0
clear
  • BUYT Мулти-Функционална Подвижна Полица за Под ТВ Лебди во ЖИВО Стојат Компонента Полица, Мултимедијални Конзола, Бела Боја Површината со Кабел Дупка (Боја : А, Големи
  • -20%
  • -20%
BUYT Мулти-Функционална Подвижна Полица за Под ТВ Лебди во ЖИВО Стојат Компонента Полица, Мултимедијални Конзола, Бела Боја Површината со Кабел Дупка (Боја : А, Големи

BUYT Мулти-Функционална Подвижна Полица за Под ТВ Лебди во ЖИВО Стојат Компонента Полица, Мултимедијални Конзола,

DEN 13520.88

Износ
Това е достапна

Ѕид-монтирани дизајн, лесно да се чисти без тежок движење. Бела боја, убави и модерни анти-судир рабови, лесно да одговара на било какви соба и мебел.ви нуди безбедна и здрава животна средина.КЛАСИФИЦИРАНИ ПРОСТОР за СКЛАДИРАЊЕ : Ова медиуми конзола фиока има голем простор за складирање за set-top кутии, рутер приклучоци, итн.Квалитет на производите : Материјал : целосна густина board Type Б МДФ*Pine Size : 120*24*17cm, 140*24*17cm Interactive режим : доставување на целиот machine Number на производи : 1 Due за проблемот на мониторот, бојата е малку deviated, ве молиме обратете се на вистинскиот производ примени.ВИСТИНСКИ МАТЕРИЈАЛИ : секој елемент на ТВ кабинет и фиока за исклучување на амортизацијата шарки се направени од метал хардвер фитинзи за да се направи врска помеѓу плочите силна и стабилна. Со независен оддел простор за складирање за да се задоволат дневните складирање потреби.биле специјално дизајнирани за да ги задоволат вашите електронска опрема потреби, е добра за AV компоненти, xbox еден, кабел кутија, CD или други добавувачи. ♥ ᴗ ♥)※ ※(. ♥ ᴗ ♥)※ постоечкиот медиуми конзола со кабел за управување зад за крие неуредна жици, одржување на вашиот работи уредно организирани и се на дофат!Рутер антена слот е погодна за разни видови на set-top box ѕид монтирани медиуми конзоли.ИЗДРЖЛИВИ : Изберете Е1 степен на заштита на животната средина одбор, површинска вода-базирани боја, аглите се полира за многу пати без burrs, влага и висока температура отпор, лесно за чистење, пакуваат и испраќаат без собрание.Функција : 1.Долг животен век, нема потреба да се грижите за лесно расиплива проблеми. ♥ ᴗ ♥)※ 【Совршено се Вклопува во Вашата Соба】отворено за складирање простори и моќ места беа специјално дизајнирани да одговараат на денешната електронска опрема потреби, е добра за AV компоненти, гејминг системи, списанија,ЦД или други добавувачи.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Силна, калено стакло полиците.Може да се вертикално прилагоди за да се приспособат на A / V компоненти на �

Направени од Цврст Јавор Тврдо.Обезбедува 5 Полици заедно со бесконечна Флексибилност на вертикална пр�

Карактеристики : Големи Зајакнат Калено Стакло Полица (Секоја чаша мерки 15 инчен x 11 инчен x 5mm дебелина),к

Please wait...