0
clear
  • DEALPEAK Нерѓосувачки Челик Коњ Чешање Четка со Ергономски Рачка, Кари Пролевање Чешел со Мека Рака Зафат за Големи Животни
  • -20%
  • -20%
DEALPEAK Нерѓосувачки Челик Коњ Чешање Четка со Ергономски Рачка, Кари Пролевање Чешел со Мека Рака Зафат за Големи Животни

DEALPEAK Нерѓосувачки Челик Коњ Чешање Четка со Ергономски Рачка, Кари Пролевање Чешел со Мека Рака Зафат за

DEN 525.60

Износ
Това е достапна

На чешање четка направена од квалитетни нерѓосувачки челик материјал, отпорен на корозија, анти- ' рѓа, издржливи.Погоден за добитокот, како што се големи коњ.ABS пластика се справи, ергономски дизајн, не се лизга, добра рака чувство.Лесно да се отстрани caked кал и shedded или лабава коњ коса, зголемување на циркулацијата на крвта, подобрување на коњ здрави.Лесно да се одржи и да се справи.Младоженецот вашиот коњ без ставање вирус на вашиот зглоб.Нашата компанија сите производи Подлежат на Строга Квалитетот на Тест.Било какви прашања може да ги имаат при користење на овој производ, едноставно јавете ни се за замена или враќање на средствата.Ве молиме преглед на спецификации пред ставање на својата цел.Функција : 1. На чешање четка направена од квалитетни нерѓосувачки челик материјал, отпорен на корозија, анти- ' рѓа, издржливи.2. ABS пластика се справи, ергономски дизајн, не се лизга, добра рака чувство.3. Лесно да се одржи и да се справи.Младоженецот вашиот коњ без ставање вирус на вашиот зглоб.4. Лесно да се отстрани caked кал и shedded или лабава коњ коса, зголемување на циркулацијата на крвта, подобрување на коњ здрави.5. Погоден за добитокот, како што се големи коњ.Спецификации : Предмет тип : Коњ Чешање Brush Condition : 100% сосема new Material : нерѓосувачки челик + ABSWeight : Прибл. 285g Color : Како слика се прикажани Пакет Листа : 1 x Коњ Чешање Четка.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

ОДГОВАРА МОДЕЛИ – На замена на делови за полнење компатибилен за Ајкула ION Робот Правосмукалка R85(RV850 & RV8

Секогаш се чува чист и беспрекорен со KINCREA Вежба Прилог Четка за Полнење.Четири различни четки со различ

Отстрани нечистотијата без оштетување на протези.Врз основа на ергономски дизајн, тие се чувствуваат у�

повеќе од 300 мека чешел заби.не боли вашиот кожен пријатели.целата коса парче може да солза.совршен ефек�

Добро опремени и ефективни.Содржи 8pcs коњ cleaning tool, на состанокот на повеќето барања на чистење коњи.Овие �

Тоа многу се совпаѓа со опрема, погодни за IC300 IZ102 IZ101 Simba II.Стабилни перформанси, редовна замена, може да г

1 Ефикасно ја чисти порцелански тела, хардвода дамки, базен плочка, тоалет чинии, тврдоглав хардвода на д

✔Користејќи мека PP четка влакната за да се спречи од вознемири вашата кожа, чиста и едноставна дизајнир

【Сребро Самолепливи Куки 【Триаголен прозорец јазот чистење со четка】:Тешко и тесен четка, лесно да с�

V облик и Uформа четка глави дизајниран за тешко да се постигне места.Преносни и удобен, погоден за дом, к�

Ве молиме бидете сигурни дека го исклучите прекинувачот пред да може да се наплаќа.Како и за општите пол

Спин Scrubber не е вклучена.Работи на : плочка, инјекциска смеса, тушеви, када и повеќе!.Вклучува 1 За Замена Н�

Совршено ги отстранува ткаенина пената, fuzz, пилула, bobble и lint од сите видови на облека и ткаенина,за Напла�

Спин Scrubber не е вклучена.Работи на : плочка, инјекциска смеса, тушеви, када и повеќе!.Вклучува 1 За Замена Н�

ДЕДО VISTA Природни Tampico Влакна Чистење со Четка за Чистење со Дрво се Справи со (7.5 Инчи) / Cepillo де Lechuguilla.На

❤【Нуркање Патка Тоалет Четка】станот четка глава може да биде свиткана да се совршено да се вклопи во а

Имајте на ум 1.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерење.Големина; 24 5cm.Материјал : PE + PP + фини влакна.�

Вклучени пет туш четки : пакет доаѓа со 3 парчиња на домашно милениче четки, вклучувајќи 2 парчиња силико�

Please wait...