0
clear
  • ZYX KFXL Вежба Клупата Тренингот Клупа - Седат прозорци Фитнес Опрема за Мулти-Датотеки Прилагодување Виткање Складирање Стомачните Мускули Гира Клупата Клупата Прит
  • -20%
  • -20%
ZYX KFXL Вежба Клупата Тренингот Клупа - Седат прозорци Фитнес Опрема за Мулти-Датотеки Прилагодување Виткање Складирање Стомачните Мускули Гира Клупата Клупата Прит

ZYX KFXL Вежба Клупата Тренингот Клупа - Седат прозорци Фитнес Опрема за Мулти-Датотеки Прилагодување Виткање

DEN 9452.88

Износ
Това е достапна

Тегови fiying птици, седат на гира клупата, аголот е контролирана помеѓу 45 - 60 степени, држете го гира, директно up5. Производот се зема во вид. Седат, седи на гира клупата, кука на сунѓерот ролери на двете нозе, и држете се на вратот со двете hands2. На тегови, на оваа страница се.Седечка положба клупата притиснете гира ,грбот е исправен, седи на гира клупа, држејќи го гира клупата на страните на рамената, дланканапред✿ Tips1.Ве молиме погледнете го вистински product3., производите добиени може да се разликуваат од бои види на Интернет.Litchi кожа, носат-отпорни, рамни и удобен зафат, еластична и анти-нула.[Клупата притиснете функција] седат прозорци, една рака гира веслање, тегови, лежи рамно, тегови, fiying птици, се повлече јажиња, седи, кревање тегови. [Вежба област] Вежбање стомачни, градите мускули, рацете, бутовите, задникот мускулите. Една рака гира веслање, дланка навнатре, еден раце гира, другата рака и колено поддршка на клупата, за 12 - 14 инчи далеку, го дофати гира и потоа се протега раката за да се подготват за вежбање, обидете се да ги собере гира до највисоката точка, да ги Задржи на лактите свртени наназад, одржување на грб блиску до body3. [Материјал] Висок квалитет пена, меки и удобни. [Карактеристики] Snap-на стапка, прилагодлива со 7-брзински плоча, лесно да се свитка, лесен за чување, не се лизга нога маска,.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

【Компатибилни Модели】 : Само компатибилен со LG Stylo 5 / Stylo 5 Плус / Stylo 5+ / Stylo 5 X / Stylo 5 V.НЕ е компатибилна

Имаме повеќето конкурентни цени и најдобар квалитет на производи.Големина : XXLarge | Боја : A03розова Промоц�

★【Разноврсна】Полиците се мултифункционални полици кои ги зачувате повеќе простор и да ја задржите ва

Тежина Капацитет 265 кг.Патување Растојание : 15 милји.Производ Тежина : 50 кг без батерија, 55lbs.со батеријат�

Машина За Миење.Дигитално Печатени во САД, Машина за Миење.Адвокатско големини : Мали, Средни, Големи, XL, X

Подобрување на успехот и возбудата на вашата програма со презентирање на Хејс награди!.Убава и автентич

4" манжетната за дополнителна заштита.Топ жито Cowhide дланка со Cowhide сплит засилувања.Пораби со Du Pont Kevlar за �

Тоа може да ја придружува бебиња, од мајкаassisted удар на бесплатно возење на децата ракапритисни tricycle...

Убаво Рачно Изработени.Рачно украсени од страна на квалификувани занаетчии и жените.Парична Казна Коск

【Заштеда на енергија Сензор】 : Ова Ниво на Водата во Сензорот има мали димензии и едноставен жици, со ни

Новото Подебели Жици за Целосни Изглед.ПреИнсталиран Затворени Кабел Чешли.Висока Густина Mod Mesh Sleeving.Ши

MFJ4125 Префрлување Напојување има switchable AC влезен напон 110 VAC на 4762 Hz и 220 VAC на 4763 Hz.Работи со AC влез 85135 VAC или 1

Најголема Доверба Кујна Бренд најдобар пласман & најголема доверба производи за чистење.Чиста & полски

Мали складирање tote 10 x 10 x 10 инчи s пелена должност и капење потребите се организираат и се на дофат во сек�

Оваа Очите На Змејот Круг Накит Кутија мерки околу 2.25" високи и 4" во дијаметар.Тоа тежи околу 13 унци.Оваа

Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Чув

Растителна Основа, Biodegradable и.Нема Лажни Мирис или Боја 100% Чисто Етерично Масло Мешавини.Оваа корисна леп

Двојно Двострано Лента Вклучени Боја : Црна Должина : 5 FT.Канал Големина : 0.49"H x 0.8"W Вкупна Големина : 0.68"H x 3.

Пакетот вклучува : 2 парчиња;Капацитет : 350ml / 11.7 оз;Материјал : Стакло Шише+Бамбус капак+силикони запечату

Лесен за инсталација и лесен за ракување.Стабилни перформанси и висока сигурност 100% сосема нов и висок �

1 / 2"13 X 10".Машина Завртки, Хексадецимален Главата, Челик, Топло Натопи Поцинкуван.Челик 1 / 2"13 X 10", Надвореш�

Please wait...