0
clear
  • Пар на 240323002 Фрижидер Страна Вратата, Полица за Отпадоци за Frigidaire Kenmore или Electrolux Фрижидер Јасно го Замени Кантите за AP2115742 PS429725 240323005 Дното на Врата Полици со 5 Симпат?
  • -20%
  • -20%
Пар на 240323002 Фрижидер Страна Вратата, Полица за Отпадоци за Frigidaire Kenmore или Electrolux Фрижидер Јасно го Замени Кантите за AP2115742 PS429725 240323005 Дното на Врата Полици со 5 Симпат?

Пар на 240323002 Фрижидер Страна Вратата, Полица за Отпадоци за Frigidaire Kenmore или Electrolux Фрижидер

DEN 911.76

Износ
Това е достапна

Едноставно го отстраните скршеното отпадоци и тогаш кука на нови бин своето место. (Пред купување, ве молиме проверете дел број или мерка оригиналната големина за да бидете сигурни дека обликот и големината се исти).Прилагодување на дел броеви : PS429725, AP2115742, 240323005, 240323006, 240323009, 240323010, 890955, EA429725.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Заштитете го вашиот Телефон од прашина, нечистотија и други опасности ♦ Заштитете го Вашиот паметен Те

Тип на производ : ПОЛИЦА.Пакет должина : 48.0".Пакет ширина : 45.0".Пакет висина : 84.0".Сето ова челична конструк

Здрав 3 / 16" Дебела Акрилик Slatwall Полица.Мерки 16"W x 6"D Совршен за продажба на Мало Чевли Прикажува и Други ма

Широка Примена : Обработуваат со најновите бранеа заврши технологии, BBQ островот фиоките се чисти, елега

Тешкидолжност челична конструкција со оценет тежина капацитет од 100 фунти.Потребна Опрема Песна GAWC042 PZY

Секоја полица има 500 кг тежина капацитет за давање на оваа единица на целокупниот капацитет на 4500lbs.Обез

✅ DA9712650 A Вратата за Отпадоци : Ова е за десната страна на вратата само.На левата страна на вратата ќе тре

Големина : 60"W X 48"D X 120"Х Изградба : Челик.Боја : Сива.Unassembled.Ценатаефикасно решение кога сте во потрага за т

Направен од висок квалитет на дрво и железо материјал, и екопријателски и практични.Едноставна челична

Please wait...