0
clear
  • FUNOURS Топлина Sealer 8-инчен Импулс Торба Sealer Запечатување Машина за Пакување Печат Поблиску Свежи Рачни Sealer (сина, 8-инчен)
  • -20%
  • -20%
FUNOURS Топлина Sealer 8-инчен Импулс Торба Sealer Запечатување Машина за Пакување Печат Поблиску Свежи Рачни Sealer (сина, 8-инчен)

FUNOURS Топлина Sealer 8-инчен Импулс Торба Sealer Запечатување Машина за Пакување Печат Поблиску Свежи Рачни

DEN 719.76

Износ
Това е достапна

За повеќето апликации, користење на топлински импулс sealer на топлина поставување на 3 е доволно.На греење на елемент во импулс sealer не е постојано се загрева.НЕ WARMUP ВРЕМЕ е ПОТРЕБНО - Не warmup или cooldown време е потребно, безбеден и едноставен за употреба.Сепак, различни температура поставувања ќе биде повеќе погодни за одредени материјали на повисока или пониска точка на топење или дебелината.ПРИЛАГОДЛИВИ ТАЈМЕР ПОСТАВУВАЊЕ - Прилагодлив топлина прилагодувања за различни материјали кои се користат.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Комората големина е од 10"W x 11"L x 3.4"H, компактен и елегантен за секое домаќинство кујна.СПОСОБЕН ЗА НАДВОРЕ

Едно копче дизајн заедно со led индикатор светлото ви нудиме паметен уред искуство.Dual Режими ви ги понуди

ГАРАНЦИЈА И за ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ : Оваа храна sealers вакуумско пакување машина беше дизајниран со вграден�

Please wait...