0
clear
  • Linkstyle 6 Pack Длабоко Капка Светлина, Блескави Шарени Strobe LED Риболов Светла, Водоотпорен Дијамант Тубуларна Подводни Риболов Намамат Светлина Attractants за Saltwater Слатковод?
  • -20%
  • -20%
Linkstyle 6 Pack Длабоко Капка Светлина, Блескави Шарени Strobe LED Риболов Светла, Водоотпорен Дијамант Тубуларна Подводни Риболов Намамат Светлина Attractants за Saltwater Слатковод?

Linkstyle 6 Pack Длабоко Капка Светлина, Блескави Шарени Strobe LED Риболов Светла, Водоотпорен Дијамант Тубуларна

DEN 357.12

Износ
Това е достапна

АВТОМАТСКИ да се вклучува И ИСКЛУЧУВА : Оваа длабока капка светлина со водоотпорен независни прецизност вози дизајн, кога доаѓа во контакт со вода, ПРЕДВОДЕНА се пали автоматски.Кога на метал води е надвор од водата, LED ќе го исклучи од себе.ТРЕПКА РИБОЛОВ СВЕТЛИНА : На зелени бои на светлината флеш наизменично помеѓу светлината и темнината, дијамант тубуларна дизајн помага одврати светлина во речиси сите правци.Супер светло, висока видливост и треперење на светлината ќе се вози гладни риби луди подводни и ги наведуваш нив во напад.ПРИТИСОК-ОТПОРНИ : Притисок-отпорни, солиден дизајн со цврста печат, комплетно водоотпорен, и врвот отпорни на корозија.Ова ДОВЕДЕ риболов светлина продолжува да трепка дури и во вода длабочини и до 1000 метри.ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ И ДОЛГ ЖИВОТ : Трајни АБС материјал риболов светлина го прави лесно да се фати риба кога vibrating намамат штрајкови на мамката.До 350 часа од животот.Ниска потрошувачка на енергија, заштеда на енергија.Вие не мора да се грижите за тоа губење на моќта подводни во скоро време.МУЛТИ-КОРИСТЕТЕ АПЛИКАЦИИ : Работи во двете слатководни и saltwater.Дизајниран за дното риболов во оф-шор, inshore, и брод риболов, клип тоа врз вашите риболов прачка, пол, или линија и го стави во водата.Не само што е одлично за риболов, но тоа исто така може да се користи како дете капење companion или аквариум базен декорација, итн.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

4pcs LED Стап по Pack(2 парчиња*Зелена+2 парчиња*Црвена), 100% Водоотпорни, и 4pcs CR322 pin батеријата 52 Часа Светло Црв�

Please wait...