0
clear
  • Вистински Infomir МАГ 324 W2 IPTV Кутија H265 Поддршка + Вграден во Двојна Бенд WiFi (2.4 G/5G) + HDMI Кабел, МАГ 324W2 е Побрзо Отколку Маг 322W1
  • -20%
  • -20%
Вистински Infomir МАГ 324 W2 IPTV Кутија H265 Поддршка + Вграден во Двојна Бенд WiFi (2.4 G/5G) + HDMI Кабел, МАГ 324W2 е Побрзо Отколку Маг 322W1

Вистински Infomir МАГ 324 W2 IPTV Кутија H265 Поддршка + Вграден во Двојна Бенд WiFi (2.4 G/5G) + HDMI Кабел,

DEN 2483.76

Износ
Това е достапна

100% автентични кутија од Infomir со холограмот на дното.Многу Побрзо Отколку МАГ 254 и МАГ 322. HEVC H. 265 поддршка. 600 Mbps Двојна бенд 2.4 g/5.0 g вграден Wi Fi.ХАРДВЕР САМО, БЕЗ ПРЕТПЛАТА ВКЛУЧЕНИ.MAG324w2 е IPTV/OTT проект со целосен сет на функции.Тоа е верзија со вграден Wi-Fi модул на 802.11 b/g/n/ac стандард.Оваа измена овозможува на корисниците да се воспостави мрежна конекција без дополнителна опрема.HEVC поддршка На set-top box репродуцира HEVC-компресирани датотеки.Ова значи мрежата оптоварување ќе биде помал, дури и кога обезбедувањето на високо-квалитетни содржини. 3 D видео поддршка На set-top box игра напредно 2 D и 3 D графика со Open GL ES 2.0 поддршка.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

[Андроид 11.0 оперативниот СИСТЕМ и да се Надгради S905 X4 Чипсет]андроид тв кутија опремени со lastest андроид 11

Formuler GTV.Уверение Androidtv Пита 9.0 2 GB RAM МЕМОРИЈА , 16 GB ROM.Formuler Gtv + Bluetooth Далечинска Контрола + Екстра Магнетни Те

【Безжична HDMI Пренос Насекаде】Нашите безжична HDMI предавателот и приемникот за полнење до 131ft / 40m помеѓу

Компатибилен со : Прашка Медиуми Slingbox 350 SB350100 Дигитален HD Media Streamer.Текст : 100 V 240 V во светот.Бренд Нови, Вис

Едноставен дизајн, супер мал и компактен бела тело, се прилагодува на различни дневната соба и спалната

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

МОБИЛЕН КОНЕКТИВНОСТ : Безжичните " De X отклучува целосна КОМПЈУТЕР искуство.Користете го mobile продуктив

Поддршка на лаптоп и десктоп екранот на истиот екран.Неговата главна функција е пренесување на навигац

Моќта на гласовна контрола, го прави лесно да се најде покажува.Тоа може да префрлувате голем капацитет

【Широк Применливост】 Истиот екран кабел безжично огледала ТЕЛЕВИЗОР, проектор или било кој мобилен те

Додадат вредност за вашиот кабловска претплата и да снимате до шест покажува одеднаш.Се во живо, сниман

1 УНИКАТЕН ПОВЕЌЕ ЗА ЕДЕН HD DONGLE ЕКРАНОТ ПРИМАЧОТ : Smart HDMI ™ Безжична трансмисија, систем за Лаптоп КОМПЈУ

【Андроид 9.0】 X96 ВОЗДУХ ТВ Кутија објавувањето на најновата верзија на Android 9.0 по тестирани на перформанс

Додатоци компатибилен со ТВ Стап ( 3та Генерација 2021 Ослободување ) / Max (2021 Верзија) / Fire Stick 4 K / Оган ТВ S

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Мала големина и лесно да се носат.Не се компатибилни со стан кој бара видео лиценца за авторски права (HDCP

Внатрешни Wi Fi антена за стабилна Wi Fi сигналот, компактна големина и пренослив дизајн за лесна за носење.

HDMI 1080 P HD ТВ Видео Кабел Замена За Comcast Time Warner ТВ Кутија Модем Wi Fi Рутер.CUBICELL ТЕХНОЛОШКИ производи се тести

【Мини Преносни Медија плеер】 Вклопува во вашата дланка, Тоа е совршен за патување партнер за оние крат

Аудио Формати : MP3,WMA,AFE,FLAC,OGG,МАЈМУН,AAC,AC3 и DTS.HDD Тип : Поддршка за 2.5"SATA / IDE Надворешен USB HDDup to2 TB.USB / SD Картичка

Прилагодливи drawstring и Еластична корселе дизајн нудат различни луѓе е обичај се вклопуваат.Користете го

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

HDMI 1080 P HD ТВ Видео Кабел Замена За Cisco Technicolor HD ТВ Кутија Wi Fi Модем Рутер.CUBICELL ТЕХНОЛОШКИ производи се тест

Тоа карактеристики видео, веб сурфање, слика гледачот, Интернет, видео и повеќе, само да уживаат одличен

5*12mm Кабел должина : 12cm±3мм Тежина : 85g Пакет се Вклучени : 1 x Wi Fi Екранот HDMIкомпатибилен Адаптер со полначо

Андроид 9.0 ТВ Кутија 4 GB RAM меморија 64 GB ROM H96 Max Smart TV Кутија Amlogic S905 X3 Quadcore 8 K / 1000 M LAN / 1080 P / USB 3.0 / H...

Please wait...