0
clear
  • TRICO Бели 26 Инчи & 22 Инчен Пакување од 2 Екстремни Временски Зима Автомобилската Замена Шофершајбната Wiper Ножеви за Мојот Автомобил (35-2622)
  • -20%
  • -20%
TRICO Бели 26 Инчи & 22 Инчен Пакување од 2 Екстремни Временски Зима Автомобилската Замена Шофершајбната Wiper Ножеви за Мојот Автомобил (35-2622)

TRICO Бели 26 Инчи & 22 Инчен Пакување од 2 Екстремни Временски Зима Автомобилската Замена Шофершајбната Wiper

DEN 572.88

Износ
Това е достапна

ЛАДНО ОСВОЈУВАЧ : Направен со здрав висока јачина гума, TRICO бела шофершајбната стакло е отпорен на кинење и кревање од обилните врнежи и снег.Види повеќе јасно и сигурно во текот на екстремни snowfall или windy услови.СОЛИДНА СИЛА ОКЛОП : Обвиен во заштитни оклоп, да ги задржи вашите автомобилската замена ножеви во приштина состојба со солиден оклоп дека пломби од влага и снегот за да се спречи тешки временски услови распаѓање.БЕЗБЕДНОСТ И сигурност : Чувствуваат повеќе безбедно на патот со нашите TRICO зима стакло ножеви кои се чисти надвор од снег и други ладно влијание за неверојатно појасна видите.Зрак на ножот обезбедува обезбедување заклучени во вклопуваат дека останува цврста во текот на употребата.ВОЗИЛОТО ОДГОВАРА : Ова 26 и 22 инчен wiper сечилото пар одговара : Акура CSX 2011-2008, Ford Explorer 2019-2011, Ford Полицијата Пресретнувачи Комунални 2019-2013, Хонда Граѓански 2015-2006, Хонда Одисеја 2019-2005, Тојота Sequoia 2019-2008, Тојота Тундра 2019-2007. ВОЗИЛОТО ОДГОВАРА : Нашата ОЕМ квалитет стакло одговара : Lexus RX400h 2008-2006, Lexus RX450h 2015-2010, Мерцедес-Бенц B200 2011-2006, Мерцедес-Бенц GL350 2016-2013, Мерцедес-Бенц GL450 2016-2013. Ве молиме исто така, проверете возило компатибилност погоре.TRICO Бела ножеви се направени на ексклузивни тензија пролет arching технологија која е обичај-contoured на кривина на секоја страна на шофершајбната.Wiper ножеви се дизајнирани без загради или шарки, нудејќи подобрување на дизајнот и перформансите над конвенционалната wiper ножеви.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

✔ Високојаглероден Челик Квалитетот на високојаглероден челик, носатотпорни, и трајни производи за до

Ако оваа големина не е она што ви треба, pls љубезно пребарување ABLEWIPE WIPER НОЖЕВИ и изберете кој пар што тре

✔️【 Се Вклопува】Superatv Стакло Шофершајбната Sku# : GwsCaX3, GwsCaДефиниција, GwsPRan1 K, GwsHPio1 K 【Комплет Вклучува】Ко

За Dozuki Мини.Сечилото должина : 150 mm.Сечилото ширина : 40 мм.Забот на теренот : 1.4 mm.Ulmia : Ако сте љубители на др

Производот се изработени од еколошки пластика, обновливи и ефективни.Пластични садови се многу погодна

Материјал:Карбид Материјал, Diamond материјал,Остри и издржливи。.Широко се користи:Најдобро за Цемент ,

Употреба во breakrooms и настани.Во тешка категорија изградба.Крути, флексибилен дизајн за сигурен употреба.

Совршен за хартија, Cardstock, кожа изработката, винил, quilting applique, брановидни пластика, изработка филц, stencils, w

Лесно Да се Чисти Овие ножеви за еднократна употреба може да биде лесно да се отстрануваат или се корис

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 48 Премиум Пластични Јасно Мини Служат Предници.СОФИСТИЦИРАН ДИЗАЈН : Овие Мини Пласт

ELEGANI Зелена Боја Тема Садови за Посебни Прилики, Свадба, Забави, Родендени и Завршувањето;.Празнична Зел

Дали треба да се шири путер или намали за еден сендвич, овие ножеви ќе работи одлично за вас.Некои од при

Од 1.000 Парчиња по случај.Полипропилен е флексибилна и се отпорни.Најголемиот дел торба, одвитка.Абонос.Б

Автоматски топлина кога замрзнување услови постои.Силиконски Ножеви (Последните 23x подолго од гума ).Ел

24Count пакет на compostable ножеви 7Инчи во должина.Направени во САД со Ingeo, фабрика базирани на пластика.Алтерна

Ова е универзално упатство шофершајбната wiper сет за повеќето UTV.Направен од висок квалитет на Метал и на

Тип На Производ : Squeegee.Пакет Количина : 1 Пакет Димензии : 11.938 cms (L) x 33.528 cms (W) x 4.318 cms (H).Земја На Потекло : Кин

Вкупна Должина : 41 Инчи.Должина На Ножот : 29 Инчи Сечилото : Висок Јаглероден Челик, Угасне Темно, 3 / 4 Танг.

Please wait...