0
clear
  • 6-Pack Соларни Текстура Бакар Заврши Пост Палубата Ограда Капа Светла за 5 X 5 Винил/ПВЦ или Дрво Мислења со Бели Led диоди и Вертикална Обрабени Јасно Леќа
  • -20%
  • -20%
6-Pack Соларни Текстура Бакар Заврши Пост Палубата Ограда Капа Светла за 5 X 5 Винил/ПВЦ или Дрво Мислења со Бели Led диоди и Вертикална Обрабени Јасно Леќа

6-Pack Соларни Текстура Бакар Заврши Пост Палубата Ограда Капа Светла за 5 X 5 Винил/ПВЦ или Дрво Мислења со

DEN 863.76

Износ
Това е достапна

Извор на светлина : 5 Ултра Светли Бели Led диоди за секој поединец светлина.Материјал : Премиум Отпорни На Топлина Пластика.Работното Време : До 8 часа (во зависност од временските услови, региони и сончева светлина интензитетот на располагање).Дизајн за да ги собере на 5х5 Шупливи ПВЦ/од Пластика/Винил или цврсто Дрво/Композитни мислења. 5х5 Комбинација Монтажа База за 5х5 модел има две страни и на тој начин служи за две функции.Внатре дијаметар од една страна е 4.75" (добро за цврсто дрво/композитни на форумот) и во внатрешноста дијаметар на другата страна е 5 1/16" (добро за шупливи ПВЦ/од Пластика/Винил мислења).Еден Пре-Инсталиран 3.2 V 300m Ah Литиум-Јонска Батерија Светлосен извор : 5 Ултра Светли Бели Led диоди работното Време : До 8 часа (во зависност од временските услови, температура, региони и сончева светлина интензитетот на располагање) Безбедно и Отпорни на Временските Димензии : 6.25" (L) X 6.25" (W) X 4.25" (H).

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Зрак Агол : 90°.Лумен за секоја поединечна Низок напон ЛЕР палубата чекор светлина е 10 LM √ Сите светла има

Автоматска работа на владата, производот е автоматското префрлување функција.Автоматска работа на вла

Кабел Должина : 1.Ве молиме обрнете внимание на разликата меѓу позитивните и негативните жица, таму е стр

Извор на светлина : 5 Ултра Светли Бели Led диоди за секој поединец светлина.Материјал : Премиум Отпорни На

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Please wait...