0
clear
  • XINGZI Пакување од 2 350ML/11.7 оз Трајни Стакло Храна Складирање Канистер Тегла со Херметички Печат Плута Капак за Чај, Кафе, Зачини и Суво Овошје, Јатчесто овошје Бонбони ?
  • -20%
  • -20%
XINGZI Пакување од 2 350ML/11.7 оз Трајни Стакло Храна Складирање Канистер Тегла со Херметички Печат Плута Капак за Чај, Кафе, Зачини и Суво Овошје, Јатчесто овошје Бонбони ?

XINGZI Пакување од 2 350ML/11.7 оз Трајни Стакло Храна Складирање Канистер Тегла со Херметички Печат Плута

DEN 239.76

Износ
Това е достапна

Пакетот вклучува : 2 парчиња;Капацитет : 350ml/11.7 оз;Материјал : Стакло Шише+Бамбус капак+силикони запечатување.Стакло прибор за нетоксични и отпорни на високи температури и, исто така може да се стави во фрижидер без било каква штета.Запечатување прстен со дрвени капак направи внатре храна отсечени од надвор да чувате храната свежа. â€"капакот е изработен од природен дрво,безбедно и животната средина.Тие се лесни за чистење,брз чистење.Убава плута стаклено шише е одлична партија корист за бебето тушеви, страните, или за употреба дома, за чување на зачини, храна, цвет чај, keepsakes и многу повеќе.Совршен за чување и зачувување на различни видови на храна и состојки, вклучувајќи чај листовите, кафе и грав,бисквити, бонбони, мед, брашно, лешници, житарици, џемови, chutneys, ориз, шеќер, билки, итн.Пакет вклучувајќи : 2 парчиња чисто Стакло Канистри Тегли Containers Material : Стакло;Дрвени;Silicone Color : Јасно како слика shown Capacity : 350ml/11.7 oz Sizel : 12 x 6.5 см/4.72" x 2.55"(H * D)Тема : Можете да ги чувате и користите кафе грав, житарки, чај лисја,бисквити,бонбони,Мед,зачини,брашно,зрна,и повеќе во оваа јасна стаклена тегла погодно.Запечатување прстен со дрвени капак направи внатре храна отсечени од надвор да чувате храната свежа.Капакот е изработен од природен дрво,безбедно и животната средина.Тие се лесни за чистење,брз чистење.Кујната е често нејасна, бидејќи на многу работи.Со оваа стаклена тегла, храната лесно може да се чуваат и уредно ставени во кујната.Стаклото материјалот е отпорен на високи температури и, исто така може да се стави во фрижидер без било каква штета.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Ергономски облик на четка совршено се вклопува во рака овозможувајќи за одличен ракување.Таа има посеб�

Тема сечење завртка со типот F точка е машина завртка теми кои коси надолу за да тап раб, и е погодна за те

【Заштеда на енергија Сензор】 : Ова Ниво на Водата во Сензорот има мали димензии и едноставен жици, со ни

4 Парче Деца Кревет Сет вклучува утешителот, опремени дното лист, рамни врвот на состојба, и реверзибилн�

Претходна направени кабел BNC и Моќ Подготвени Да Одите.Преднаправи СитевоЕдно видео надзор кабли ќе се �

Материјал : Пластика.Направени од високо квалитетен материјал, издржлив за да го користите за долго вре�

Kaisi Алатки 30 Дена за Враќање и Замена Политика.8 inch Package Вклучува : 2 * Вшмукување Чаша Cups Kaisi Алатки 30 Дена з

Ноќта на вештерките врана скелет декорација создаде гаден атмосфера или одеднаш се плаши луѓе во парти�

Нашите миленичиња куќа е дефинитивно идеален избор за вашето домашно милениче да се одморат, да играат �

Тежина Капацитет 265 кг.Патување Растојание : 15 милји.Производ Тежина : 50 кг без батерија, 55lbs.со батеријат�

【Компатибилен Со】 : Дизајн за Samsung Галакси S8 Плус, НЕ се компатибилни со S8 и други уреди 【Подарок】 : Ние

MFJ4125 Префрлување Напојување има switchable AC влезен напон 110 VAC на 4762 Hz и 220 VAC на 4763 Hz.Работи со AC влез 85135 VAC или 1

Двојно Двострано Лента Вклучени Боја : Црна Должина : 5 FT.Канал Големина : 0.49"H x 0.8"W Вкупна Големина : 0.68"H x 3.

1 / 2"13 X 10".Машина Завртки, Хексадецимален Главата, Челик, Топло Натопи Поцинкуван.Челик 1 / 2"13 X 10", Надвореш�

Лесен за инсталација и лесен за ракување.Стабилни перформанси и висока сигурност 100% сосема нов и висок �

100 Компјутери #180 Ронки Датотека : Melody Susie пескарење бендови се дизајнирани со издржлив материјал 180# доаѓ�

Материјал : елката Кеса направена од тешки оксфорд ткаенина е долгатрајни и водоотпорен, трајни и стаби�

Ниско Напонски Поврзувања се toolless.Кабли приклучок во предниот и задниот дел од плочата на ист начин.Цвр�

Големина approx2in L*1 H;ТЕЖИНА:околу 3 ★Премиум Алуминиумски Материјали : На trinket кутија направени од страна

Далеку помоќен од шефот на единицата.Лесна интеграција во рамките на табла.Компатибилен со сите раково�

Please wait...