0
clear
  • ZYSS Лажни Нокти Краток Одмор Нокти кои Луѓето ги Прават Лажни Ноктите Целосно Покриени Лажни Нокти Краток Уметност Секојдневно Носи Лажни Нокти-5
  • -20%
  • -20%
ZYSS Лажни Нокти Краток Одмор Нокти кои Луѓето ги Прават Лажни Ноктите Целосно Покриени Лажни Нокти Краток Уметност Секојдневно Носи Лажни Нокти-5

ZYSS Лажни Нокти Краток Одмор Нокти кои Луѓето ги Прават Лажни Ноктите Целосно Покриени Лажни Нокти Краток

DEN 1797.60

Износ
Това е достапна

❤ Супериорен квалитет : Овие нокти совети се изработени од АБС материјал кој е еколошки и е ниту токсични за вашето тело, ниту на вашите нокти. ❤ Тоа ви нуди безбедно и удобно искуство и може да трае околу 1-2 недели. ❤ 24 парче сет целосна помине дизајн лажни ноктите. ❤ Практични и ефтин : Вие не може да се постигне истиот сјај ефект во само 3 минути, наместо да се плаќаат половина час за скапи нокти во нокти салон. ❤ Ако купите повеќе од 3 наредби од овој тип на производ, Нашата продавница е давање далеку сет, Ако ви се допаѓа мојот производи, ве молиме да пребарувате за името на брендот : ( ZYSS Лажни Ноктите ).Облик : како shown Type : Целосна Coverage Color :како shown Occasion : Жешка пролет, дома, салон, забава, итн.Пакување : поединечни пакувања.Материјал : ABS (ABS е зелена и еколошки-пријателски материјал.Дури и ако не се стави притисок на ноктите, можете да направите вашите нокти, долго-траен, дише, и светлината.Тоа е многу погоден за природни нокти и е добар за вашето здравје.)Употреба : 1.Датотеката и чисти вашите нокти 2. Одберете погрешен помине големината на правото големина за секој прст.3. Маска леплива кожата клапи на ноктите; 4. Pin лажни нокти на нокти;5. Со почеток во cuticle, потоа притиснете и задржете околу 5 секунди;6. Ако е потребно, управување со обликот на ноктите, а потоа започнете нокти.Лесен и евтин : Ќе го добиете истиот сјај ефект во само 3 минути, без да потрошите половина час прави скапа нокти во нокти салон.Прекрасни предмети : Тоа ќе трае околу 1-2 недели за да ви обезбеди безбедно и удобно искуство.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Функција : Производ Материјал : ABSColor : 12 Colorful Shape : Половина Cover Box Големина : 10*20 CMSize : 10 големина, 11 ребра,50pcs

Лепилото се снабдува со секој сет е СДС тестирани и одобрени.Купи со доверба : Нашата лажни ноктите биле

ГОЛЕМА МЕШАНИ DIY ГОЛЕМИНА СЈАЈОТ RHINESTONES ШАРМ 3 D ПОМИНЕ УМЕТНОСТ ОРКЕСТАРОТ ДОДАТОЦИ.лажни ноктите со леп

Јасно Fack Нокти 500 парчиња лажни нокти во јасна кутија, вклучува 10 различни големини за да го изберете, 50

Пакетот Вклучува 1000 PCS Јасно Помине Совет.Материјал : Направен Од ВисокоКвалитетна ABS Материјал, Кој Е Де

Слика со шарени полски и убави украси, како сакате.Чисти ноктите на полски масло со acetoneбазирани полски

★Висококвалитетни Материјали : Балерина на доградба на акрилни нокти се направени од висококвалитетна

Производителот гаранција може да не се применува.Совршен маникир во минути.Ви даде салон резултати.Нок

♥ 500pcs Целосно Покривање Акрилик Стил Вештачки Лажни Нокти се направени со висок квалитет и еколошки АБ

Висококвалитетни Материјали : Vcedas користи високо квалитетни пластични материјали да се направи долго л

33 инчен; БР.87 инчен * 0.Од сега па натаму, уживаат во добар живот!Пакетот вклучува : 500pcs / кутија, 1pcs помине

Автентични "Yimart" Бренд.Еколошки friendaly материјали што ќе биде добро за вашето здравје.Многу лесно да се на

Пакување листа : Постојат 500 француски ноктите, една кутија, 10 различни големини за да го изберете, секој

Половина Покрие форма со умерена должина и дебелина.Површината на доградба на акрилни нокти е светла и

Она што е содржано : тука се сосема 5 кутии на девојки лажни нокти совети во пакет, секоја кутија има 24 пар

Точка Име : Лажни Ноктите.Големина : Како на сликата покажува.Боја : Јасно,Беж.Погодна да се применуваат н

Материјал : Акрил и други.Вештачки Притиснете На Нокти : Многу симпатична и трендовски.Тие се толку фант

Трајни производи со Висок Квалитет, Без Мирис или Токсични : Направен од висок квалитет на АБС материјал

Лепилото се снабдува со секој сет е СДС тестирани и одобрени.Лепилото се снабдува со секој сет е СДС тес

Со почеток во cuticle, притиснете на 7.27 инчен; БР.Тоа е најдобриот подарок за жени, девојки, тинејџерите, ваш

Се одликува со 1000 компјутери долго јасно помине совети, просечната плоштадот крајот дизајн го прави ваш

Ноктите се направени со висок квалитет АБС материјал, кои се цврсти и издржливи доволно да трае околу 2 н

1.Премиум Материјал : Јасно природни нокти се направени со висок квалитет АБС материјал,нема набори,без

Не бара спојувањето, сечење или обликување.Овие совети не се yellowing, што им овозможува да трае подолго.Тоа

❤ Овие лажни ноктите се направени од високо квалитетни материјали, цврсти и издржливи, многу погодна за

Кратки нокти совети се дизајнирани со полумесечина облик дизајн 10 различни големини француски совети

90 парчиња лажни ноктите нуди 8 различни големини(спакувани во 1 кутија микс боја) одговара на повеќето пр

1.Трим, чистење и полирање на ноктите; боја на позадина coior на ноктите.и сув излезе 2 Отстрани филмот на пр

Ноќта на вештерките Магија : Limited Edition лажни нокти кои светат во темница се тука; Мат и сјајни бои во разли

Ова е вештачки лажни ноктите.Краток лажни ноктите совет со златен сјај.Постојат 24 парчиња во еден компл

Please wait...