0
clear
  • Delerain RV Има Уште Резервни Гуми Опфаќа за Џип RV Приколка SUV Камион и Многу Возило, Тркало Покрива Сонцето Заштитник Водоотпорен, (14 Инчен за Дијаметар 23-27)
  • -20%
  • -20%
Delerain RV Има Уште Резервни Гуми Опфаќа за Џип RV Приколка SUV Камион и Многу Возило, Тркало Покрива Сонцето Заштитник Водоотпорен, (14 Инчен за Дијаметар 23-27)

Delerain RV Има Уште Резервни Гуми Опфаќа за Џип RV Приколка SUV Камион и Многу Возило, Тркало Покрива Сонцето

DEN 479.76

Износ
Това е достапна

Материјал : Нашите Гуми Опфаќа Се Направени Од Високо Квалитетни Полиестер Влакна, Трајни Водоотпорен Материјал.Ефикасно Да Го Заштити Вашиот Резервни Гуми Од Сонцето Штета, Нечистотија, Рѓа, Корозија И Сите Видови На Времето.Широка Примена : Се Вклопува 23" - 33" Гуми Дијаметри.Оваа Гума Заштитници Покрие Особено Погодни За Хонда Cr-V, Jeep Wrangler, Campers, Тојота Crv Rav4, Suzuki, Форд И Камиони.Ве Молиме Да Го Потврдите Гуми Дијаметри Пред Купување.Функција : Водоотпорен, Силна Wearability, Избришете-Чиста Винил Со Мека, Не-Нула Поддршка.Помага Да Се Заштитат Од Сонце, Дожд, Кал, И Други Елементи.И Силно Ја Подобрува Вашето Возило Изглед.Лесен За Инсталација : Со Најлон Мозок И Тока, Прилагодлива Големина, Лесен За Инсталација И Отстранување, Без Потребни Алатки.Избрише Со Партал Лесно Да Се Чисти.Еластична Рака Дизајн : Elasticized Назад Полите И Да Подготви String Дизајн За Брзо И Прилагодливи Се Вклопуваат, Погодно Да Се Отстрани, Расклопување И Чистење, Спречување На Гуми Покрие Воодушевен Од Ветрот.Големина : 14" за гуми дијаметар 23"-27" | Боја : RV Има Уште.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

【Состојба】100% Сосема Нов 【Материјал】високо квалитетна ABS Пластика 【Инсталација】Одлична Fitment и Лесна

ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Нашите Тркала Гуми Опфаќа Се Дизајнирани За Лесна Инсталација И Отстранување, Со

Сите Временски услови Нашата премиум полиестер гуми покрие ефикасно да го заштити вашиот резервни гум�

Во врнежлив ден, отпорност на гуми rim од киселите дождови ќе влијае на појавата на возило и да предизвика

✅Ефикасно да го заштити вашиот резервни гуми во дожд, снег, ветар, прав, сонцето и било лошо време кога в�

Нашите Резервни Гуми Поклопецот Е Направен Од Висок Квалитет На Полиестер Ткаенини.Издржливи, Водоотпо

Нашите Резервни Гуми Поклопецот Е Направен Од Висок Квалитет На Полиестер Ткаенини.Издржливи, Водоотпо

ЗабелешкаПоради Разликата Во Осветленоста Меѓу Екранот И Светлината, Ве Молиме Обидете Се Да Се Избегн�

Материјал : 100% Полиестер Влакна.Висок Квалитет На Материјалите, Таписерии Изработка,Меки И Цврсти, Долг�

Уредни и тесни stiching се зајакне својата издржливост.Со Ненула Мека Подлога.Пакет : 1 Pcs Резервни Гуми Капа�

Universalfit : Постојат 14", 15", 16", 17" За Вашиот Избор, Ве Молиме Да Се Измери Пред Да Го Купат.Висок Квалитет : Кори

Моќен Водоотпорен Материјал, Dustproof, И Водоотпорен, Сончање И Антикорозија, што го одржува Обликот Во кој

Материјал Опис : Се Направени Од Полиестер, Еден Двострано Печатење Дизајн.Производ Изградба : Со Најлон

Со Ненула Мека Подлога.Големина Водич : Гуми Опфаќа Големина 14" Одговара За Гуми Дијаметар 60~69cm Tire Опфаќа

【Премиум Материјалот】 Нашите Резервни Гуми Поклопецот Се Направени Од Високо Квалитетна Полиестер Вл

✔️злато Линија Апстракт Волкот Геометриски Животинско Гуми Капакот Е изработен Од Полиестер, Еден Дво

Не Се Потребни Алатки : Тоа Е Лесно Да Се Инсталира, Да Се Отстранат И Чисти.Големина Водич : Гуми Опфаќа Г

Како Да Се Пресмета Вашите Гуми Дијаметар?Ако Вашиот Гуми Е Напишан Со P215 / 60r16, A=215 B=60 C=16.Гуми Покрие Помо�

Нашите Резервни Гуми Поклопецот Е Направен Од Висок Квалитет На Полиестер Ткаенини.Издржливи, Водоотпо

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Оксфорд ткаенина.Направени во САД или

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Оксфорд ткаенина.Направени во САД или

【СПЕЦИЈАЛЕН ДИЗАЈН】 : Модерна Уметност, дизајн, многу популарна во последно време,тоа е убава како печа

★ Големина : 14 Инчи(дијаметар 6069cm) / 15 Инчи(дијаметар 7075см) / 16 Инчен(дијаметар 7679cm) / 17 Инчи(со дијаметар �

Нашите Резервни Гуми Поклопецот Е Направен Од Висок Квалитет На Полиестер Ткаенини.Издржливи, Водоотпо

Материјал Опис : Се Направени Од Полиестер, Еден Двострано Печатење Дизајн.Производ Изградба : Со Најлон

Материјал Опис : Се Направени Од Полиестер, Еден Двострано Печатење Дизајн.Производ Изградба : Со Најлон

Целосно Дизајнирана, Еден Двострано Печатење 14 Инчи, 15 Инчи, 16 Инчи И 17 Инчи Се Достапни.Погоден За Гума Д

Please wait...