0
clear
  • DVI да HDMI Видео Конвертор со Коаксијален Аудио
  • -20%
  • -20%
DVI да HDMI Видео Конвертор со Коаксијален Аудио

DVI да HDMI Видео Конвертор со Коаксијален Аудио

DEN 976.80

Износ
Това е достапна

HDMI 1.2, HDCP 1.1 и DVI 1.0 согласност.Поддржува DVI/Коаксијален текст и HDMI излез.Автоматско откривање на текст формат : Дигитален RGB или YPb Pr.Коаксијален влезови поддршка " 2ch LPCM, Dolby Digital 5.1 CH и DTS 5.1 CH digital audio.PC резолуции поддршка [email protected]/72/75/85, [email protected]/72/75/85, [email protected]/70/75/85, [email protected]/75/85, [email protected] Овој HDMI конвертор кутија претвора DVI/Коаксијален сигнали во HDMI излез.Тоа ни овозможува да се поврзете и дигитален DVI аудио извори на HDMI екранот.Овој уред исто така се засилува и equalizes дојдовни ТМД податоци пред да се ре-емитува во оптимален квалитет без оглед на оригиналниот сигнал за квалитет.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Новото Подебели Жици за Целосни Изглед.ПреИнсталиран Затворени Кабел Чешли.Висока Густина Mod Mesh Sleeving.Ши

Generice производи.Овој Случај Е компатибилен за samsung галакси забелешка 9 Protecte пластични Одличен телефон ка

Материјал : елката Кеса направена од тешки оксфорд ткаенина е долгатрајни и водоотпорен, трајни и стаби

FUME СЛОБОДНИ РЕРНА ПОЧИСТА : ги Отстранува тешки рерна масти и храна!Совршен за рерна место за чистење во

Лесен за инсталација и лесен за ракување.Стабилни перформанси и висока сигурност 100% сосема нов и висок

Тема сечење завртка со типот F точка е машина завртка теми кои коси надолу за да тап раб, и е погодна за те

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Чикаго Младенчиња.Nico Hoerner.Повеќе од 5 милиони

Ергономски облик на четка совршено се вклопува во рака овозможувајќи за одличен ракување.Таа има посеб

Kaisi Алатки 30 Дена за Враќање и Замена Политика.8 inch Package Вклучува : 2 * Вшмукување Чаша Cups Kaisi Алатки 30 Дена з

Имаме повеќето конкурентни цени и најдобар квалитет на производи.Големина : XXLarge | Боја : A03розова Промоц

4 Парче Деца Кревет Сет вклучува утешителот, опремени дното лист, рамни врвот на состојба, и реверзибилн

Нашите миленичиња куќа е дефинитивно идеален избор за вашето домашно милениче да се одморат, да играат

【Заштеда на енергија Сензор】 : Ова Ниво на Водата во Сензорот има мали димензии и едноставен жици, со ни

Пакетот вклучува : 2 парчиња;Капацитет : 350ml / 11.7 оз;Материјал : Стакло Шише+Бамбус капак+силикони запечату

Тегови fiying птици, седат на гира клупата, аголот е контролирана помеѓу 45 60 степени, држете го гира, директ

1 / 2"13 X 10".Машина Завртки, Хексадецимален Главата, Челик, Топло Натопи Поцинкуван.Челик 1 / 2"13 X 10", Надвореш

【Компатибилни Модели】 : Само компатибилен со LG Stylo 5 / Stylo 5 Плус / Stylo 5+ / Stylo 5 X / Stylo 5 V.НЕ е компатибилна

Подобрување на успехот и возбудата на вашата програма со презентирање на Хејс награди!.Убава и автентич

Големина approx2in L*1 H;ТЕЖИНА:околу 3 ★Премиум Алуминиумски Материјали : На trinket кутија направени од страна

Расположение : "јас сум толку благодарен за вашето пријателство" напишани на Куќиште Картичка 9"h раканас

Главна Цел : Овој сензор може да се контролира итна кочница switch притисок на тркала loader за да се обезбеди

, со 13mm или повеќе индукција на далечина.Интелигентни течни ниво репер за вредноста и на ниво на меморис

Тежина Капацитет 265 кг.Патување Растојание : 15 милји.Производ Тежина : 50 кг без батерија, 55lbs.со батеријат

Опис На Производот Мек Зафат Двоен Диск Топката Крајот & Хексадецимален Метрички ТСе Справи Со Сет, 8 Пар

Please wait...