0
clear
  • GONEBIN Мрежа Перење Кеси-4pc Машина за Перење Плови Филтер Мрежа Торба,Форма Филтер Мрежа Торба за Перење,Блуза, Трикотаж, Порибување, долна облека, Градник долна Облек?
  • -20%
  • -20%
GONEBIN Мрежа Перење Кеси-4pc Машина за Перење Плови Филтер Мрежа Торба,Форма Филтер Мрежа Торба за Перење,Блуза, Трикотаж, Порибување, долна облека, Градник долна Облек?

GONEBIN Мрежа Перење Кеси-4pc Машина за Перење Плови Филтер Мрежа Торба,Форма Филтер Мрежа Торба за Перење,Блуза,

DEN 244.56

Износ
Това е достапна

❤Апликација : погодни за машина за перење. ❤❤Високо-квалитетни материјали, носат-отпорни, и издржливи.заострените мрежа торба, фина мрежа, полиестер материјал, издржлив. ❤Нека коса, остатоци и косата треба никаде да одам. ❤Отстранување на влакна-гајтанот и хартија на машината за перење може да се оштети од затнување на машина за перење. ❤Заштита на машина за перење и да трае подолго.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Голема Меморија : Голем капацитет 51 L.Тоа може да декорирате вашиот дом кога ноќта на вештерките / благод�

Чувајте вашиот ранец, куфер и багаж организиран со користење на овие нето кеси за вашата облека.Нето тор

9, голем простор, може да се одржи за 60 L облека, може да се користи за да се одржи валкана облека или класи�

Оксфорд ткаенина.Она што можам да добијам?Ќе имаат една големина на перење торба е 16.5 x 17.3 инчен / 42 x 44 cm.Г�

*Забелешка : Препорачливо Е Да Се Чисти Со Ладна Вода, Наместо На Белење.Расклопна Складирање Кошница Мо�

Големина : 15 x 11 x 9.5 инч.Материјал : Направен од 300 DPE обвивка,надворешните Платно материјал, мека и дише.Фу�

полиестер 【Совршен За постелнина, ватенка,завеса 1L ; За зимско палто, windbreaker 1M ; За џемпери, панталони 1S ; �

Ќе може да се одржи во кабинетот или фиока кога не ви е потребна за да зачувате простор на вашиот дом.Гол�

СЛУЖИ за НЕКОЛКУ ФУНКЦИИНашите стилски облека, торби за перење, исто така може да се користи за да ги орг

Може да се користи за чување облека, јоргани, играчки, итн.Голем капацитет, може да се сместат многу нешт�

Материјал: мрежа миење кесички се направени од дебел полиестер, тие се обезбеди силна слој на заштита з

Оксфорд ткаенина.Она што можам да добијам?Ќе имаат една големина на перење торба е 16.5 x 17.3 инчен / 42 x 44 cm.Г�

Оксфорд ткаенина.Она што можам да добијам?Ќе имаат една големина на перење торба е 16.5 x 17.3 инчен / 42 x 44 cm.Г�

Со нашата единствена дише мрежа изградба; дополнителна соба и оптоварување на просторот, ќе мора темелн

Дизајн Со Поместена Рачки Се Лесни За Транспорт Без Физички Притисок На Миење Ден.Голем Перење Кошница �

Кога Таа Е Подготвена Да Го Стори Перење, Можете Само да се Стави На Перење Кошница Според Тоа, да ја Отпа

Разни шема дизајни, секогаш постои една за вас.Голем дијаметар што е погодно за вчитување облека деца' и�

Сет од 4 Различни Големина Перење Кеси.Вклучени 1 Екстра Големи грубата мрежа торба парична Казна во пот�

Водоотпорен-Овој ранец перење торба е водоотпорен и перат.5"(дијаметар) x 29.На drawstring дизајн на џеб да ја з

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Drawstring затворање.Совршен мрежа торба з

Оксфорд ткаенина.Она што можам да добијам?Ќе имаат една големина на перење торба е 16.5 x 17.3 инчен / 42 x 44 cm.Г�

7 inch Package вклучува : 2 x Чисти алишта bags Warm белешки : ве Молиме овозможи мала големина грешки поради прирачн

МУЛТИОДБЕРЕТЕ PRINT : дизајн на облека попречи е модерен и стилски.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Памук и лен материја

100% Полиестер,патент се повлече може да се сокрие под бенд.Големина Големи : 40x50 cm / 16x20 инч.Рѓа отпорни zippere

【ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ】Нашите Xigua миење кеси е направен од висок квалитет на полиестер мрежа, носатотпор�

Големина : 49x40.5x30 cm / 19.3x11.8x15.9, голем капацитет може да се одржи за 60 L облека, исто така, може да се користи з

❈ТРАЕН ТКАЕНИНИ : На ткаенина се користи во перење кошница е во Оксфорд ткаенина, кој е издржлив, водоот�

Материјал : Се Направени Од НосатОтпорни, И Водоотпорен Оксфорд Ткаенина,Со Јп Одбор Поддршка На Дното.Г

Различни стилови може да се прилагоди, верувам дека нашите производи може да додадете задоволство во ва

МАТЕРИЈАЛ:Памук+намалување јаже+водоотпорен слој,Мека дише Памук и лен ткаенини кој е прав доказ за з�

Please wait...