0
clear
  • 15.75 Божиќ Венец Декоративни Сјајна Топка Вратата Венец Вештачки Венец за Дома Фестивал Украси
  • -20%
  • -20%
15.75 Божиќ Венец Декоративни Сјајна Топка Вратата Венец Вештачки Венец за Дома Фестивал Украси

15.75 Божиќ Венец Декоративни Сјајна Топка Вратата Венец Вештачки Венец за Дома Фестивал Украси

DEN 1245.60

Износ
Това е достапна

Име : Божиќ венец.Боја : Multicolor.Материјал : ПВЦ пластика.Димензии : 40cm во дијаметар (15.75 во).Примена : Совршен Божиќ декорација за врати и прозорци.Користете го овој венец за да лесно да се создаде Божиќ атмосфера.Име : Божиќ венец.Боја : Multicolor Material : ПВЦ plastic Size : 40cm во дијаметар (15.75 во) Примена : Совршен Божиќ декорација за врати и прозорци.Користете го овој венец за да лесно да се создаде Божиќ атмосфера.Оваа симпатична Божиќ топката венец ви овозможува да се доживее духот на празникот дома.Дизајниран со светли бои, на сферични венец сигурно ќе осветлат, импресионира и да одговара најмногу на вашиот Божиќ украси.Многу погодна за виси на врати, ѕидови, скали, итн.Компактен дизајн на венец го прави идеален за лесно складирање по празниците.Венци може да го осветлите изглед на секоја соба, и може совршено да ги красат секоја куќа.Навиваат за Божиќ во вашиот дом, со креативни декорации.Додадете празнична атмосфера и добредојде на нова година.Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и да ви даде задоволителен одговор.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Божиќ венец рамка : рамката е 14 од 14 инчен со 10 инчен центар отворање, и има 4 главни прстени со 6 крстот ба�

Мерки 1 5".Се користи како декоративни затворен акцент парче за секоја соба.Додава еден допир на домашенн

✨Дизајн : Селски дрво оркестарот знак дека заврши со потресени, корави се погледне и единствена фонт ше�

За разлика од други вештачки венец,венец на не ќе бидат расфрлани,тоа ќе ги задржи своите прилично изгле

На венец ќе заличи на изгледот на секоја соба и да се направи совршен прилог на било домови оркестарот.С�

✔【ПРЕДDRILLED ДУПКИ】 Секоја тин знак доаѓа со предdrilled дупки за лесно виси, која е многу погодна за thumbtacks, �

Стакло Доаѓањето Венец Свеќа Носителот : појавата на стакло свеќа носител е кристално јасно, хексагонал

Оваа гарланд ратан pendant е совршен прилог на есен / ноќта на Вештерките / Благодарноста семејство.Дизајн ж

Класичен бои и природните материјали може да додадете елегантен и природно чувство и ретро стилот на ва

ОВОЈ ЕКСТРА ПОЛН И ГОЛЕМ ПАД ВРАТАТА ВЕНЕЦ ЌЕ ОЖИВЕАТ ВАШИОТ ДЕКОР Направете вашето пред вратата стоја�

????ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : Идеален за водителка подароци, партија услуги, Божиќ подароци, Божиќ Грабеж DIY украс�

Свежо magnolia + seeded еукалиптус венци прави одлична декорација за падот, како и одлична партија подароци за �

Без разлика дали сте за планирање на една партија или во потрага по традиционален празник украси, нашит�

Виткање Дизајн Со прилепува во 4 краишта за да се направи тоа е лесно да се свитка и се одвиваат и пак ста�

Борови и cedar Божиќ венец.Акцентирани со злато, бобинки и златен сјај.Доаѓа со долго twig, кружна основа за б

Please wait...