0
clear
  • FEL-PRO ХС 9280 PT-3 Главата Заптивка Сет
  • -20%
  • -20%
FEL-PRO ХС 9280 PT-3 Главата Заптивка Сет

FEL-PRO ХС 9280 PT-3 Главата Заптивка Сет

DEN 4703.76

Износ
Това е достапна

ЗАШТИТЕН СЛОЈ Nonstick анти-триење на кожата печати мала површина гребнатини и недостатоци.ЗАПЕЧАТУВАЊЕ ТЕХНОЛОГИИ Ексклузивни запечатување иновации и технологии со заштитен материјали и уникатен дизајн карактеристики за да се обезбеди чувствувате печат за вашиот поправка.НЕ RETORQUE ДИЗАЈН Челик core помага да се елиминира потребата за retorquing главата завртки.СИЛНИ И ИЗДРЖЛИВИ Карактеристики графит или засилен влакна се соочува материјал и челик оклоп за сила и издржливост.ДИЗАЈНИРАН ЗА НЕСОВРШЕНА ПЛАФОНСКИ ПОВРШИНИ Инженерните и произведен специјално за поправка на животната средина за да им помогне на печат несовршена плафонски површини.Бел чад доаѓаат од tailpipe.Жуборот во радијатор и coolant резервоарот.Млечно бела колорит во масло.Прегревање на моторот.Губење на coolant со никакви надворешни знаци на истекување.Нафта и coolant стриминг надолу главата заптивка.Губење на силата на моторот и истекување помеѓу цилиндрите.Сладок мирис од издувните или под хауба област.ПРЕД : пред моторот е крајот каде се вози појаси се наоѓаат.ДЕСНО и ЛЕВО : На десно и лево се утврдени од возачите перспектива.ВРВОТ или на ОВАА СТРАНА ДО : Дихтунзи треба да биде свртена кон вас откако ќе се инсталира.ДО : Наоѓаат на Субару мотори кои имаат хоризонтално изложени цилиндри и на работ треба да се чува кон горниот дел на моторот блок.Fel-Pro® дихтунзи нудат 100% возило справување со одредена апликација материјали да ви даде запечатување решенија со перформанси и издржливост професионалци доверба.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Претходна направени кабел BNC и Моќ Подготвени Да Одите.Преднаправи СитевоЕдно видео надзор кабли ќе се �

Во околу 3 недели ќе добиете вашиот заврши нарачана стоматолошки апарат 60 ден парите назад гаранција.Ја�

Вкупно 13 пристаништа нудат сигурен функционалност.Не грижете се, ова е во нормални граници на клупа раб�

Растителна Основа, Biodegradable и.Нема Лажни Мирис или Боја 100% Чисто Етерично Масло Мешавини.Оваа корисна леп

Натпревари OE форма, одговара и функција.Лесно пресврт отстранување и одговара за совршен печат.Направе�

★【Разноврсна】Полиците се мултифункционални полици кои ги зачувате повеќе простор и да ја задржите ва

Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Чув

Димензии : 25" H x 60" L x 15.5".Кабел за управување со функции да работат кабли во задниот дел на ТВ застане.За ЖИ

Пакетот вклучува : 2 парчиња;Капацитет : 350ml / 11.7 оз;Материјал : Стакло Шише+Бамбус капак+силикони запечату

Ниско Напонски Поврзувања се toolless.Кабли приклучок во предниот и задниот дел од плочата на ист начин.Цвр�

Имаме повеќето конкурентни цени и најдобар квалитет на производи.Големина : XXLarge | Боја : A03розова Промоц�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот МЕК МАТЕРИЈАЛ : Нашите женски маици се

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Чикаго Младенчиња.Nico Hoerner.Повеќе од 5 милиони

12x зголемување.Полиран Месинг домување и телото.Функционална компас и телескоп.Стакло оптика за јасно г

1)Димензија : Игра картичка мерење 5"x7", обезбедување ќе има доволно место на картичка за пишување 2)Количе

Оваа Очите На Змејот Круг Накит Кутија мерки околу 2.25" високи и 4" во дијаметар.Тоа тежи околу 13 унци.Оваа

Нашите миленичиња куќа е дефинитивно идеален избор за вашето домашно милениче да се одморат, да играат �

, со 13mm или повеќе индукција на далечина.Интелигентни течни ниво репер за вредноста и на ниво на меморис�

Вистински ОЕМ Фабрика Дел во Оригиналниот Мало Пакување.ОЕМ квалитет & Директен fitment Загарантирана.Точн

Направен од тешкидолжност и отпорно на гребење најлон материјал.Добро поместена поставата перница нуд�

Секоја цел е за 10 торби; Околу торба големина : 6"x9"; Приближно fillable големина : 6"x8"; Совршен за пакување наки

Please wait...