0
clear
  • Notonmek Нови 12 Volt 5 Amp Компактен Полначи информации за Батеријата DSE9130 Компатибилен со Длабоко Морето
  • -20%
  • -20%
Notonmek Нови 12 Volt 5 Amp Компактен Полначи информации за Батеријата DSE9130 Компатибилен со Длабоко Морето

Notonmek Нови 12 Volt 5 Amp Компактен Полначи информации за Батеријата DSE9130 Компатибилен со Длабоко Морето

DEN 1798.80

Износ
Това е достапна

Дел Број : DSE9130. Тип Име : Нови 12 Volt 5 Amp Компактен Полначи Информации За Батеријата.Компатибилен Со Длабоко Морето.Строги Стандарди За Квалитет И Супериорен Квалитет Делови. 100% Сосема Нов И Висок Квалитет!.Тоа Е Замена на Дел Не Оригиналниот Дел, Но Тоа Може да Работи Добро За Вас.Ве молиме Внимателно да ги Проверите Сите Слики и Дел Броеви во Листата за да Бидете Сигурни дека Тоа е Точниот Производ можете Need Part Број : DSE9130 Application : Компатибилен Со Длабоко Sea Specification : Предмет Тип : Батеријата Chargers Model : DSE9130 12 V 5 AInput Оценет Напон (Стандарден Опсег) : AC 110 V-277 VInput Оценет Напон (Апсолутна Спектар) : AC 90-305 VInput Напон Фреквенција : 50/60 HZOutput Напон : DC 12 VOutput Номинална Струја : 5 AWorking Температура : -30â"┐-55â"ƒRail Тип : Само EN 50022 35mm type Size : Прибл. 140.4 x 136.5 x 63.4 mm / x 5.5 5.4 x 2.5 in Delivery Детали : ве Молиме Понуда Точна Адреса И Информации за Контакт.Полно Име, Тел Број И Вашата Физичка Адреса ( Дом Или Канцеларија Адреса), Но Не Po Box/Apo/Fpo Адреса Се Неопходни.Ние Нудиме Одличен Квалитет Дел И Услуга.

Повеќе информации

Item Type:
Battery Chargers
Model:
DSE9130 12V 5A
Input Rated Voltage (Standard Range):
AC 110V-277V
Input Rated Voltage (Absolute Range):
AC 90-305V
Input Voltage Frequency:
50/60HZ
Output Voltage:
DC 12V
Output Rated Current:
5A
Working Temperature:
-30℃-55℃
Rail Type:
Only EN 50022 35mm type
Size:
Approx. 140.4 x 136.5 x 63.4mm / 5.5 x 5.4 x 2.5in
Delivery Details:
Please Offer Correct Address And Contact Information. :
Full Name, Tel Number And Your Physical Address ( Home Or Office Address) But Not Po Box/Apo/Fpo Address Are Necessary. :
We Provide Great Quality Part And Service. :

Најдобрите понуди во категоријата

【ГОЛЕМ КРУГ СКЛАДИРАЊЕ КОШНИЦА】Дијаметар 20in X Висина 14in, storsge кошеви совршен за играчка,перници, ќебиња

Објектот Пакет Висина : 0.25 Инчи.Објектот Пакет Должина : 4.0 Инчи.Објектот Пакет Ширина : 6.5 Инчи.Тип На Про�

Име на производ : Дигитален LED Дисплеј Цевки; Типот : Заеднички Катоден; Модел : 5641 AH.Заеднички Катоден : 1298

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.А.А.Опис на производот : ◎ облека оди с

Убава НИ Морнарица USS Пиемонт АД17 colorized злато позлатен предизвик паричка.Оваа ставка го прави голем коле

Прилагодливи полиците.Изградена од висок квалитет laminated composite шумата.Собранието Е Потребно.Димензии : 13"

Сопствени дизајниран за вашиот уред.Лесна инсталација ткаенина за Чистење вклучени.Штити од прашина, sm

Преинсталиран водоотпорен гумена заптивка.Компатибилен со i Phone XR (Dual SIM Верзија).Тоа се користи за да го �

Луѓето секогаш сакаат користење на некои оркестарот се за да го означите домаќинска визуелна естетски.�

* Item Материјал : Памук+Мрежа Item Боја : Црна / Црвена / Бела / Сина (Како Слики Show) Ставка Опис : стегачи за рак�

Цинк легура со тешки хром позлатен заврши.Вклучува три завртки за приложување.Завртки се хром позлатен

Замена за Реверзна Осмоза 10 инчен Стандард Филтер.Ова е Denali Чиста Бренд замена дел, НЕ е ОЕМ производ.Сит

ft простор, совршен за плакарот ходникот aisle осветлување.Јас го користам тоа да се замени со плакарот све�

СОВРШЕН ГЛЕДАЊЕ ИСКУСТВО Мобилен телефон со екран лупа се проширува големината на екранот како проект�

Автомобил Задното Седиште Безбедност Видите Огледало Бебе Задниот Дел Свртен Автомобил Внатрешни Рабо

Уживаат во забавата на шиење : нешто за што луѓето ќе сакаат да ги користат и ќе ви благодариме за.Шиење а

Тежина : 62g 6 Дизајнирани се да Брзо и Безбедно се Наплаќаат Дигитална Камера и видео камера Батеријата.05

Материјал : дождот ги покрие е направен од висококвалитет на Оксфорд ткаенина со СТП слој.На ткаенина се

Сопствени дизајниран за вашиот уред.Лесна инсталација ткаенина за Чистење вклучени.Штити од прашина, sm

Точка Име : Push Копчето Прекинувач;Акција Тип : Lacthing Акција;Контакт Тип : НЕМА.Напон : AC 250 V / 1.5 А 125 V / 3А;Боја

Точно, специјално развиен и компатибилен со Datalogic Memor К Направени од отпорно на гребење, високо транспар�

MagnoliaГроздобер кавга хартија цутот на црешни.Дајте му на вашиот хартија занаети и повеќе убави димензио�

Спектакуларни Осветлување : Ова вдлабнати retrofit вградна светилка со мазна трим создава совршено топло и

Please wait...