0
clear
  • Однапред Tabco EDS-18-96 Табела Монтирани Двојно Палубата Overshelf, 96-1/4W x 18D x 32H
  • -20%
  • -20%
Однапред Tabco EDS-18-96 Табела Монтирани Двојно Палубата Overshelf, 96-1/4W x 18D x 32H

Однапред Tabco EDS-18-96 Табела Монтирани Двојно Палубата Overshelf, 96-1/4W x 18D x 32H

DEN 1596.00

Износ
Това е достапна

Однапред Tabco е Посебна Вредност Двојно Overshelf, табела монтирани, 96-1/4"W x 18"D x 32"H (севкупно), прилагодливи средината на полица, 18 мерач 430 нерѓосувачки челик, KD (96" единици се опремени со (3) се поставува на цевки поддржува) (месеци само на 96" табела со квадратни завршува) ( монтажа обезбедување на маса од страна на другите).

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Пакет Димензии : 13 L x 18 H x 13 W (инчи).Пакет Тежина : 19 фунти.Земја на Потекло : сад.Дел број : 113374 Чувајте ги ва�

Направени од издржлив полипропилен.Dividers може да биде поставена хоризонтално.Divider се отцепи, функција им

Мултифункционален двојно ротирачки рамка, кујна не е неуредна, и да уживате во кујната.Шасија лизга рот�

Квалитет на материјалот : Направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик, цврсти и издржливи, ќе не ' р

Вкупно : 29.5" H x 13.8" W x 19.7" D, Нејзината висина и позиција може да се прилагоди за да се задржи вашиот оброк и i

Комплет вклучува 2 ѕид загради.Производот се додава екстра складирање.Shelving е изградена од челик за екст�

Сите заварени конструкција со дополнителни жица trussing за висока јачина карактеристики.Жица овозможува �

1 Бања полица може да се користи во бањата или тоалет, и може да биде ставен во шампонот, туш гел, сапун ит�

★ Материјал : Метал (на животната средина, трајни) ★ Висока температура на печење лак, рака лемење, двојн

Полица, Тбар, 18"W x 42"Л Сите алуминиумска конструкција 1500 Фунти Капацитет.Земја на потекло : сад.Полица, Тб�

★ Материјал : не ' Рѓосувачки челик (ковано железо, полипропилен) има голем капацитет; силна и стабилна; д

★ Материјал : металик железо (заштита на животната средина; трајни) ★ простор за складирање, фрлаат това

Технички Спецификации Објект Гравитацијата РекAddOn Ширина 48 Длабочина 48 Висина 72 Капацитет 3000 Технички �

★ повеќенаменски кујна полица : Тоа е одличен избор за да биде вашата кујна складирање полица, микробра�

Вистински ОЕМ замена дел.Пакет Димензии : 19.2 H x 11.2 L x 19.2 W (инчи).Пакет Тежина : 5.7 фунти.Земја на Потекло : Ит

【Висококвалитетни количка】 : Оваа кујна количка е направен од висококвалитет дрво, силен, издржлив и о�

Тешки пост доаѓа со израмнување нога да помогне да се стабилизира и да се обезбеди солидна база на нерам

Се користи за да се издаваат мазна протокот на фондан, сируп и приготвени креми.Тоа е управувана со прол�

Сите заварени конструкција со дополнителни жица trussing за висока јачина карактеристики.Жица овозможува �

Инсталира во бањата, во кујната цевка за складирање сапун, пешкир, итн.Мулти опрема заби, кои одговараат

Please wait...