0
clear
  • D&D PowerDrive 3960-20М-363 Синхрони Времето Појас, Гума, (Пакување од 1)
  • -20%
  • -20%
D&D PowerDrive 3960-20М-363 Синхрони Времето Појас, Гума, (Пакување од 1)

D&D PowerDrive 3960-20М-363 Синхрони Времето Појас, Гума, (Пакување од 1)

DEN 2239.20

Износ
Това е достапна

На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа; Тие се дизајнирани да се изврши на идентични или повисоко ниво од сите други големи САД Производителот ремени од ист тип. 3960-20М-363 Синхрони Времето Појас ОЕМ Дел Број 3960-20М-363 Појас Тип на 20 милиони Времето Појас.Технички Спецификации : (Инчи) (mm) Надвор од Обемот 155.91 3960 Врвот Ширина 14.29 363 Појас Длабочина 0.52 13.2 Материјал Neoprene Заб Профил 20М.Пакет тежина : 75.0 lbs. 3960-20М-363 Синхрони Времето Појас ОЕМ Дел Број 3960-20М-363 Појас Тип на 20 милиони Времето Појас Технички Спецификации : (Инчи) (mm) Надвор од Обемот 155.91 3960 Врвот Ширина 14.29 363 Појас Длабочина 0.52 13.2 Материјал Neoprene Заб Профил 20М.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа; Тие се дизајнирани да се изврши на идентични или пови�

Тоа се прави на neoprene за отпор кон нечистотија, маст, масло, и влага.Тоа е fiberglass затегнувачка канапи за сил

На ремени надмине сад rma објавени рејтингот нивоа.Појас може да не дојде во картон ракав.Квалитетот моќ �

На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа.Појас може да не дојде во картон ракав.Квалитетот моќ �

Произведено во Кина.Времето појас голема 0.5 x 23 In пл T61 На helically рана затегнувачка кабли се специјално кон�

На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа; Тие се дизајнирани да се изврши на идентични или пови�

Robot Digg Опремување На Одлуки, Зајакнување На Инженери.Одговара за Пренос на вртежен момент и Светлина Опт

Тип На Производ : Појаси.Пакет Димензии : 12.0 " L X12.0 " W X1.0 " Х Земја На Потекло : Кина.Пакет Количина : 1...

Надмине САД RMA Стандард IP24 рејтингот нивоа.Трапезоидна Заб.Непроблематична алтернатива на синџир на ди�

Времето појаси се користи во индустриски апликации, како што се земјоделството, текстилната на произво�

Број на Заби : 75 Надвор Должина : 375mm.Појас Ширина : 15mm.Теренот : 5 M.Тежина : 0.1 lb 3755 M15 Времето Појас 5mm Терено�

Материјал : Гума.Објектот Пакет Должина : 12.0".Објектот Пакет Ширина : 12.0".Објектот Пакет Висина : 1.0".На рем�

Број на Заби : 70 Надвор Должина : 560mm.Појас Ширина : 20mm.Теренот : 8 M.Тежина : 0.17 lb 5608 M20 Времето Појас 8мм Терен

На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа; Тие се дизајнирани да се изврши на идентични или пови�

На ремени надмине сад rma објавени рејтингот нивоа.Појас може да не дојде во картон ракав.Квалитетот моќ �

На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа; Тие се дизајнирани да се изврши на идентични или пови�

Please wait...