0
clear
  • Јасно Retainer Делумна Протеза (Essix Retainer) (Пониски Лак, 2 Забите Светлина)
  • -20%
  • -20%
Јасно Retainer Делумна Протеза (Essix Retainer) (Пониски Лак, 2 Забите Светлина)

Јасно Retainer Делумна Протеза (Essix Retainer) (Пониски Лак, 2 Забите Светлина)

DEN 5976.00

Износ
Това е достапна

Во околу 3 недели ќе добиете вашиот заврши нарачана стоматолошки апарат. 60 ден парите назад гаранција.Јасно Retainer Делумно работи и за козметички цели со 1.5 мм дебел) Многу удобен за носење, одличен преодни апаратот Едноставно да се отстрани, само како дење ортодонтски retainer Максимум три (3) на забите во протеза; Минимум осум (8) постоечки заби потребни на arch беа делумно се направени Во домашна впечаток комплет вклучени ВМЕТНУВАЊЕ И ПРИЛАГОДУВАЊЕ јасна retainer може да биде внесена од страна на седење на retainer со прст притисок.Нормално, retainer не треба да се лизга лесно во текот на денот, но треба да се додава со разумна количина на притисок. ✅ Јасно retainer делумна протеза, исто така познат како Essix retainer, се вклопува во текот на вашите постоечки заби и прилепува право во место само како дење ortho retainer.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Мали складирање tote 10 x 10 x 10 инчи s пелена должност и капење потребите се организираат и се на дофат во сек�

【Компатибилни Модели】 : Само компатибилен со LG Stylo 5 / Stylo 5 Плус / Stylo 5+ / Stylo 5 X / Stylo 5 V.НЕ е компатибилна

Природен Гас Hydroponic Соба CO2 Генератор 8 Режач Безбедност Автоматско Пилотирање Горилници Природен Гас Hydr

Опис На Производот Мек Зафат Двоен Диск Топката Крајот & Хексадецимален Метрички ТСе Справи Со Сет, 8 Пар

Ниско Напонски Поврзувања се toolless.Кабли приклучок во предниот и задниот дел од плочата на ист начин.Цвр�

Новото Подебели Жици за Целосни Изглед.ПреИнсталиран Затворени Кабел Чешли.Висока Густина Mod Mesh Sleeving.Ши

Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Чув

Растителна Основа, Biodegradable и.Нема Лажни Мирис или Боја 100% Чисто Етерично Масло Мешавини.Оваа корисна леп

Подобрување на успехот и возбудата на вашата програма со презентирање на Хејс награди!.Убава и автентич

Ергономски облик на четка совршено се вклопува во рака овозможувајќи за одличен ракување.Таа има посеб�

Оваа Очите На Змејот Круг Накит Кутија мерки околу 2.25" високи и 4" во дијаметар.Тоа тежи околу 13 унци.Оваа

100 Компјутери #180 Ронки Датотека : Melody Susie пескарење бендови се дизајнирани со издржлив материјал 180# доаѓ�

Тоа може да ја придружува бебиња, од мајкаassisted удар на бесплатно возење на децата ракапритисни tricycle...

4" манжетната за дополнителна заштита.Топ жито Cowhide дланка со Cowhide сплит засилувања.Пораби со Du Pont Kevlar за �

Главна Цел : Овој сензор може да се контролира итна кочница switch притисок на тркала loader за да се обезбеди �

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Чикаго Младенчиња.Nico Hoerner.Повеќе од 5 милиони

Расположение : "јас сум толку благодарен за вашето пријателство" напишани на Куќиште Картичка...

Најголема Доверба Кујна Бренд најдобар пласман & најголема доверба производи за чистење.Чиста & полски

Убаво Рачно Изработени.Рачно украсени од страна на квалификувани занаетчии и жените.Парична Казна Коск

Далеку помоќен од шефот на единицата.Лесна интеграција во рамките на табла.Компатибилен со сите раково�

Тежина Капацитет 265 кг.Патување Растојание : 15 милји.Производ Тежина : 50 кг без батерија, 55lbs.со батеријат�

Тема сечење завртка со типот F точка е машина завртка теми кои коси надолу за да тап раб, и е погодна за те

, со 13mm или повеќе индукција на далечина.Интелигентни течни ниво репер за вредноста и на ниво на меморис�

1 / 2"13 X 10".Машина Завртки, Хексадецимален Главата, Челик, Топло Натопи Поцинкуван.Челик 1 / 2"13 X 10", Надвореш�

Нашите миленичиња куќа е дефинитивно идеален избор за вашето домашно милениче да се одморат, да играат �

Издржлив материјал : овие string за нараквица на одлуки е направен на 3 plies полиестер и лесно восок, кој е здр

Kaisi Алатки 30 Дена за Враќање и Замена Политика.8 inch Package Вклучува : 2 * Вшмукување Чаша Cups Kaisi Алатки 30 Дена з

Материјал : елката Кеса направена од тешки оксфорд ткаенина е долгатрајни и водоотпорен, трајни и стаби�

FUME СЛОБОДНИ РЕРНА ПОЧИСТА : ги Отстранува тешки рерна масти и храна!Совршен за рерна место за чистење во

Please wait...