0
clear
  • Земете Освен Играчки Set - Авион Играчка Воз Играчка - Тркачки Автомобил Играчка За Деца - Матични Учење Образовни Изградба Алатка Инженеринг Поставите Играчки За Мо?
  • -20%
  • -20%
Земете Освен Играчки Set - Авион Играчка Воз Играчка - Тркачки Автомобил Играчка За Деца - Матични Учење Образовни Изградба Алатка Инженеринг Поставите Играчки За Мо?

Земете Освен Играчки Set - Авион Играчка Воз Играчка - Тркачки Автомобил Играчка За Деца - Матични Учење Образовни

DEN 479.28

Износ
Това е достапна

Возилото тематските земе освен играчка : Дали сакате вашите деца играле многу повеќе со вистински играчки отколку со видео игри?Ги добие овој сет на три земе освен играчки и тие никогаш не ќе сакаат да си играат со вашиот таблет повторно!Зградата играчка сет се состои од земе-a-дел авион, и да земеме еден дел се обучуваат и да земете еден дел тркачки автомобил.За оваа причина, Ние сме сигурни материјал на се-една-дел воз автомобил и авион се целосно nontoxic и безбедно, Па тоа е во ред ако тие се стави играчки во устата.Бескрајна забава за вашите деца : што треба да Ја однесете освен возила имаат малку ролки на bottoms на своите нозе така што вашето дете може да ги турне околу часа.Игра сет е идеален за двете момчиња и девојчиња.Играта поставите помага на децата да учат и да се подобри нивниот проблем за решавање на вештини, рака-око за координација, и фината моторика вештини на сите додека играте!Оваа градежништво изградба на играта ќе изнесам гениј во вашето дете!.Плус, не постојат остри или pointy рабовите, па вашето дете на рацете, усните и јазикот нема да се намали.Ако поради некоја причина не сте задоволни со оваа образовна и забавна игра во собата, Toyvelt ќе ви помогне.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

????НАЈДОБРА ВРЕДНОСТ Зошто да плаќаат екстра за одделни моторот кога ќе може да се добие овој најпопула�

Со мултинивоа Batcave Playset како вашата база на операции вашиот Бетмен Hot Rod Карактер Автомобил може да се бор

ABS.Инженеринг Градежништво Возило Сет со Кран, Цемент Камион, Копач / Багер, Чизмата, Депонија Камион, Го

5 Парчиња Играчки Поставите Дизајн оган камион играчка сет вклучува 1 голем транспорт оган камион, 2 спа�

Оваа група ги вклучува полициска станица, оган станица, болница, 3 Спасување Хеликоптери, брза помош, Ога

Одличен подарок за девојки!Само притисни на Триење Моќ автомобил е wheelings ја препратите, а потоа да се вид

ЧАСА НА ЗАБАВА Овие армијата мажите играчки може да го стимулира вашиот детската имагинација и да им да

Please wait...