0
clear
  • Лос Милениче Носат Шарени Пламен Печати Куче Јака И Поводник - Водоотпорен Hot Rod Пламен Печати Куче Јака и Куче Поводник, Широк Спектар на Големини За Секое Куче
  • -20%
  • -20%
Лос Милениче Носат Шарени Пламен Печати Куче Јака И Поводник - Водоотпорен Hot Rod Пламен Печати Куче Јака и Куче Поводник, Широк Спектар на Големини За Секое Куче

Лос Милениче Носат Шарени Пламен Печати Куче Јака И Поводник - Водоотпорен Hot Rod Пламен Печати Куче Јака

DEN 376.32

Износ
Това е достапна

За разлика од поевтини брендови на пазарот, откако ќе најде соодветна големина за вашето домашно милениче, јака ќе останат големина и не се олабави се додека вие сакате да readjust.СУПЕРИОРЕН ДИЗАЈН - Овој hot rod пламен печати куче јака доаѓа со никел-позлатен лим Д-прстен и супер силна пластика страна ослободување тока.Со 3 пламен печатење на обрасци за да изберете од, не е стил да молам сите.Види големината на табелата подолу.ВОДООТПОРЕН ИЗДРЖЛИВОСТ - знаеме кучиња сакаат да се навлажни, па сме направиле нашите hot rod пламен печати куче јака надвор од полиестер, водоотпорен.Куче јака е направен од супер мек, но силна полиестер webbing.5 инчи - Големи се прилагодува од 13 до 21 инчи - Xlarge се прилагодува од 16 до 27 инчи .Оваа кавер-куче јака е цврсти доволно да се спротивстави на абење без да се прекрши уште се чувствува удобно на вашето домашно милениче да се носат.Ова домашно милениче јака е издржливи и безбедни.Тоа ќе седат удобно околу вашето куче вратот и нема да се олабави.Вода нема да навлезат на материјал и се суши брзо.НАПРАВЕНИ СО КВАЛИТЕТ - е едно семејство во сопственост на компанијата со седиште во Јуџин, Орегон.Јаки Кои Се направени за да Last These куче јаки се дизајнирани да трае.Секогаш Совршено Size These hot rod печати куче јаки дојде во секој ¾ или 1 инчен за совршено се вклопуваат.Јака доаѓа со никел-позлатен лим Д-прстен и супер силна пластика страна ослободување тока.Можете да одговара на пламен печати куче јака со еден од нашите премиум leashes да заврши изглед. Ние сме биле производство на највисок квалитет на куче јаки, води, и домашно милениче додатоци од 2009 година.ПЛАМЕН ПЕЧАТИ КУЧЕ ЈАКА забава куче јака е направен од супер мек и издржливи полиестер webbing.ПРИЛАГОДЛИВИ КУЧЕ ЈАКА Овој пламен печати куче јака доаѓа во било ¾ или 1 инчен за совршено се вклопуваат.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Отцепување мачка јака вклопува 812" вратот големина и 1 / 2 инчи широка.Оваа мачка јака карактеристики убав

Одлично за вашето куче и на земјата : Earthdog јаки се направени тројно слој, 100% коноп платно кое е противале

ТокаНадолу Отцепување Мачка Јака Снежана / Џуџиња / Стара Вештерка / Злото Кралицата Сцени 1 / 2" Широк Од

Полно зрно кожа.Должина : 16 до 40инчи, Ширина : 2 инчи.Бои : Црна, Кафеава, Тен , Розова, Бела.Antiqued месинг позл

Розова Куче Јака : Овие трајни најлон куче јаки се направени од тешки најлон дека е невозможно да се солз

Карактеристики страна ослободување тока.Карактеристики на ГПрстен да се зацврсти leashes или ИДЕНТИФИКАЦ

????БЕЗБЕДНОСТ LED СВЕТЛО КУЧЕ ЈАКА Супер светло во темнината, ова рефлексивни куче јака може да светат со

3.Прилагодлива Должина мачка Јака : Симпатична мачка јака може да се прилагоди од 20 cm до 30 cm, која е погодн

Мачка памук лак вратоврска прилог на црн сомот мека отцепување јака за мачка или мало куче.Лак вратоврс

*ОДГОВАРА на КУЧЕ ВРАТОТ ГОЛЕМИНА 11.5 до 14 ИНЧИ Ширина е 0.8 инчен,Мерење на вашето куче вратот Користете

ТокаНадолу Отцепување Мачка Јака Ариел Претставува Корални & Замокот Блуз / Црвена 1 / 2" Широк Одговара 6

Сосема Нов и Висок Квалитет.Материјал : Двоен Слој Најлон.Боја : Црна, Зелена, Каки.Производ Големина : ка

НАПРАВЕНИ ВО САД : Ние се наоѓа во Њу Џерси и се направи нашите производи да ги нарачате.Ова исто така зна

Нашата цел е да се бори за подобар живот за домашни миленици.7", Ширина 4 / 5" Големина Медиум : Вратот 13.Ние

СУПЕР ИЗДРЖЛИВ : Направен од flexполи ремени и многу силен хардвер.Совршен за градот прошетки, скокање, па

Отцепување мачка јака вклопува 812" вратот големина и 1 / 2 инчи широка.Оваа мачка јака карактеристики убав

Направен во САД.Најлон со трендовски лента шалче за висока мода и издржливост.Тоа е прилагодлив да одго

Двојно обложени најлон webbing со повеќе линии на крои за цврстина и издржливост да ги преземе за сите видо

Отцепување мачка јака вклопува 812" вратот големина и 1 / 2 инчи широка.Оваа мачка јака карактеристики убав

Полно зрно кожа.Должина : 16 до 40инчи, Ширина : 1½ инчи.Бои : Црна, Кафеава, Тен , Розова, Бела.Античкиот меси

Отцепување мачка јака вклопува 812" вратот големина и 1 / 2 инчи широка.Оваа мачка јака карактеристики убав

1.Големина : XS : 12 х 0.6 инчен (Исправка спектар 8~11 инчен); 2.Направена од мека 100% сомот кожа, тоа е многу удобн

Отцепување мачка јака вклопува 812" вратот големина и 1 / 2 инчи широка.Оваа мачка јака карактеристики убав

Отцепување мачка јака вклопува 812" вратот големина и 1 / 2 инчи широка.Оваа мачка јака карактеристики убав

Отцепување мачка јака вклопува 812" вратот големина и 1 / 2 инчи широка.Оваа мачка јака карактеристики убав

Please wait...