0
clear
  • Polder 90401-05 Мини 2-Чекор Столче, 17 Висока, 225 lb. (102 кг.) Капацитет, Хром
  • -20%
  • -20%
Polder 90401-05 Мини 2-Чекор Столче, 17 Висока, 225 lb. (102 кг.) Капацитет, Хром

Polder 90401-05 Мини 2-Чекор Столче, 17 Висока, 225 lb. (102 кг.) Капацитет, Хром

DEN 950.16

Износ
Това е достапна

Ние сме решенија ресурси, правење предмети за секојдневниот живот низ дома.Polder Решава Проблеми.максимален капацитет.Безбедносни карактеристики вклучуваат не-пропадна нозе и на авто-заклучување на уред кој ќе кликне во автоматски кога чекорите се ширевте.Една рака го олеснува процесот на носење.Овој здрав 2-Чекор Мини Столче не само обезбедува пристап до горниот кујна шкафове, тоа им дозволува на членовите на семејството да добиете, каде што треба да оди во гаража, workroom, библиотека, и каде светилки треба промена.Лесна конструкција, тежи само 8 кг. 17" на врвот чекор, не-пропадна винил нозе за дополнителна стабилност. За складирање на изметот огради да компактен пакет само 1.Polder Решава Проблеми.Без разлика дали тоа е кујната првично & складирање, домашна организација & перење или лична нега објекти, ние се страстни за производи, дизајн и еволуцијата на тоа како луѓето ги користат производи во секој ден дома.решенија.25" дебели и 19.Чекор до врвот и си 17" надвор од подот.Една рака го олеснува процесот на носење.Се одликува со сите-челична конструкција, со трајни, не-пропадна црна пластика душеци на своите 12" x 8" чекори.Опис на производот Овој здрав 2-Чекор Мини Столче не само обезбедува пристап до горниот кујна шкафове, тоа им дозволува на членовите на семејството да добиете, каде што треба да оди во гаража, workroom, библиотека, и каде светилки треба промена.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Димензии на секое столче во инчи се 10 Висока x 11 Широк x 7 Длабоко.Нашите столици не само што се неверојатн

Алатката скала се идеални за секој современ дом, со еден минималистички дизајн и здрав елементи кои ќе в

Преносни : Оваа Цврсто Дрво Повлекува Скала Користи Количка За Дизајн, Простор За Заштеда.за Stoconveniently во

Карактеристики : дизајн е едноставна, но квалитетот е многу висока, и на тестот на оптоварување е 150 кг.Ви

Thetool скала се идеални за секој современ дом, со еден минималистички дизајн и здрав елементи кои ќе ви ово

★Безбеден Дизајн : Мазна Површина,Еколошки Материјали,Цврсто Дрво Структура и Заоблени Агли,Нема да Пр�

Материјал : 2 парчиња; направен од дебела PP пластика (лесно да се чисти), трајни, товарот 100 KG.Карактеристи�

ЕДНОСТАВНИ И СТИЛСКИ ИЗГЛЕД : Не грижете се за уништување на се погледне во вашата бања или кујна!Нашите

Дизајн : Виткање Складирање, Може да Се Чуваат во Агол, да се зачува Простор, на Скала Има 5 Безбедно Широк

со Ова Столче Скала : Можете Безбедно и Безбедност Направи Било Задолженија Како што се Постигнување на

Име : Деца тоалет.Големина : 32*45СМ.Материјал : ПП материјал Инфекции на уринарниот поздравниотдоказ диза�

ЗДРАВ МАТЕРИЈАЛ : детето е чекор столче е направен од цврст борови дрва, брише чисти лесно, и можете да ја

✅ СООДВЕТНА ВОЗРАСТ : бебето стои кула е погоден за бебе 18 месеци до години 3 години.Направи вашата кујна

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

【Издржлив материјал】Користење на elm дрвен материјал, цврсто дрво дизајн на рамка, цврста и фирма, супер

Пластични,тежина 0.5 КГ, товарот : 80 кг.Молчи нога налепници, зголемена база, носатотпорни, и издржливи, за�

Дизајн : Виткање Складирање, Може да Се Чуваат во Агол, да се зачува Простор, на Скала Има 5 Безбедно Широк

Висок квалитет на цврсто дрво, фина текстура, еколошки, безбедни и стабилни.Мултифункција, може да се ко�

【Лесни Виткање Чекор Столче】мерењата на пластика виткање столици се 12 【Силна Трајни】Прави пластика �

✔【ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ 】 внатрешните структурен дизајн е уникатен прави чекор столче екстра јаки и безбе�

Дрво е непречено изшкуркан и се приклучи со заоблени завртки за да се спречи вашето дете од bumping и повред

★Ве молиме Имајте во предвид : Поради Прирачник за Мерење, 12 Cm Разликата е Allowed Light Фотографија и Различн�

Големина : 47x52x82cm, виткање големина : 6x15x97cm.Дизајн : хуманизирано дизајн, скала, со двојна употреба, прекра�

Погоден за rv, патување приколка, camper, лифт кревет, мансарда, детска спална соба, спална.【Лесни & Здрав】На

Please wait...