0
clear
  • Пиво Чаши за Пиење Очила Задебелена Стакло Tankards 500ML Голем Капацитет Кригла Пиво Лесно да се Чисти Пиво Очила со Рачка Сет на 10 Паб Чаши за Пиење
  • -20%
  • -20%
Пиво Чаши за Пиење Очила Задебелена Стакло Tankards 500ML Голем Капацитет Кригла Пиво Лесно да се Чисти Пиво Очила со Рачка Сет на 10 Паб Чаши за Пиење

Пиво Чаши за Пиење Очила Задебелена Стакло Tankards 500ML Голем Капацитет Кригла Пиво Лесно да се Чисти Пиво

DEN 5992.32

Износ
Това е достапна

Оваа кригла Пиво може да се ужива со различни пијалоци, вклучувајќи сода, млечни напивки, јаболковина, чај и повеќе.Одличен начин да уживате во вашиот пијалоци, по долго ден. 1. Количина : пакетот содржи 10 чаши пиво.Секоја чаша пиво има капацитет од 500 ml. 2. Се справи со дизајн : широк справи со не е лесно да се одржи, да ги задржи вашите раце подалеку од вашиот пијалок температура на чување, и чувајте го пиво за подолго време. 3. Детали : устата на купот е фино полиран, задебелена и мазна, без сечење на устата, можете да уживате во вашиот пијалок. 4. Се згусне на дното на чашата : На дното на чашата е подебел, што е повеќе стабилен, и против пролизгување третман се користи за подобар стисок.Уживајте во вашиот ден под сонцето со ладно пиво-Користете го овој кригла за вашиот летен дворот bbqs, базен забави, свадби, кампување патувања и glamping патувања.Име на производ : пиво mug Product материјал : glass Product капацитет : 500ml Application места : пријатели собирање, спортски настани, барови, ноќни клубови, партиите, итн.совет : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.2. Освен пиво во кригла во производот фотографија, не постојат други предмети.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере.4. Поради некои грешки во прирачник за мерење, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Совршен кригла да уживате со вашето омилено пиво, сок, вода и многу други пијалоци!.Голем 17 мл пиво во кри

КЕРАМИЧКИ ПИВО ШТАЈН : Ова пиво штајн е направен од бели керамички со злато намали и Dсправи.Тоа е машина

Совршен Подарок За Викинг Татко.Ова пиво стакло го прави уникатни подароци за вашите викинг татко.Споме

Боја на дрво, може малку да се разликуваат на некој начин од што е прикажано на сликата.Тоа е совршен под�

Автентични Вилијамс Ирски Грб.Над 25 години на Хералдиката Истражување.Направени од вистинска, цврста, т

Опа Кригла Пиво Најголемите Опа Керамички Штајн со германски Знаме за Дедовци.Дизајн поставени на двет

Јасно стаклена кригла пиво има 16 унци и е направен во САД.Екран печатени дизајн нема да избледи и е машин

КЕРАМИЧКИ ПИВО ШТАЈН : Ова пиво штајн е направен од бели керамички со злато намали и Dсправи.Тоа е машина

КЕРАМИЧКИ ПИВО ШТАЈН : Ова пиво штајн е направен од бели керамички со злато намали и Dсправи.Тоа е машина

Смешно замолчени Подарок Маичка дефинитивно ќе биде шанса да се создаде некои смешни Божиќ спомени и вн

24 мл.Спорт Стакло Tankard Кригла Пиво со starburst дизајн на дното е совршен за вашиот омилен пијалок.Ласерски Г�

Изработени од бела керамички со високо сјаен финиш.Слика печатени на двете страни.Висина : 6.5 инчи.Доста�

Смешно подарок за Коза чувар или љубител на Кучињата.Направени со топлина отпорни на стакло, на матиран�

【НАЈДОБРИ ЧИЧКО ПОДАРОК】Amaze чичковци со оваа смешна дизајниран пиво стакло.Постојат различни модели з

Совршен кригла да уживате со вашето омилено пиво, сок, вода и многу други пијалоци!.Голем 17 мл пиво во кри

Автентични Thornton Ирски Грб.Над 25 години на Хералдиката Истражување.Направени од вистинска, цврста, тешки

Please wait...