0
clear
  • Microsoft Surface Pro 3 Докинг Станица (Продолжува)
  • -20%
  • -20%
Microsoft Surface Pro 3 Докинг Станица (Продолжува)

Microsoft Surface Pro 3 Докинг Станица (Продолжува)

DEN 2111.76

Износ
Това е достапна

Оваа Заверена Обновена производ е фабрика refurbished, покажува ограничено или воопшто не носат, и ги вклучува сите оригинални додатоци плус 90 дена гаранција.Докинг Станица за Microsoft Surface Pro 3 - 3 Q9-00001. 3.5 mm аудио влез/излез конекција.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

, со 13mm или повеќе индукција на далечина.Интелигентни течни ниво репер за вредноста и на ниво на меморис�

Растителна Основа, Biodegradable и.Нема Лажни Мирис или Боја 100% Чисто Етерично Масло Мешавини.Оваа корисна леп

ЗАШТИТЕН СЛОЈ Nonstick антитриење на кожата печати мала површина гребнатини и недостатоци.ЗАПЕЧАТУВАЊЕ ТЕ

Награден со квалитет на печат ECARF.Компатибилен со CHG и алкохолбазирани рака sanitizer без impaiting на неговата е�

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Чикаго Младенчиња.Nico Hoerner.Повеќе од 5 милиони

Вистински ОЕМ замена дел.BKI стана лидер во скара и пушењето опрема за индустрија и сега се нуди целосна л

CE одобрено EN613261 Класа B.Shockproof изградба.Како растојанието се зголемува, мерење област треба да се зголеми

Вистински ОЕМ Фабрика Дел во Оригиналниот Мало Пакување.ОЕМ квалитет & Директен fitment Загарантирана.Точн

Бродови Директно од Европа со 34 ден испорака до САД Превозот и сите давачки се вклучени во цената.Волум�

Секоја цел е за 10 торби; Околу торба големина : 6"x9"; Приближно fillable големина : 6"x8"; Совршен за пакување наки

ЗАШТИТЕН СЛОЈ Nonstick антитриење на кожата печати мали површински несовршености.НЕ RETORQUE ДИЗАЈН Челик core �

Натпревари OE форма, одговара и функција.Лесно пресврт отстранување и одговара за совршен печат.Направе�

Тежина Капацитет 265 кг.Патување Растојание : 15 милји.Производ Тежина : 50 кг без батерија, 55lbs.со батеријат�

HDMI 1.2, HDCP 1.1 и DVI 1.0 согласност.Поддржува DVI / Коаксијален текст и HDMI излез.Автоматско откривање на текст фо�

Име на производ : за да се Префрлате Прекинувач Поклопец;Навој Дупка со Дијаметар : 11mm / 7 / 16"(0.433").Вкупнат

Претходна направени кабел BNC и Моќ Подготвени Да Одите.Преднаправи СитевоЕдно видео надзор кабли ќе се �

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот МЕК МАТЕРИЈАЛ : Нашите женски маици се

Тегови fiying птици, седат на гира клупата, аголот е контролирана помеѓу 45 60 степени, држете го гира, директ

Материјал : смола и легури.snapin тип без поврзување на хард пластични материјали со совршени детали.летањ�

Нашите миленичиња куќа е дефинитивно идеален избор за вашето домашно милениче да се одморат, да играат �

12x зголемување.Полиран Месинг домување и телото.Функционална компас и телескоп.Стакло оптика за јасно г

1 / 2"13 X 10".Машина Завртки, Хексадецимален Главата, Челик, Топло Натопи Поцинкуван.Челик 1 / 2"13 X 10", Надвореш�

Материјал : пластика.Боја ќе бидат испратени по случаен избор.Големина : app 9.5 cm*1cm.Лесен, лесен за носење и

Имаме повеќето конкурентни цени и најдобар квалитет на производи.Големина : XXLarge | Боја : A03розова Промоц�

Температурата мерење на точност не надминува +0.7 metyers, а најдалеку откривање на далечина е 2 метри...

Please wait...