0
clear
  • Пандора Накит Daisy Цвет Кубни Циркони Прстен во Sterling Silver
  • -20%
  • -20%
Пандора Накит Daisy Цвет Кубни Циркони Прстен во Sterling Silver

Пандора Накит Daisy Цвет Кубни Циркони Прстен во Sterling Silver

DEN 2116.80

Износ
Това е достапна

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Блескави Daisy Ливада : Деликатно цвеќе, украсени со кубни zirconias, се поврзани заедно за да формираат блескавата daisy синџир.Оваа женски прстен е одлична за редење – го носат со други цветни парчиња, за да се создаде свој уникатен букет.Sterling Silver : најпопуларните светски сребро алуминиум, нашите sterling silver се состои од 92.5% сребро и 7,5% други метали (како што се бакар).Оваа комбинација е одлична за накит, бидејќи тоа ја задржува бојата, сјајот и тежина од сребро, додека многу подобрување на издржливост на вашиот прстени.Кубен Циркони : Негува за својата пенливи изглед и нејзината достапност во речиси сите бои, кубен циркони на убавината и одржливост го направи еден од најпопуларните и широко се користи камен во Пандора асортиман накит.Milestone Подарок : да се Даде на овој прстен за да го прослават ознака за земја прилики и посветеност.Изненадување вашата сакана (мајка, ќерка, внука, сопруга) на нивниот посебен ден, се тоа нивната годишнина, слатка 16 или роденден.Совршена како ветување прстен, ангажирање прстен, или свадба прстен.Произведени Responsibily : Во Пандора, ние веруваме дека одговорни бизнис практики и нашата аспирација да понуди висок квалитет на накит одат рака под рака.Ние сме посветени на развој и производство одговорно, за нашите тимови, и да се минимизираат нашите влијанието врз животната средина на планетата.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

SAFE МАТЕРИЈАЛКористење на висок квалитет бакар со еколошки злато позлатен / сребрена позлатен,boho гроздо�

Please wait...