0
clear
  • Вистинската Природа на Силиконски Водат Храна ги Покрива 12-Pk - Платина-Излечи Храна Одделение Силиконски, BPA-Free - Флексибилни, Еднократно, Трајни & Проширување - Одрж?
  • -20%
  • -20%
Вистинската Природа на Силиконски Водат Храна ги Покрива 12-Pk - Платина-Излечи Храна Одделение Силиконски, BPA-Free - Флексибилни, Еднократно, Трајни & Проширување - Одрж?

Вистинската Природа на Силиконски Водат Храна ги Покрива 12-Pk - Платина-Излечи Храна Одделение Силиконски,

DEN 359.76

Износ
Това е достапна

✔️Искуство Америка #1 Силикони Водат Капак Сет, Наменета за Флексибилност & Издржливост ✔️ Микробранова-безбедно, Печка-безбедно, машина за миење Садови-безбедно, Замрзнувач-безбедно.Сте го името, Вистинската Природа капаци покрие!Нашите поставите доаѓа во 12 круг & плоштадот големини, кои се движат од 8" до 2,5" дијаметри.Со ова ниво на флексибилност, можете да ги покрие речиси секој вид на големи, средни или мали контејнер кој е тркалезна, правоаголни или квадратни. ✔️100% BPA-Free, Платина-Излечи Храна Одделение Силиконски ✔️ Вистинската Природа се горди да го претстави својот state-of-the-art платина-излечи, храна одделение силиконски материјал.Нашите производи се stretchier и поотпорни на warping или кинење, кои ви даваат најмногу трајни силикони капаци на пазарот.Нашите капаци можат да се користат одново и одново, заштеда на пари!. ✔️ Флексибилни Уште Издржливи.Нашите Херметички, Leakproof Печат Обезбедува Забите да Останат Свежи Подолг ✔️ Ние дизајниран овие капаци за да ја чувате храната свежа подолго и да се спречи spills.Избегнувајте непотребни трансфери до други контејнери, како овие капаци одговара директно преку чаши, чинии, тегли, лонци, тави & дури и тешко овошје себе. ✔️Одржлив & Заштеда на Пари ✔️ Вистинската Природа на силиконски капаци се BPA-, Phalate-, Олово- & Пластика-Слободни.Нашите капаци се повеќе одржлив од пластични заврши, zip-топ кеси или традиционален садовите за складирање, бидејќи тие траат подолго и да се избегнат штетните хемикалии – Безбедно за Целото Семејство!. ✔️100% Доживотна Заместителна Гаранција ✔️ Изгуби еден од вашиот капаци?Куче mistook за џвакање играчка?Ние се добие тоа, несреќи се случуваат!Пратете ни порака и ние ќе среќно испратите замена!.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Силна изградба издржливост.Мали врвот отворање за намалување на животните активност.Лесен дизајн за ед

100 проценти богородица висока Густина Полиетилен (HDPE) изградба.Дизајниран за да безбедно печат Vestil 3...

Квалитетни материјали : кофа печат капакот е изработен од материјал полипропилен, и капакот настроенат�

100 проценти богородица висока Густина Полиетилен (HDPE) изградба.Дизајниран за да безбедно печат Vestil 3 5, 5 и

Latching се справи со лесно се отвора и затвора со една рака.Нитрилна заптивка и заклучување механизам печа�

Ве МОЛИМЕ ЉУБЕЗНО ве молиме ИМАЈТЕ предвидМора да бидете сигурни дека вашата микробранова печка можат �

ЕкоПријателски & Esay Да се Чисти– Без грижи во врска со ' рѓа и тврдоглави на храна и пијалаци дамки.Еконо�

Лесно кора капак не бара никакви tools да се отстрани.Може да се користи со 3.5, 5, 6 или 7 литри кофи и кофи.Сов�

Please wait...