0
clear
  • Работи-сонце Предници Шноли Стилист Редот Пресврт Plait DIY Фризура Стил Додатоци Жените француски Косата Плетење Braider Магија Коса Clip (Боја : 1pc 3)
  • -20%
  • -20%
Работи-сонце Предници Шноли Стилист Редот Пресврт Plait DIY Фризура Стил Додатоци Жените француски Косата Плетење Braider Магија Коса Clip (Боја : 1pc 3)

Работи-сонце Предници Шноли Стилист Редот Пресврт Plait DIY Фризура Стил Додатоци Жените француски Косата Плетење

DEN 311.76

Износ
Това е достапна

Количина : 1 PC или 2 парчиња.Боја : Црна, Кафе.Големина : прибл.13.5*2.5 cm/5.11*0.98 во(L*W).У Облик Предници Големина : 3.6 cm * 12.7 cm/1.4*5"(W*L).Косата со Чешел големина : 8*6cm.Материјал : Plastic Size : 1 Color : Црна,Brown Size : 2.5*13.5 cm Style : Fashion Feature : Headwear Type : коса accessories100% .Лесен и удобен, и не pin е потребен.Никогаш не се направи штета на вашата коса!Брза и лесна за употреба за сите возрасти,совршен за повик или домот носат.DIY косата дома.Се користи за да се создаде пеперутка/Пресврт плетенки, Сигурно има пресврти во место.Тип : Косата Плетење Tool Specification Material : Plastic Color : Црна, Coffee Size : прибл.13.5*2.5 cm/5.11*0.98 во(L*W)У Облик Предници Големина : 3.6 cm * 12.7 cm/1.4*5"(W*L)Чешел Косата големина : 8*6cm.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Сет од 12 парови, лакови за коса е 2" основен со целосна наредени опфатени клипови за доенчиња, мали деца, б

Симпатична Висок квалитет на лак за девојки.Лакови се прикачени на здрав алигатор клип за да се задржи у

Одлично за стилизирање на косата.Мора да имаат за вашата коса essentials.Доставени на пригоден картичка.Црна

МОДА И РЕТРО : дизајнот е ретро и елегантен,погоден за специјални прилики како што свадба костими,танц п

415 PCS 16 Различни Големини сврзувачки елементи клипови дупка големини за ОЕМ замена на Ford, ГМ, Chrysler, Тојот

Материјал : пластика.Големина На : hairpin е за 7 CM долго.Бојата е круг, текстура е полна, тркалезни и мазни, и

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација

"добредојдовте на нашиот шопската посакуваме пријатен шопинг искуство!Нашите производи се целосно тес

Лак големина е 2.76*1.57 инчи, и clip length е 1.61 инчи.Материјал : Полиестер Лента.Спецификација : еден пар.Тие можа

Материјал : Метал.Мода, елегантна и едноставна за да се задоволат различните потреби и одговара најмног

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација

ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ СТИЛИЗИРАЊЕ на КОСАТА ДОДАТОЦИ : Тие не се лизга и контрола е тесна.Одличен за секој кој

Големина : 11.5 х 4.5 CM / 4.53 x 1.77 инчи.Материјал : Висок квалитет на пластика.Обезбедува силна и удобно чекање;

✿Материјал : Еколошки материјал sequin лента екстра меко и пријатно чувство за бебето, да изгледаат убаво,

Please wait...