0
clear
  • Guidecraft Современите Кујнски Помошник Столче и 2 Голмани - Бело: Дрвени, Прилагодлива Висина, Безбедност Виткање Кула за Години
  • -20%
  • -20%
Guidecraft Современите Кујнски Помошник Столче и 2 Голмани - Бело: Дрвени, Прилагодлива Висина, Безбедност Виткање Кула за Години

Guidecraft Современите Кујнски Помошник Столче и 2 Голмани - Бело: Дрвени, Прилагодлива Висина, Безбедност

DEN 1118.40

Износ
Това е достапна

УНИКАТЕН КОЛИЧКА за ИЗГРАДБА : Овој лесен, прилагодливи столче за деца на возраст од 2+ е уникатно количка за практично складирање.Достапно во 3 стилови и голем број на бои.БЕЗБЕДНО И СИГУРНО : Дизајнирани и тестирани за да се надмине дете стандарди за безбедност.Не се лизга мат и две Кујнски Помошник Голманите вклучени за дополнителен слој на сигурност.РАСТЕ СО ВАШЕТО ДЕТЕ : Прилагодување на платформата за 15" или 18" да се задржи вашето столче во совршен висина за вашиот расте дете.Собрани димензии : 23"L x 23"W x 36"H. НАПРАВЕН ДА ТРАЕ : Ова трајни столче е направена од комбинација на цврсти дрвени предмети и бреза иверица со дете-безбедно, не-токсични заврши дека го спречува гребнатини и scuff марки.Безбедно поддржува 125 кг.ЗАЕДНИШТВО СО ДОВЕРБА : Деца можат самостојно да стојат на countertop висина, ужива во секој момент на семејно заедништво.Кујната Помошник столче со Guidecraft е уникатно свитлива, лесен чекор столче кој им помага на малите деца безбедно да стигнат до countertop висина.Достапни во уникатен стил и неколку боја опции, ова прилагодливи столче е направена со квалитетни материјали, изшкуркан мазна и обложен со не-токсични заврши дека го спречува гребнатини и scuff марки.Да се чисти вашиот Кујнски Помошник столче, едноставно да го избрише тоа се чистат со влажна крпа.Guidecraft, дизајнер на природни средини за учење, едукативни играчки и разновиден мебел за деца над 50 години, создава објекти од траен значење кои ги збогатуваат животите на децата преку креативни, весела, и корисни искуства.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

★Ве молиме Имајте во предвид : Поради Прирачник за Мерење, 12 Cm Разликата е Allowed Light Фотографија и Различн

★Безбеден Дизајн : Мазна Површина,Еколошки Материјали,Цврсто Дрво Структура и Заоблени Агли,Нема да Пр

Дрво е непречено изшкуркан и се приклучи со заоблени завртки за да се спречи вашето дете од bumping и повред

Лизга Отпорни.Возраст опсег : 18 месеци до 5 години.Се искапат вашето бебе безбедно, поместена простор.Фли

Ние сме решенија ресурси, правење предмети за секојдневниот живот низ дома.Polder Решава Проблеми.максима

Преносни : Оваа Цврсто Дрво Повлекува Скала Користи Количка За Дизајн, Простор За Заштеда.за Stoconveniently во

Постојат неколку работи поскапоцена од кога вашето дете сака да ви помогне во кујната ✅ Им ПОМОГНЕ на В

Алатката скала се идеални за секој современ дом, со еден минималистички дизајн и здрав елементи кои ќе в

✔【ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ 】 внатрешните структурен дизајн е уникатен прави чекор столче екстра јаки и безбе

Погоден за rv, патување приколка, camper, лифт кревет, мансарда, детска спална соба, спална.【Лесни & Здрав】На

Карактеристики : дизајн е едноставна, но квалитетот е многу висока, и на тестот на оптоварување е 150 кг.Ви

ЗДРАВ МАТЕРИЈАЛ : детето е чекор столче е направен од цврст борови дрва, брише чисти лесно, и можете да ја

Име : Деца тоалет.Големина : 32*45СМ.Материјал : ПП материјал Инфекции на уринарниот поздравниотдоказ диза

★Цврсто дрво клупата е во пензија, текстурата е јасно, структурата е фирма, и носивоста е силна...

ОДЛИЧНО ЗА МЕДИОКРИТЕТ ОБУКА : Кога се користи во комбинација со нашето појавување на Медиокритет Скала

Висок квалитет на цврсто дрво, фина текстура, еколошки, безбедни и стабилни.Мултифункција, може да се ко

Пластични,тежина 0.5 КГ, товарот : 80 кг.Молчи нога налепници, зголемена база, носатотпорни, и издржливи, за

【Мултифункционален】На чекор од изметот може да биде вклучен и назад помеѓу скалилата и седиштето во с

Кога тоа не е во секојдневна употреба, на скала може да се прошири во една полица или декоративни полица

Спецификација : Материјал : висок квалитет material Weight : 3kg / 6.61 lb Size : 66 * 40 * 38cm / 25.ДВОЕН АНТИПРОПАДНА ЗАШТИТА :

✅ СООДВЕТНА ВОЗРАСТ : бебето стои кула е погоден за бебе 18 месеци до години 3 години.Направи вашата кујна

Димензии на секое столче во инчи се 10 Висока x 11 Широк x 7 Длабоко.Нашите столици не само што се неверојатн

Please wait...