0
clear
  • Одбојка Бадминтон Поставите Нето Преносни Прилагодливи Столбови 4 Рекети Деца Семејство, Забава, Спорт На Плажа Парк Дворот На Отворено
  • -20%
  • -20%
Одбојка Бадминтон Поставите Нето Преносни Прилагодливи Столбови 4 Рекети Деца Семејство, Забава, Спорт На Плажа Парк Дворот На Отворено

Одбојка Бадминтон Поставите Нето Преносни Прилагодливи Столбови 4 Рекети Деца Семејство, Забава, Спорт На Плажа

DEN 2174.40

Износ
Това е достапна

БРЗО и ЛЕСНО ПОДЕСУВАЊЕ - Ова Одбојка Нето Сет со Столбови обезбедува лесно поставување и takedown.Имаме лесно 100% без проблеми политика на враќање.Таа Не бара алатки за собрание! - Нашите Одбојка Нето има 4 прилагодливи височини : 5' 1.за бадминтон игри, и 6, 7 и 8 метри за одбојка се игра.GUARANTEE - Ако не го сакаат тоа, ве молиме контактирајте со нас да се постави на враќање.ПРИЛАГОДЛИВИ НЕТО - Нашите Одбојка Нето Поставите има 4 прилагодливи височини : 5' 1. - Нашите Бадминтон Нето Поставите доаѓа со 4 еден-парче алуминиумска рамка со калено челик вратило рекети - Нашите Преносни Одбојка Бадминтон Собата е светлина и лесно да се носат, само да ги стави во чување торба и можете да го носат на дворот или парк.Нето димензии 32 х 3 ft.Таа, исто така доаѓа со бонус 180 ft.Нема алатки се бара да го постави.Ако ви се допаѓа трошење време на отворено, спортува и да се забавувате со вашите пријатели и семејство, овој Одбојка Бадминтон Собата е совршен за вас!Зошто нашите Одбојка Бадминтон Собата е супериорни во однос на слични производи : - од Нашите Одбојка Бадминтон Поставете ги вклучува сите додатоци потребни за да започнете со игра и да се забавувате!Тоа Карактеристики - нето, столбови и прилагодување на додатоци, одбојка 1, 1 воздушна пумпа, круг сајт, 2 shuttlecocks, 4 рекети и 1 складирање торба.долго јаже граница. - Нашите Одбојка Нето Сет карактеристики 2 инчен дијаметар челик столбови со прилагодливи притисни копче за заклучување систем за 3 различни висина прилагодување.ПРЕНОСНИ - Нашите Преносни Одбојка Бадминтон Нето-Собата е светлина и лесно да се носат, само да ги стави во чување торба и можете да го носат на дворот или парк.Можете да ја прилагодите височини себе за различни возрасти да се игра! 3 различни висина settings (8.Ако го користите овој и не го сакаат тоа, едноставно да го вратите за целосна наплата.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

7 "X 7' ТЕШКИДОЛЖНОСТ СПОРТСКИ НЕТО 7ply knotless спортски пребивање е дебела, трајни и тешкидолжност.Не дозвол

ВКЛУЧУВА : Morvat Бејзбол Опрема вклучува 7' x 7' бејзбол и софтбол притискање нето, на прилагодливи бејзбол te

7 ft x 4 ft IРАМКА PITCHING ЕКРАН Инстант преносни бејзбол pitching екранот е 7 метри висок од 4 метри широк и може да

Please wait...