0
clear
  • Природен Гас Hydroponic Соба CO2 Генератор 8 Режач Безбедност Автоматско Пилотирање Горилници
  • -20%
  • -20%
Природен Гас Hydroponic Соба CO2 Генератор 8 Режач Безбедност Автоматско Пилотирање Горилници

Природен Гас Hydroponic Соба CO2 Генератор 8 Режач Безбедност Автоматско Пилотирање Горилници

DEN 15839.28

Износ
Това е достапна

Природен Гас Hydroponic Соба CO2 Генератор 8 Режач Безбедност Автоматско Пилотирање Горилници Природен Гас Hydroponic Соба CO2 Генератор 8 Режач Безбедност Автоматско Пилотирање Горилници Карактеристики : најлесен начин да се забрза растителни раст.CO2 генератори се достапни и во двете пропан и природен гас модели.Оваа CO2 Генератор овозможува на јаглерод диоксид за да се исполнат максимална растечки потенцијал, и да се работи за само пени на ден. Цврста состојба електронски палење контрола модул ги отвори пилот flame On/Исклучување Switch Unit доаѓа стандард со 8 месинг горилници пред-installed The горилници се дизајнирани да горат чисти и се произведуваат во согласност сина flamessolenoid вентили додадете го вториот слој од safety8 Режач Aprox 14,200-25080 BTUREductor Излез Притисок : 40000 BTU/Hr Included виси chain16-1/2" x 8-1/2" x 16-1/2"Доаѓа во комплет црево & регулатор на притисок за Природни Gas Natural Гас црева aprox 10ft и доведе црево 2ft + регулаторот.CO2 генератори на функција во прав-обложени челик куќишта кои се спротивстави на влага, ' рѓа и промена на бојата - обезбедување години на непроблематична операција.Јаглерод диоксид е една од основните состојки во зелено растение раст.На цврста состојба електронски палење модул создава искра на светлина на горилници.Dual електромагнетниот вентили Прецизност произведени месинг горилници Цврста состојба електронски палење модул - не пилот светлината е потребно СОВЕТ со ТЕКОТ на префрлете се исклучува гас извор ако одделението паѓа или совети над ЗАТВОРИ предупредување со LED грешка индикатор светлото Фабрикувани со сите на високо квалитетни компоненти Лесно да се работи КОМПОНЕНТИ 8 пред-монтирани месинг горилници Двојна електромагнетниот вентили црево и регулатор на притисок Виси хардвер комплет 110 V напојување СПЕЦИФИКАЦИИ 1.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Претходна направени кабел BNC и Моќ Подготвени Да Одите.Преднаправи СитевоЕдно видео надзор кабли ќе се �

4" манжетната за дополнителна заштита.Топ жито Cowhide дланка со Cowhide сплит засилувања.Пораби со Du Pont Kevlar за �

Материјал : смола и легури.snapin тип без поврзување на хард пластични материјали со совршени детали.летањ�

Расположение : "јас сум толку благодарен за вашето пријателство" напишани на Куќиште Картичка 9"h раканас

Бара ГЛАСАЧКО место II Започне База (3552) со 1 / 4" лансирањето род.Може да достигне височина од 2000 метри.E2 X (Л

Тема сечење завртка со типот F точка е машина завртка теми кои коси надолу за да тап раб, и е погодна за те

, со 13mm или повеќе индукција на далечина.Интелигентни течни ниво репер за вредноста и на ниво на меморис�

12x зголемување.Полиран Месинг домување и телото.Функционална компас и телескоп.Стакло оптика за јасно г

【ПОДОБРИ УМЕШНОСТ】 Ова бебе боја топката играчка развива моторни вештини и боја за признавање и ракао�

Издржлив материјал : овие string за нараквица на одлуки е направен на 3 plies полиестер и лесно восок, кој е здр

Материјал : елката Кеса направена од тешки оксфорд ткаенина е долгатрајни и водоотпорен, трајни и стаби�

Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Чув

Главна Цел : Овој сензор може да се контролира итна кочница switch притисок на тркала loader за да се обезбеди �

Generice производи.Овој Случај Е компатибилен за samsung галакси забелешка 9 Protecte пластични Одличен телефон ка�

Нашите миленичиња куќа е дефинитивно идеален избор за вашето домашно милениче да се одморат, да играат �

Kaisi Алатки 30 Дена за Враќање и Замена Политика.8 inch Package Вклучува : 2 * Вшмукување Чаша Cups Kaisi Алатки 30 Дена з

Двојно Двострано Лента Вклучени Боја : Црна Должина : 5 FT.Канал Големина : 0.49"H x 0.8"W Вкупна Големина : 0.68"H x 3.

Подобрување на успехот и возбудата на вашата програма со презентирање на Хејс награди!.Убава и автентич

【Заштеда на енергија Сензор】 : Ова Ниво на Водата во Сензорот има мали димензии и едноставен жици, со ни

Тегови fiying птици, седат на гира клупата, аголот е контролирана помеѓу 45 60 степени, држете го гира, директ

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Чикаго Младенчиња.Nico Hoerner.Повеќе од 5 милиони

CE одобрено EN613261 Класа B.Shockproof изградба.Како растојанието се зголемува, мерење област треба да се зголеми

Опис На Производот Мек Зафат Двоен Диск Топката Крајот & Хексадецимален Метрички ТСе Справи Со Сет, 8 Пар

1 / 2"13 X 10".Машина Завртки, Хексадецимален Главата, Челик, Топло Натопи Поцинкуван.Челик 1 / 2"13 X 10", Надвореш�

Ниско Напонски Поврзувања се toolless.Кабли приклучок во предниот и задниот дел од плочата на ист начин.Цвр�

Please wait...