0
clear
  • Вокер Lumiled Современите Индустриски Дрво Круг Кафе Гнездење Маси Дневна Соба Акцент Отоманската Складирање Полица, 30 Инчи, Селски Дабови
  • -20%
  • -20%
Вокер Lumiled Современите Индустриски Дрво Круг Кафе Гнездење Маси Дневна Соба Акцент Отоманската Складирање Полица, 30 Инчи, Селски Дабови

Вокер Lumiled Современите Индустриски Дрво Круг Кафе Гнездење Маси Дневна Соба Акцент Отоманската Складирање

DEN 5999.76

Износ
Това е достапна

Димензии : Голема маса - 20" H x 30" L x 30" - Мала маса - 16" H x 23.5" L x 23.5" В Направен од Високо-одделение МДФ, Премија Ламинатни, Прав Обложен Челик.Направени се од МЕДИЈАПАН, ламинатни и црн прав обложен метал.Поддржува до 75 кг.Лесно да се соберат.Боја : Селски Даб | Стил : Гнездење Кафе На Маса.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Модерен кафе на маса, што совршено се вклопува во дневната соба, den, канцелариски простор, како и семејна�

ФБЕ има професионална клиентите им служи на тим кој е подготвен да одговори на вашите прашања пред и по �

【Лифт ВРВОТ Кафе на Маса】 На tabletop на ова кафе на маса може да биде лесно да го воздигнат и очекуваме да с

7"Х Тежина : 26lb.Правите што сакате 7 кг)Капацитет на Tabletop : 300 lb (136 kg)Капацитет на Метал Полица : 100 lb (45.Капаци

Вклучени Компоненти : 1 Кафе На Маса.Здрав, стилски хром црисскрос база.Дебелина на панел правоаголна вр�

Близнак наисклучување на светлина повлекува.Светлината Тип : Додаток.Освежете го вашиот килим од стран�

Ако постои било оштетување за време на транспортот, ве молиме да не контактирате на време! : Ако имате до�

Детали : Основни Материјали : Црн Мермер Инкрустирани со Полу Скапоцени Камења, Големина : 39" x 39" Инчи (При

Лесно да се Соберат и Димензија:Дизајниран за едноставни изградба, ова кафе маса е едноставно да се пос

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Please wait...