0
clear
  • YYQ Хардвер Фиока Слајдови Индустриски Целосна Екстензија Слајдови Молчи Челик Шини со Заклучување,250mm/10in-1500mm/60in,за Камион Плакарот,Пакување од 2
  • -20%
  • -20%
YYQ Хардвер Фиока Слајдови Индустриски Целосна Екстензија Слајдови Молчи Челик Шини со Заклучување,250mm/10in-1500mm/60in,за Камион Плакарот,Пакување од 2

YYQ Хардвер Фиока Слајдови Индустриски Целосна Екстензија Слајдови Молчи Челик Шини со Заклучување,250mm/10in-1500mm/60in,за

DEN 1492.80

Износ
Това е достапна

1 во ширина индустриски слајд железнички е тивок и издржливи, задебелена до 2,5 mm/0. ★Должина : 250mm/10in-1500mm/60in (должината се однесува на затворена држава, на отворен и државата, се протегала должина = затворени должина!); ширина : 53mm/2.1 во Инсталацијата царинење : 19.★Тешки : 53mm/2. ★На ладно валани челични фиока слајд железнички усвојува двоен ред на цврст челик топката лежишта, кој може да го намали отпорот, се кандидира повеќе непречено, тивко, не е лесно да го попречат, носат-отпорни, и мазна. ★Страна-монтирани слајд железнички донесува во три фази целосно да се прошири и дизајн, што може да се направи целосна употреба на фиока простор; со носат-отпорни, и анти-судир најлон блокови, има ниско ниво на бучава во текот на користење и создава тивко животната средина.1 во, отворање и затворање без проблеми, носивоста:150kg/330lb, со заклучување на уредот за да се спречи фиока од лизгање надвор.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

100% Сосема нов и hight квалитетот + Одличен квалитет, брза испорака, едноставно по продажбата + Ќе се направа

Користење на висока цврстина ладно валани челик материјал, издржлив, носат‑отпорни, и отпорни на короз

【Површински третман]】Запечатување сина (со анти ' рѓа и антиоксидација ефект) 【Се повлече отворениот м

Внатре Големина : 15 x 9mm / 0.59" x 0.35"(L*H); Внатрешна Височина(на една страна) : 4mm / 0.16".Род Ширина : 1.5 mm / 0.06"; Ро

Дното на кабинетот на дното на зградата.Издолжени и задебелена песна, силна носивоста, да се направи цел

Ние секогаш сме таму.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Потсетување : м

★ Тешкидолжност фиока слајд е направен од 2.0 mm дебели ладно валани челик, имајќи 120kg, и тоа не е лесно да с

➤ Метал слајд железнички е направен од 2,5 mm дебел метал и челик, кој не е лесно да се деформира, и на површ

Сопствени дизајниран и рака составени од вашите спецификации.Реално изгледаат и се чувствуваат на авте

ТЕЖИНА ВО КГ : 92 ТИП : Транзиција База.Се КОНВЕРТИРА : .ТЕМА : .РАМКА : 447 T.Тешки мерач челик монтажа основи с

ТриДел Слајдови : 1 пар 32" / 81.28 см во должина, 3" / 7,6 cm во ширина, 0.75" / 1.9 cm во дебелина.Капакот и целосна екс

➣Тешки Фиока Тркачи Задебелување материјал : внатрешниот железнички материјал дебелина 2.0 мм, песна, ши

【Мека Затворање Надградба】Двојно пролет распоредување структура плус амортизацијата систем за тивко

Количина : 10 пара.Димензии : 1113 / 16 инчи (300 mm) должина x 13 / 4инчен ширина.Должина целосно отворете : 241 / 2 инчи

Ширевте Должина : 50cm / 19.6" : Ширевте Должина : 50cm / 19.6".Име На Производ : Фиока Слајд;Материјал : Метал.Тежин

◆Лизгачки железнички со заклучување функција е специјално дизајниран за секоја фиока ◆Како професион

Три пати лизгачки фиока : прво, да се повлече фиока од средниот канал; надворешниот каналот продолжува, в

1 инчи, погоден за инсталација на 13 до 24 инчен фиоки (Ако јазот на дното на фиока е премногу тесна, можете

Двоен ред на цврсти челични топки,песната е мазна и не се заглавени, и влечење е повеќе труд за заштеда.

Материјал : ладна челик.Носивоста : 45 KG.Железнички должина : 250mm, 300мм, 350mm,400mm,450mm,500mm,550mm.Железнички ширина :

Име На Производ : Лизгачки Вратата Водич Локатор; Материјал : Метал.Тежина : 38g; Пакет Содржина : 2 парчиња x

Име на производ : Метал Рака Тока; Внатре Големина : 32 x 19mm / 1.26" x 0.75"(L*H).Род Ширина : 3мм / 0.12"; Род Дебелина :

Сосема нов и висок квалитет на фиока слајдови со 4in, 6in и 8in должина за избори.Целосна екстензија фиока сл

Please wait...