0
clear
  • Litton Alanna Лимон Усна Чистење, Темно Пигментирани Усните, Сува & Подсечен Усна Грижа, Пржен & Затемнет Усните, Омекнува & Exfoliates Еластична Усните, 8g
  • -20%
  • -20%
Litton Alanna Лимон Усна Чистење, Темно Пигментирани Усните, Сува & Подсечен Усна Грижа, Пржен & Затемнет Усните, Омекнува & Exfoliates Еластична Усните, 8g

Litton Alanna Лимон Усна Чистење, Темно Пигментирани Усните, Сува & Подсечен Усна Грижа, Пржен & Затемнет Усните,

DEN 1771.20

Износ
Това е достапна

Го намалува тен и темнината на усните.Витамин Ц негува усните.Разлиствам мртвите клетки на кожата.Регенерира и rejuvenates на кожата.Exfoliates темнината & пигментацијата од усните.Лимон Усна Чистење, Темно Пигментирани Усните, Сува & Подсечен Усна Грижа, Пржен & Затемнет Усните, Омекнува & Exfoliates Еластична Усните, 8g.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Чиста природна формула : природни растителни екстракт може да придавам влогови на усните и донесе слатк

Ефикасност : Ефективно подобрување на акумулација на мртвата кожа, суви и испукани усни, очигледно усна

Направи целата нега процесот повеќе пријатни и среќни!.【Убавина за Нега на Усните】 : Ефикасно exfoliates и с�

Сите Природни : Чувајте ги вашите усни хидриран Нашите plumping усна маска јагода содржи екстракт да придав

На ергономски дизајнирана рачка, го прави лесно да се одржи и да го користите, да заштедат време и напор.�

Подмладителен Усна Третман пред Спиење Надградба на вашиот ноќ нега на кожата ритуал со нашите усна кр�

Оваа мртва кожа хлапак комплет е главно за отстранување на мртвата кожа и calluses.На нога мртвите кожата бр

Кожата на рафинирање третман со терапевтски кал од Нов Зеланд Роторуа Геотермална извор.Фанови далеку �

НАПРАВЕНИ ЗА СИТЕ МАЖИТЕ Едноставно кажано, на нега на кожата Про во Собата е направен за сите луѓе, без

Ова чистење е вкусна, безбедно, нежен и ефикасен начин да се протера сува, ронлив усните.Се дебели, еласт�

Усна Чистење Крем климатизација и длабоко навлажнувачки состојки им помогне на вашите усни одржување н

Нежно фанови далеку сува, досадна чистење на кожата, додека за поддршка на природните површината на кле�

Оваа убавина производ е 100% оригинални.Формулиран за да се подобри кожата текстура & површина изглед Дав�

Exfoliating Brimming со exfoliating природни кајсија честички нежно да се отстранат мртвите површински клетки, очисти

Уживајте во неговата свеж мирис и да го користите редовно да се постигне фер и помлад изглед на кожата.Т�

Мазни усни и свеж здив добитна комбинација.Разлиствам, придавам влогови и да ги заштитат.Освежување и г�

Нежна и мазна, насочите порите, длабоко се подобри текстура на кожата на рацете, понатаму се раствораат �

Please wait...