0
clear
  • Qinndhto Сурова турски Кожурец Свила Exfoliating Бања Ракавица Најдобри Чистење Пакет Отстрани шминката Кожата Белење Одговара За СПА Од Чувствувам добро Бања
  • -20%
  • -20%
Qinndhto Сурова турски Кожурец Свила Exfoliating Бања Ракавица Најдобри Чистење Пакет Отстрани шминката Кожата Белење Одговара За СПА Од Чувствувам добро Бања

Qinndhto Сурова турски Кожурец Свила Exfoliating Бања Ракавица Најдобри Чистење Пакет Отстрани шминката

DEN 12642.00

Износ
Това е достапна

Згаснува појавата на лузни, стрии, и телото marks9. Обезбедува повеќе добро негувани и светли изглед.Тоа ја чисти кожата од нечистотии, загадување, и бактериите кои се акумулира на кожата со чистењето. Го спречува формирањето на целулитот со елиминирање toxins3.Покрај тоа, свила ракавица не ја иритираат кожата.Кожата е предупреди и на циркулацијата на крвта е забрзан поради отстранување на мртвата кожа.Во следната exfoliating рутина, ќе треба да не користете сапун или слични производи пред или за време на exfol.Ако ја користите правилно, тоа не носат надвор во краток период.Свила содржи природни протеини и природни мобилната albumen која го забрзува метаболизмот на клетки на кожата.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Телото Чистење Ракавици Тело измијте мит високо флексибилни, една големина може да се протегала да се п�

Направени во Кореја (Ткаени со 100% Viscose Rayon).Пријател на Сува, Осетлива, или Иритирана Кожа.Намалување на А�

Една големина одговара на повеќето, добро за спа и други услуги за нега на кожата.Пракса за одржување на

Единствени се Соочуваат со Сунѓер Луксузен подмладување на лицето чистење!Направен од флексибилни мед

ШТИТИ COUNTERTOPS И WORKSTATIONS : Берберот Мат со Берберот Силна помага да се чува barbering алатки организиран и е совр

На нога педали се дизајнирани за да се обезбеди ефективно и пријатен одмор можности.За оние кои поминув�

виолетова крзнени палта за жените бренд палта за мажи жени палта маслиново царинење палта за мажи жени s

Боја : ќе ја испрати од страна на случаен избор; Материјал : растителни влакна; Големина : 21cm 12cm x / 8.26 x 4.72 и�

Телото Scrubber : Чисти и се изедначи на вашето тело за ултрасвежо чувство со овој dualтекстура јаглен exfoliator.Ч�

Viscose Rayon 100% .Азија Exfoliating Бања Пешкир.Материјал : Viscose 100% .Големина : Стандард (5"x6") и Големи (5.5" x 9").Може да се

Полека се применуваат светлина притисок и се движат на massager низ вашето тело,а потоа го зголемуваат прит�

★ Прилагодливи и преносни, овој загреан рамо massager може да изберете брзина, така можете да добиете соодв�

ЦЕЛОТО ТЕЛО БАЊАТА.Ексфолиране е суштински дел од секоја третман за нега на кожата на вашето тело и лице

★ На massager промовира вратот циркулацијата на крвта олеснување од вибрации или маскирање масажа.Вратот н

81" ➽ ЗАБЕЛЕШКА *ве Молиме овозможи 0.мрачно кошула носат кошула бел ракав кошула черепот кошула лен кошу�

Please wait...