : 0.68"H x 3.

MFJ4125 Префрлување Напојување има switchable AC влезен напон 110 VAC на 4762 Hz и 220 VAC на 4763 Hz.Работи со AC влез 85135 VAC или 1

4" манжетната за дополнителна заштита.Топ жито Cowhide дланка со Cowhide сплит засилувања.Пораби со Du Pont Kevlar за

, со 13mm или повеќе индукција на далечина.Интелигентни течни ниво репер за вредноста и на ниво на меморис

Нашите миленичиња куќа е дефинитивно идеален избор за вашето домашно милениче да се одморат, да играат

【Компатибилни Модели】 : Само компатибилен со LG Stylo 5 / Stylo 5 Плус / Stylo 5+ / Stylo 5 X / Stylo 5 V.НЕ е компатибилна

Generice производи.Овој Случај Е компатибилен за samsung галакси забелешка 9 Protecte пластични Одличен телефон ка

Материјал : смола и легури.snapin тип без поврзување на хард пластични материјали со совршени детали.летањ

Главна Цел : Овој сензор може да се контролира итна кочница switch притисок на тркала loader за да се обезбеди

1)Димензија : Игра картичка мерење 5"x7", обезбедување ќе има доволно место на картичка за пишување 2)Количе

Ергономски облик на четка совршено се вклопува во рака овозможувајќи за одличен ракување.Таа има посеб

Материјал : елката Кеса направена од тешки оксфорд ткаенина е долгатрајни и водоотпорен, трајни и стаби

【Компатибилен Со】 : Дизајн за Samsung Галакси S8 Плус, НЕ се компатибилни со S8 и други уреди 【Подарок】 : Ние

FUME СЛОБОДНИ РЕРНА ПОЧИСТА : ги Отстранува тешки рерна масти и храна!Совршен за рерна место за чистење во

Тема сечење завртка со типот F точка е машина завртка теми кои коси надолу за да тап раб, и е погодна за те

1 / 2"13 X 10".Машина Завртки, Хексадецимален Главата, Челик, Топло Натопи Поцинкуван.Челик 1 / 2"13 X 10", Надвореш

CE одобрено EN613261 Класа B.Shockproof изградба.Како растојанието се зголемува, мерење област треба да се зголеми

Please wait...