0
clear
  • Вакуум Sealer Машина со Entrige, Автоматски Храна Sealer за Храна Штедачи w /Дополнителен Комплет, Сува Влажна Храна Режими, Лесен за Чистење, Led Индикатор Светла, Компактен Ди
  • -20%
  • -20%
Вакуум Sealer Машина со Entrige, Автоматски Храна Sealer за Храна Штедачи w /Дополнителен Комплет, Сува Влажна Храна Режими, Лесен за Чистење, Led Индикатор Светла, Компактен Ди

Вакуум Sealer Машина со Entrige, Автоматски Храна Sealer за Храна Штедачи w /Дополнителен Комплет, Сува Влажна

DEN 1199.28

Износ
Това е достапна

Vesatility & Погодност во Кујната : Кога храната е заштитена од воздух и замрзнувач гори, секојдневниот оброк планирање е полесно—двојно рецепт на вашите омилени јадења потоа се складира екстра делови за брзо и хранлив оброк на зафатен weeknights, и готвење и јадење подготовка ќе стане полесно, повеќе економски и побрзо.Одделени Дизајн : може да ги тргнеме на горниот капак за чистење на sealer машина лесно & безбедно.Компактна големина и лесен дизајн се лесни за чување и да се движат наоколу.Се вклопува до 12" ширина Entrige или друг бренд вакуум sealer торби и ролни. 2 Запечатување Начини : Корисна и практична, Entrige вакуум sealer машина е умно дизајниран сопственик две избор на начини за да се обезбеди вашата храна со најдобрите можни зачувување врз основа на видот на храната што сакате да се печат.Можете да изберете сува индикација за цврста храна, предмети и на влажна индикација за poached, simmered или варен храна.Лесен за Ракување : Entrige sealer машина дизајнирана со целосно автоматско вакуум запечатување операција, Сите од нерѓосувачки челик панел, LED индикатор светла електричен приклучок во и контролен центар поставена на горниот панел обезбедува user-friendly искуство за својот оператор.Лабораторија Тестирани : Entrige вакуум sealer е суровини имаат положено EU Ro HS и да го ДОСТИГНЕ двојна тестирање, и се ETL сертификат, ISO сертификат, CE, квалитет на инспекциски извештај и другите тврдења.Боја : Сребрена(Нерѓосувачки Челик).

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Едно копче дизајн заедно со led индикатор светлото ви нудиме паметен уред искуство.Dual Режими ви ги понуди

ГАРАНЦИЈА И за ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ : Оваа храна sealers вакуумско пакување машина беше дизајниран со вграден�

Комората големина е од 10"W x 11"L x 3.4"H, компактен и елегантен за секое домаќинство кујна.СПОСОБЕН ЗА НАДВОРЕ

За повеќето апликации, користење на топлински импулс sealer на топлина поставување на 3 е доволно.На греење

Please wait...