0
clear
  • Цветни Војни Кожа Watchband за Apple iWatch 42mm 44mm Серија 1 2 3 4 Замена Бенд Жени Мажи Рака Бенд Stormtrooper Ѕвезда Бенд Мали Цвеќиња
  • -20%
  • -20%
Цветни Војни Кожа Watchband за Apple iWatch 42mm 44mm Серија 1 2 3 4 Замена Бенд Жени Мажи Рака Бенд Stormtrooper Ѕвезда Бенд Мали Цвеќиња

Цветни Војни Кожа Watchband за Apple iWatch 42mm 44mm Серија 1 2 3 4 Замена Бенд Жени Мажи Рака Бенд Stormtrooper

DEN 263.76

Износ
Това е достапна

ПРЕМИУМ ВИСТИНСКА КОЖА - Нашите i Watch Бендови направени од 100% природни противалергиски кожа печатени со еко-пријателски мастила.НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК Затворач и Адаптер гарантираат безбедност за вашиот i Watch и се лесно да се закачите!.РЕДОВНИ ГОЛЕМИНА - Стандард 7"(18cm) големина види бендот кој се чувствува и изгледа совршено пријатен.УНИКАТЕН ДИЗАЈН - Направат вашиот живот повеќе светли и шарени со нашите i Watch Бендови!Издржливи материјали даваат совршен изглед за долго.КОМПАТИБИЛНОСТ - Компатибилен со Apple Види Серија 1, 2, 3,4 Nike+ Спорт и Edition, 38mm 40mm 42mm 44mm.За производот : ❁ Сите бендови кои се достапни за Apple i Watch;❁ бендови се направени од високо квалитетни еко-пријателски лесни материјали;❁ Постојат висока резолуција дизајни за бендови кои го прават вашиот Apple Види изгледа одлично, дури и по користите за долго време;❁ Apple Види бендови се големи подароци.❁ Изберете од различни светла и свежа дизајни.Одговара На Apple Види : ❁ Серија 1;❁ Серија 2;❁ Серија 3❁ Серија 4.APPLE СЕ ВИДИ НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ.Бои што гледате на вашиот монитор се вистински и ние секогаш се трудиме да ви обезбеди иста шарени слика на вашиот нареди објект, но понекогаш и неколку бои може малку да се разликуваат поради различните monitor settings.Вашата цел ќе бидат обработени и се испраќаат во рок од 3-5 дена, бидејќи на сите продукции и препарати.Времето за испорака е околу 4-8 дена.Понекогаш испорака процес може да биде многу непредвидлив, но тоа не зависи од нас, па, ве молам, почекајте за 1-2 недели погоре наведените датуми ако пратката е одложен.Ако имате било какви прашања, ве молиме не се двоумете и контактирајте со нас во секое време.Ќе ни биде мило да ви помогне.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Обезбеди голема, со двојно рака на сопствениците.брави на Garmin Venu Квадратни, vivomove3, vivomove Luxe, vivomove стил, vivomov

Лесно и директно инсталирање и едно копче отстранување.Моделот Печатени го персонализирате вашиот Вид�

За да добиете повеќе комплименти во секоја прилика со оваа мала симпатична акценти како денот на Вљубен

Компатибилност : Компатибилен со Fitbit Полнење 5 Фитнес Активност Tracker.Се вклопува 5.2"7.9" (130mm200mm) зглоб.Супер

Компатибилен со Garmin Vivoactive 4 (45mm), Darth Vader (45mm), First Avenger (45mm) Smart Watch.Не се вклопуваат Vivoactive 4 S (40mm).Големина може

Замена види бенд компатибилен со Fitbit Обратно & Fitbit Смисла.Достапни се Вклопува зглоб големина од 5.3" 7.6".Н

Висок квалитет со силиконска лента : оваа рака се направени од издржлив и меки силиконски материјал,кој

ПРИМЕНА : Специјално дизајнирани за Samsung Галакси Watch 4 Класичен 46mm.(НЕ ЗА ГАЛАКСИ WATCH 4 КЛАСИЧЕН 42 MM & НЕ ЗА 20

1 PC големи види бенд / Врвка за Samsung Опрема S2 Smartwatch бенд.Замена додатоци со метални clasps види Рака / wristband си�

Компатибилни Модели : Smart watch замена бенд со сребро метал тока за Apple Види 41mm 40mm 38mm ( Серија 7 / 6 / 5 / 4 / 3 / 2 / 1 SE

【Флексибилен Дизајн】На еластична бенд доаѓа со адаптери на двете страни, кои се заклучува врз Види инт

Совршено се Вклопуваат : прецизниот дизајн и совршена компатибилност направи оваа силикони рака се вкл�

Компатибилни Модели 26 MM : Fenix 5 X, Fenix 5 X Плус, Fenix 6 X, Fenix 6 X Про, D2 Делта PX, tactix Делта, Потекло Mk1, Потекло Mk2, Пот�

Забрзана Испорака обично трае 310 дена и исполнети од страна на курирската служба DHL [Повеќе Избори]: Пов�

10 Бои Погодни за Samsung Галакси Watch 3 45mm види и Опрема S3 совршено,Изработени од високо qulity,мека и издржлив ма

Замена види бенд компатибилен со Fitbit Обратно & Fitbit Смисла.Достапни се Вклопува зглоб големина од 5.3" 7.6".Н

висок квалитет, smart замена бенд за XIAOMI MI Бенд 3 / XIAOMi бенд 4.(Нема Tracker).Направени од висококвалитет ,еколошк

4 во ( 173mm188mm); 42mm / 44mm S е погодна за врвка за околу големини 5.9 во (187mm202mm); Ако вашиот зглоб одговара на двете

Да Мир пакетот вклучува 2 групи на контакти за да се приспособат на двете 38 / 40 / 41 мм и 42 / 44 / 45 mm случај гол�

Please wait...