0
clear
  • Глина Монистра за Изработка на Накит, 5000 Компјутери 6mm Рамен Монистра,Полимер Глина Spacer Монистра и 218 Еез Бела Писмо Монистра A-Z со 120 Компјутери Изработка на Материј
  • -20%
  • -20%
Глина Монистра за Изработка на Накит, 5000 Компјутери 6mm Рамен Монистра,Полимер Глина Spacer Монистра и 218 Еез Бела Писмо Монистра A-Z со 120 Компјутери Изработка на Материј

Глина Монистра за Изработка на Накит, 5000 Компјутери 6mm Рамен Монистра,Полимер Глина Spacer Монистра и 218

DEN 383.76

Износ
Това е достапна

????【Совршен Поставите】Глина монистра, 6mm во дијаметар, 1mm дебели со 2mm дупка.Околу 250 компјутери/боја.Полимер глина монистра се лесен, удобен за носење и водоотпорен. ????【DIY различни стил】20 бои глина монистра хривнија одлуки комплет се лесни да се справи, користејќи го отворите скок прстени и hummer ноктот за да се поврзете на краевите на белегзии заедно.ТОПЛИ СОВЕТИ. ✓Зајакнување на родители-деца бонд.Сите глина бисери заврши дупки, string може да оди преку лесно.По употребата, нема да има неуредна десктоп, погодно за вас да се користат следниот пат. ✓Се посветам на трпение и концентрација. ????【Широко се користи】Глина монистра се одлична алатка за наставниците и родителите.Со глина монистра да се создаде занаети им помогне на чувајте ги децата подалеку од видео игри, да се подобри нивната креативност, имагинација, боја перцепција, рацете на способноста за концентрација.Секоја нараквица потреби за 100-140 глина монистра, па можете да се создаде 35-50 нараквици или ѓердани со нашите пакет!Без разлика дали сте почетник или ентузијаст, лесно можете да направите сè што сакате.Оваа лабава глина монистра се значајни и совршен подарок избор за Роденден, денот на Вљубените, Божиќ Ден, Денот на Мајката.Децата можат да научат да string, вид бои, тежат и избројат,сите додека се има забава и да се биде креативен!Изнесам забава во училницата, извидници, роденден партии и на дождлив ден. ✓Промовирање на ИНТЕЛИГЕНЦИЈА, креативност, имагинација, боја перцепција.DIY глина занает е полн со забава, само да се ослободи вашиот имагинација за да се созд вашиот стил накит.Ве молиме двојно проверите големините пред купување. ????【Уживаат DIY Накит Одлуки】За 5000pcs шарени полимер глина монистра со pendant шарм полнење, можете да ги користите за да го направи вашиот уникатна и прекрасна име хривнија копче синџир, нараквица, earring, ѓердан, како посебен подарок за вашите семејства, пријатели и луѓе кои што ги сакаше.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

висок квалитет за Употреба : да се Има се направени од избрани алуминиум материјал, ова tortilla притиснете

Тегови fiying птици, седат на гира клупата, аголот е контролирана помеѓу 45 60 степени, држете го гира, директ

Награден со квалитет на печат ECARF.Компатибилен со CHG и алкохолбазирани рака sanitizer без impaiting на неговата е

Име на производ : за да се Префрлате Прекинувач Поклопец;Навој Дупка со Дијаметар : 11mm / 7 / 16"(0.433").Вкупнат

Тоа може да ја придружува бебиња, од мајкаassisted удар на бесплатно возење на децата ракапритисни tricycle...

MFJ4125 Префрлување Напојување има switchable AC влезен напон 110 VAC на 4762 Hz и 220 VAC на 4763 Hz.Работи со AC влез 85135 VAC или 1

100 Компјутери #180 Ронки Датотека : Melody Susie пескарење бендови се дизајнирани со издржлив материјал...

Вистински ОЕМ замена дел.BKI стана лидер во скара и пушењето опрема за индустрија и сега се нуди целосна л

Пакетот вклучува : 2 парчиња;Капацитет : 350ml / 11.7 оз;Материјал : Стакло Шише+Бамбус капак+силикони запечату

1)Димензија : Игра картичка мерење 5"x7", обезбедување ќе има доволно место на картичка за пишување 2)Количе

ЗАШТИТЕН СЛОЈ Nonstick антитриење на кожата печати мали површински несовршености.НЕ RETORQUE ДИЗАЈН Челик core

Оваа Заверена Обновена производ е фабрика refurbished, покажува ограничено или воопшто не носат, и ги вклучув

Таа НЕ поддржува камиони, полуприколки, депонија камиони, трактори, хибриди, електрични возила и други к

Лесен за инсталација и лесен за ракување.Стабилни перформанси и висока сигурност 100% сосема нов и висок

1 / 2"13 X 10".Машина Завртки, Хексадецимален Главата, Челик, Топло Натопи Поцинкуван.Челик 1 / 2"13 X 10", Надвореш

Материјал : смола и легури.snapin тип без поврзување на хард пластични материјали со совршени детали.летањ

Ова Е Оригинален Дел!.Инструкции за инсталација НЕ Се Опфатени Со Овој Дел!.Не го Видите Вашиот Модел Нав

Вистински ОЕМ Фабрика Дел во Оригиналниот Мало Пакување.ОЕМ квалитет & Директен fitment Загарантирана.Точн

Generice производи.Овој Случај Е компатибилен за samsung галакси забелешка 9 Protecte пластични Одличен телефон ка

Бродови Директно од Европа со 34 ден испорака до САД Превозот и сите давачки се вклучени во цената.Волум

Материјал : пластика.Боја ќе бидат испратени по случаен избор.Големина : app 9.5 cm*1cm.Лесен, лесен за носење и

Ниско Напонски Поврзувања се toolless.Кабли приклучок во предниот и задниот дел од плочата на ист начин.Цвр

Димензии : 25" H x 60" L x 15.5".Кабел за управување со функции да работат кабли во задниот дел на ТВ застане.За ЖИ

Секоја цел е за 10 торби; Околу торба големина : 6"x9"; Приближно fillable големина : 6"x8"; Совршен за пакување наки

Натпревари OE форма, одговара и функција.Лесно пресврт отстранување и одговара за совршен печат.Направе

Мали складирање tote 10 x 10 x 10 инчи s пелена должност и капење потребите се организираат и се на дофат во сек

Предвидено со Сертификат за Автентичност и Доживотна Гаранција за Автентичноста со world реномирани ант

Please wait...