0
clear
  • Вештачки Мов Ракети Зелен Камен Топки Оркестарот за Самовила Градини Цветни Аранжмани DIY Занаети(20psc, 3 Големина)
  • -20%
  • -20%
Вештачки Мов Ракети Зелен Камен Топки Оркестарот за Самовила Градини Цветни Аранжмани DIY Занаети(20psc, 3 Големина)

Вештачки Мов Ракети Зелен Камен Топки Оркестарот за Самовила Градини Цветни Аранжмани DIY Занаети(20psc, 3

DEN 2042.40

Износ
Това е достапна

3 големина : 3.9 за големи димензии, во 3.1 за средни,во 2.7 за мали димензии.Пакет вклучувајќи:5 x големи димензии, 10 x средна големина, 15 x мали димензии.Материјал : лесни квалитет пена, покриена со зелена влакна мов,еко-пријателски и издржливи.DIY материјали за самовила градина, куклена куќа минијатури, potted растенија, dioramas.Ве молиме обрнете внимание на големината пред вашето купување.Answer : ___________________________ Note : 1.Само 20psc вештачки мос во пакетот , нема други додатоци 2. Нашите производи се рачно мери, својата димензија информации може малку да се разликуваат од материјал објект 3. Поради различни услови на осветлување, не може да биде малку боја разлика, не влијаат на нормалната функција 4. Ако имате било производ или квалитетот на какви прашања , ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

????ДОЛГОТРАЈНИ ???? Мов се зачувани и можат да живеат во оваа држава за 7 години најмалку.Овој затворен рас

Долготрајни Конзервирани Мов!.Изгледа убава со цветни растенија!.Идеален за цветни аранжмани.Доаѓа со л

Лажни мов создава природен тревник база за мини пејсажи и сценарија модел.Долготрајни конзервирани мос

Висок квалитет на симулирани мов материјал, отпорни на абење и colorfast, трајни и има долг животен пат.Мов к

ЧИСТА ПОДГОТВЕН ДА се КОРИСТИ МОВ Нашите ирваси мов ќе додадете боја и vibrancy да било занает или цветни пр

Мерките 7".Стилски додатоци за современиот модерен невестата.Дршката е опфатено со кафеава сатен лента.

Please wait...