0
clear
  • Ананас Розова Мини Ранец за Деца Години на Возраст од 2 до 6 Години, Естетски и Практични Ранец со Градите Тока и се Подигнат Поводник, Големина: 10.9 × 5.9 × 12.9 инч.
  • -20%
  • -20%
Ананас Розова Мини Ранец за Деца Години на Возраст од 2 до 6 Години, Естетски и Практични Ранец со Градите Тока и се Подигнат Поводник, Големина: 10.9 × 5.9 × 12.9 инч.

Ананас Розова Мини Ранец за Деца Години на Возраст од 2 до 6 Години, Естетски и Практични Ранец со Градите

DEN 671.76

Износ
Това е достапна

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Материјал & Големина : 100% полиестер влакна со целосна печати шема, 10.9 × 5.9 × 12.9 инч.Прегради : една од главните џеб, еден во предниот џеб, два страна мрежа џебови и еден монтажни подигнат поводник.Пространи соби за менување на платно, книги, ужина, ручек кутија, шише за вода, чадор и други предмети.Карактеристики : слатки и паметни ранец со прекрасна шема печатење за 2-6 возраст градинка предучилишна момчиња и девојки, монтажни подигнат поводник обезбедува деца во дивината или преполн околина, градите тока се избегне рамо ремени лизгање, рефлексивни ленти подобрување на безбедноста во темнина, густа мрежа дише задната страна.Повод : погодна за пешачење, училиште, поле патување, патување.Идеален подарок кога вашите деца назад на училиште.Перење настава : Рака мие препорачува, Висат да се исуши, железо на ниска температура, не исплакнете со кајгана, не присилува.Овие високо квалитетни ранци се одлични за години и млади деца или да ја користите за некоја пелена торба.Карактеристики дизајни како градите тока, поводник и рефлексивни ленти се направи тоа многу корисен за вашите деца, кога тие одат на училиште, или да ги земе случува надвор.Прекрасна око фаќање на модели ние избрани на овие ранци ќе направи вашите деца стане центар на внимание.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Симпатична и Функционална Ранец за Деца и За двата родители и деца, ние дизајн овие деца ранци со сигурн�

Материјал : Трајни и мека кадифен и супериорен обвивка.Големина е 26.5*24*10.5 см(10.4*4.1*9.5 инчи) во висина* ширин

Бебето појас е направен од висок квалитет на најлон webbing, што е доказ и отпорни на оштетување, додека одр�

Потабсорбента дише ткаенина, добра breathability, не е затнат.Поради различни следи и светлосен ефект,вистинс�

Пакет Вклучувајќи Тежина : околу 250g Пакетот вклучува : 1 x рака, 1 x рефлексивни лента, 1 x пролет врвката за �

1 Материјалите кои се користат се нетоксични, мека на допир, супер издржлив, изграденаво мек сунѓер и доб

Тоа ќе работи одлично како изненадување роденден или одмор подарок.Отпорен На Вода.Топ јамка за лесно с�

♥ Имајте години блиски, тоа му дава години независност, но ги држи безбеден во исто време...

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Печати на враќање превоз

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Светла боја ќе ви помогне да се подготви деца внимание и лесно да ги добиете во линија.Може да помогне во

Материјал & Големина : 100% полиестер влакна со целосна печати модел, Лесен и издржливи 10.9 × 5.9 × 12.9 инч.Прег

Оваа антиизгубени јаже е одличен и практичен, давајќи ви удобно искуство 1 Ако се чуваат и одржуваат доб�

БЕЗБЕДНОСТА на ПРВО место : Безбедноста се Подигнат на ова Бебе Ранец Помага да се Задржи Вашето Дете Бе�

▪ 1 предниот џеб може да се одржи работи како ужина,ручек, или училиште резерви.Структура Дизајн ▪ Довол

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат 【Пријателски и Анти Изгубени Подигнат】Дете цртан филм

Високо квалитетен материјал, тројна заштита, одлични се враќа еластичност, издржливи и фирма.Лесен и уд�

Материјал & Големина : 100% полиестер влакна со целосна печати шема, 10.9 × 5.9 × 12.9 инч.Прегради : една од главн

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

★ЗАДЕБЕЛЕНА СУНЃЕРОТ ЗАПТИВКА : добра еластичност, антиносат може да перница шок, заштити бебето е дели

[КНИГА КЕСИ ГОЛЕМИНА] : 10.На дише назад направени од 3 D mesh ткаенини држи назад удобно и дише и кул.Не гриже�

Топло Совет : Почитувани купувачот, поради осветлување ефект, го следи светлината, прирачник за мерење, �

Материјал : Трајни и мека кадифен и супериорен обвивка.Големина е 26.5*24*10.5 см(10.4*4.1*9.5 инчи) во висина* ширин

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Само го користите како ранец(стави закуски, pacifiers и шишиња во вашиот ранец.Нека вашата сакана бебе го нос

Универзална Одговара : Безбедност подигнат е направен од екопријателски полиестер појас и копчето.Да г�

Прилагодливи врвка за околу рака : Носат на вашето дете рака, така што родителите и децата може да се игр�

Спецификација : Предмет Тип : 5 Точка Бебе Безбедност Рака Belt Material : Најлон Webbing, ПОМ Тока Пакет Листа : 1 x 5 �

Градите на Рака & Странични Џебови : градите на рака им помага на ранец остане во право место и да не падн�

Печати на враќање превозот етикета.Пред мрежа џеб е посебен дизајн, погодно за бебе задржете за некои ма

Please wait...