0
clear
  • LIHELEI Преносни USB Вентилатор 2600mAh Батерија Биро Фан - Моќен Струење Ниско ниво на Бучава - Лични Клип На Фан за Бебе Шетач Кампување Home Office Travel_Black
  • -20%
  • -20%
LIHELEI Преносни USB Вентилатор 2600mAh Батерија Биро Фан - Моќен Струење Ниско ниво на Бучава - Лични Клип На Фан за Бебе Шетач Кампување Home Office Travel_Black

LIHELEI Преносни USB Вентилатор 2600mAh Батерија Биро Фан - Моќен Струење Ниско ниво на Бучава - Лични Клип

DEN 239.76

Износ
Това е достапна

【ДОЛГО траење на БАТЕРИЈАТА】Заменливи и Батерија 2600m Ah батерија 18650 ( ВКЛУЧЕНА ), 3~6 часа работно време зависи од различни брзини.Полнење преку USB со компјутер, лаптоп, моќ банка, USB, Полнач, мобилен телефон адаптер, автомобил полнач, итн.__Ве молиме ЗАБЕЛЕШКА : Не се наплаќаат на сите ноќ или се користи од трети дел USB кабли, тоа може да го стори некоја штета од претерано цедењето на батеријата.Ве молиме ЗАБЕЛЕШКА : Не се наплаќаат на сите ноќ или се користи од трети дел USB кабли, тоа може да го стори некоја штета од претерано цедењето на батеријата. 【ТИВКО, 3 БРЗИНА на ЦИРКУЛАЦИЈАТА на ВОЗДУХ】Високо квалитетни моторни максимална брзина на ветрот 16.5 ft/s, со силно струење, и ниско ниво на бучава, 3 прилагодливи брзини за различни параметри.Останете кул и удобно на топло. 【ФЛЕКСИБИЛНИ РОТАЦИЈА&КЛИП НА ДИЗАЈН】360°вертикална и хоризонтална ротација која може да се задржи кул од било кој агол.Клипот на дизајн за Преносни Фан може да бидат исечени на вашето бебе шетач или стојат на маса или каде што сакате да биде кул. 【ЕЛЕКТРИЧНИ БИРО & ТАБЕЛА ФАН】Мали Преносни Клип Вентилатор (11 x 15.8 x 65mm) за лесно да ги носат-на, одлична за бебе шетач, совршено се вклопува на десктоп, tabletops, и шалтери - што го прави идеален за брзо, лични ладење во спални соби, канцеларии, гаражи, RVs, и ученичките домови. 【100% ЗАДОВОЛНИ УСЛУГА ГАРАНЦИЈА】LIHELEI понуда од 90 дена ПАРИ НАЗАД GRANTEE, ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате со било какви прашања или прашања.Не контактирате со било која прилагодување барања!.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

напојување режим : сува батеријата бучава : 36d B подолу Правец на испорака на владата : не се сврти страниц

✿ [Мини фан на полнење и користење со Соларни & USB] фан може да се полни со сончева светлина, и може да се к�

【Рачни Фан со LED】 единствена LED светилка во фан може да се широко се користи.тоа, исто така, се врти на фа�

* Соларна енергија фан шапка клип ќе ви донесе ладно ветре Тоа ќе ве направи удобно, кул и овозможи да ужи

Макс магла волумен : 300ml / h.Магла јачина на звук прилагодување,wishper работи 3 брзина на ветрот на вредноста,

Dual правец на главата и ниско / средно / високо 3 прилагодливи брзина ниво.Со 7боја LED светло се излади во те

Усвојување АБС материјал, токсични слободно и безбедно, овој пренослив фан е погоден за секого вклучува

❤多种应用场景,迷你伸缩风扇、可以折叠,桌子、宿舍、教室、 迷你伸缩风扇也可以放在汽车里, 成人也可购买折叠风扇。...

【 5 ВО 1 МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН МИНИ ФАН 】 фан со lanyard обесени околу вратот, а ветрот дува од дното до вашето л�

【LCD Екран и Моќни Правец на】LCD екран покажува остатокот батеријата количество јасно, така што ќе може д�

При извршување на највисоката поставка, навивачите може да достигне 66 децибели (за што гласно како ваши�

Мали и исклучителен изглед, преносни, лесни и простор за заштеда.Бучава слободни фан овозможи да уживат�

* Карактеристики : природен ветер, десктоп + спреј, со светлина, кул и тивко, лесен за носење, USB полнењето..

● 3брзина на вредноста и турбо ножеви се повеќе енергијазаштеда на енергија и ефикасно.Еден копчето contro

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

3 вида на прилагодливи правец на брзини : Мини фан има 3 вида на прилагодливи брзини, можете да изберете в�

Погодна за внатрешна и надворешна употреба.Преносни фанови може да произведе природен ветер, се задржи

Специјален Дизајн за Бебе Симпатична Медуза и октопод tripod уникатен дизајн кој вие и вашето дете ќе љубо

Пренослив.Батерија Управувана 2 AA (не се вклучени).Мека пена безбедност ножеви.Coghlans МиниФан дава преносн

[ПРЕНОСНИ МИНИ РАЧНИ ФАН] Рачни мали димензии со светлотежина,можете лесно може да се стави оваа мини фа

【БЕЗБЕДНОСТ Моден стил прави да изгледа толку кул и може да се земе тоа никаде во топли временски услов�

Компактен и лесен.Смешни изрази на лицето и кул светлата се прилагоди на атмосферата.Оваа играчка ви ов�

ATOMIZATION : елени форма вода спреј фан користење на полимер atomization технологија, молекулите на водата се расф

17 ОЗ), овој пренослив фан може да се сокрие фан на ножот, лесно да слајд во вашиот џеб и чанта.Надградба на

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

Состојба : 100% Сосема Нов и висок квалитет.Среќа зелена четири лист.Pendant големина : надворешниот дијамета�

Please wait...