0
clear
  • Палка Алуминиум Гас Кабел Заградата Carburetor Заградата за Holley 4150 & 4160 Серија Carburetor(Црвено)
  • -20%
  • -20%
Палка Алуминиум Гас Кабел Заградата Carburetor Заградата за Holley 4150 & 4160 Серија Carburetor(Црвено)

Палка Алуминиум Гас Кабел Заградата Carburetor Заградата за Holley 4150 & 4160 Серија Carburetor(Црвено)

DEN 743.76

Износ
Това е достапна

[ Високо Квалитетни Материјали ] Палка алуминиум гас кабел заградата направени од страна на премиум квалитет палка алуминиумски материјал, висока температура и отпорност на корозија, обезбедува својата долговечност. [ Подобрување на Ефикасноста ] Гас кабел заграда може да ви помага да се реши заеднички моторот на гас за инсталација прашања, ја подобрува ефикасноста.Монтажа хардвер вклучени подготвени за едноставна инсталација. [ Carburetor Кабел Заградата ] На гас кабел заградата е компатибилен со 4150 / 4160 карбураторите и различни видови на гас за кабли (вклучувајќи ги и резервни кабел).Двојна се врати од не ' рѓосувачки челик извори се прилагодливи, кој е дизајниран за да се обезбеди вашата јагленохидратите операција.Ние сме тука со 100% производ гаранција и ветувањето за да ви даде најдобри во грижа на клиентите!.Се вклопува 265 283 305 307 327 350 383 400 396 402 427 454 472 502 260 289 302 351w 347 352 360 390 406 427 428 429 460 351c 351m 400m 318 273 340 360 361 383 400 413 426w 440 455 330 326 мотори при користење 4150 / 4160 серија carburetor.Боја : Црвена.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Тегови fiying птици, седат на гира клупата, аголот е контролирана помеѓу 45 60 степени, држете го гира, директ

Природен Гас Hydroponic Соба CO2 Генератор 8 Режач Безбедност Автоматско Пилотирање Горилници Природен Гас Hydr

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Чикаго Младенчиња.Nico Hoerner.Повеќе од 5 милиони

Бродови Директно од Европа со 34 ден испорака до САД Превозот и сите давачки се вклучени во цената.Волум�

Подобрување на успехот и возбудата на вашата програма со презентирање на Хејс награди!.Убава и автентич

★【Разноврсна】Полиците се мултифункционални полици кои ги зачувате повеќе простор и да ја задржите ва

CE одобрено EN613261 Класа B.Shockproof изградба.Како растојанието се зголемува, мерење област треба да се зголеми

Растителна Основа, Biodegradable и.Нема Лажни Мирис или Боја 100% Чисто Етерично Масло Мешавини.Оваа корисна леп

Најголема Доверба Кујна Бренд најдобар пласман & најголема доверба производи за чистење.Чиста & полски

ЗАШТИТЕН СЛОЈ Nonstick антитриење на кожата печати мали површински несовршености.НЕ RETORQUE ДИЗАЈН Челик core �

MFJ4125 Префрлување Напојување има switchable AC влезен напон 110 VAC на 4762 Hz и 220 VAC на 4763 Hz.Работи со AC влез 85135 VAC или 1

Секоја цел е за 10 торби; Околу торба големина : 6"x9"; Приближно fillable големина : 6"x8"; Совршен за пакување наки

Димензии : 25" H x 60" L x 15.5".Кабел за управување со функции да работат кабли во задниот дел на ТВ застане.За ЖИ

Вистински ОЕМ замена дел.BKI стана лидер во скара и пушењето опрема за индустрија и сега се нуди целосна л

Претходна направени кабел BNC и Моќ Подготвени Да Одите.Преднаправи СитевоЕдно видео надзор кабли ќе се �

Тежина Капацитет 265 кг.Патување Растојание : 15 милји.Производ Тежина : 50 кг без батерија, 55lbs.со батеријат�

Кликнете на "Видете сите купување на опции" или "Додади во Кошничка" копче за да го купите.Се продава од Ant

Please wait...