0
clear
  • Anker Докинг Станица, PowerExpand Елита 13-во-1 Thunderbolt 3 Приклучете за USB-C лап-топ компјутери, 85W Полнење за Лаптопот, 18W Полнење на Телефонот, 4K HDMI, 1Gbps Ethernet, Аудио, USB-Генералот 1, U
  • -20%
  • -20%
Anker Докинг Станица, PowerExpand Елита 13-во-1 Thunderbolt 3 Приклучете за USB-C лап-топ компјутери, 85W Полнење за Лаптопот, 18W Полнење на Телефонот, 4K HDMI, 1Gbps Ethernet, Аудио, USB-Генералот 1, U

Anker Докинг Станица, PowerExpand Елита 13-во-1 Thunderbolt 3 Приклучете за USB-C лап-топ компјутери, 85W Полнење

DEN 6119.76

Износ
Това е достапна

Вкупно 13 пристаништа нудат сигурен функционалност.Не грижете се, ова е во нормални граници на клупа работење.Оваа клупа поддржува до 85 W на полнење преку Thunderbolt 3 порта на задната страна на клупа (означен со компјутер икона).Исто така можете да се поврзете со некоја трета следи со поврзување на USB-C до dual-HDMI адаптерот со Thunderbolt 3 долнопроточниот порт.Поврзување на повеќе монитори преку Thunderbolt 3 и HDMI порти за поедноставно и попродуктивни искуство.Компатибилни Оперативни Системи.1 (генерација 1 или 2).СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.1, оперативниот систем ќе преземете и инсталирате потребните двигатели за автоматски.5 mm ПОМОШЕН порта ви овозможува да слушате музика или да учествуваат на состаноци во полна 48 k Hz/16-битна дигитална трансмисија.Ќе приклучете се уште се во можност да моќ мојот Mac Book?.По клупа има само е поврзан со надворешен монитор, неговата нормална за да има одреден степен на треперење. 3 : Како да се справи со екран капка, црн екран или на екранот треперење проблеми при поврзување на надворешен монитор?.Тоа ќе наплаќаат побавно отколку 87 W/96 W Mac Book полнач, но тоа сепак ќе полнење на релативно висока брзина.Она што Ќе Добиете : Power Expand Елита 13-во-1 Thunderbolt 3 Клупа, 180 W адаптер, Thunderbolt 3 кабел (2.Компатибилни Уреди.Кабелот поврзан со вашиот лаптоп мора да биде Thunderbolt 3 кабел.5 во;Длабочина : 41.Моќ извира покриени од еден ден. 2) Двоен монитор : 4 K (4096 x 2160 @ 60 Hz) преку Thunderbolt 3 долнопроточниот порт и HDMI порт.За Macbook Air/Pro 2020 со М1 чип, A8396 не може да се поврзете со два монитора во исто време, но можете да daisy синџир повеќе монитори преку Thunderbolt 3 долнопроточниот порт.За mac OS и Windows 10 и 8.Оваа клупа работи со лап-топ компјутери со Thunderbolt порта 3, или со помош на USB-C порта која поддржува Display Port Alt Режим и Моќ Испорака.Connect за да се и двете истовремено да уживаат во кристално јасно пренесување или прикажување низ 2 прикажува.Она што е во Кутијата : .3 ʺ во помалку од 2 часа, додека 18 W Моќ Испорака USB-C порт може да го полните вашиот i Phone 11 во само 1.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Кликнете на "Видете сите купување на опции" или "Додади во Кошничка" копче за да го купите.Се продава од Ant

Имаме повеќето конкурентни цени и најдобар квалитет на производи.Големина : XXLarge | Боја : A03розова Промоц

Награден со квалитет на печат ECARF.Компатибилен со CHG и алкохолбазирани рака sanitizer без impaiting на неговата е

Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Чув

【ПОДОБРИ УМЕШНОСТ】 Ова бебе боја топката играчка развива моторни вештини и боја за признавање и ракао

Опис На Производот Мек Зафат Двоен Диск Топката Крајот & Хексадецимален Метрички ТСе Справи Со Сет, 8 Пар

Натпревари OE форма, одговара и функција.Лесно пресврт отстранување и одговара за совршен печат.Направе

Мали складирање tote 10 x 10 x 10 инчи s пелена должност и капење потребите се организираат и се на дофат во сек

Лесен за инсталација и лесен за ракување.Стабилни перформанси и висока сигурност 100% сосема нов и висок

Тежина Капацитет 265 кг.Патување Растојание : 15 милји.Производ Тежина : 50 кг без батерија, 55lbs.со батеријат

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот МЕК МАТЕРИЈАЛ : Нашите женски маици се

Generice производи.Овој Случај Е компатибилен за samsung галакси забелешка 9 Protecte пластични Одличен телефон ка

Оваа Очите На Змејот Круг Накит Кутија мерки околу 2.25" високи и 4" во дијаметар.Тоа тежи околу 13 унци.Оваа

, со 13mm или повеќе индукција на далечина.Интелигентни течни ниво репер за вредноста и на ниво на меморис

100 Компјутери #180 Ронки Датотека : Melody Susie пескарење бендови се дизајнирани со издржлив материјал 180# доаѓ

Вистински ОЕМ Фабрика Дел во Оригиналниот Мало Пакување.ОЕМ квалитет & Директен fitment Загарантирана.Точн

MFJ4125 Префрлување Напојување има switchable AC влезен напон 110 VAC на 4762 Hz и 220 VAC на 4763 Hz.Работи со AC влез 85135 VAC или 1

Растителна Основа, Biodegradable и.Нема Лажни Мирис или Боја 100% Чисто Етерично Масло Мешавини.Оваа корисна леп

Please wait...