0
clear
  • MacBook Pro Докинг Станица, 4k Тројно се Прикаже HYRTA 15 во 2 USB C Докинг Станица со Двојна HDMI, 4K HDMI USB C Центар Двоен Монитор за MacBook Pro/Ер
  • -20%
  • -20%
MacBook Pro Докинг Станица, 4k Тројно се Прикаже HYRTA 15 во 2 USB C Докинг Станица со Двојна HDMI, 4K HDMI USB C Центар Двоен Монитор за MacBook Pro/Ер

MacBook Pro Докинг Станица, 4k Тројно се Прикаже HYRTA 15 во 2 USB C Докинг Станица со Двојна HDMI, 4K HDMI

DEN 2699.76

Износ
Това е достапна

Answer : ___________________________ Note : М1 Mac Books 2020 или други Mac Books користење М1 чип поддржува само еден надворешен монитор.)може целосно да ги исполни вашите HD визуелно уживање потреби, да обезбеди што повеќе стабилни перформанси, и ги зголемува вашата работна ефикасност. 【Зошто да Изберете HYRTA Докинг Станица】 : HYRTA Mac докинг станица plug and play,добри топлина дисипација, безбедност и стабилност, ние се стремиме да се надмине нашите клиенти очекувања, гарантира одговор во рок од 24 часа, ве молиме не двоумете се да ги споделите со нас со било какви проблеми. 【Ултра HD 4 K Тројно се Прошири Екранот】 : HYRTA Mac Book Pro /Ер докинг станица тројно се прошири екранот(HDMI1 4 K 3840 X2160 @60 Hz, HDMI2 4 K 3840 X2160@ 30 Hz.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Материјал : пластика.Боја ќе бидат испратени по случаен избор.Големина : app 9.5 cm*1cm.Лесен, лесен за носење и

CE одобрено EN613261 Класа B.Shockproof изградба.Како растојанието се зголемува, мерење област треба да се зголеми

1)Димензија : Игра картичка мерење 5"x7", обезбедување ќе има доволно место на картичка за пишување 2)Количе

Лесен за инсталација и лесен за ракување.Стабилни перформанси и висока сигурност 100% сосема нов и висок �

Вкупно 13 пристаништа нудат сигурен функционалност.Не грижете се, ова е во нормални граници на клупа раб�

HDMI 1.2, HDCP 1.1 и DVI 1.0 согласност.Поддржува DVI / Коаксијален текст и HDMI излез.Автоматско откривање на текст фо�

★【Разноврсна】Полиците се мултифункционални полици кои ги зачувате повеќе простор и да ја задржите ва

На професионална одделение се соочуваат со сликарството комплет со квалитетни бои формулиран за теков�

Таа НЕ поддржува камиони, полуприколки, депонија камиони, трактори, хибриди, електрични возила и други к

Вистински ОЕМ замена дел.BKI стана лидер во скара и пушењето опрема за индустрија и сега се нуди целосна л

Тоа може да ја придружува бебиња, од мајкаassisted удар на бесплатно возење на децата ракапритисни tricycle ?Ант

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Чикаго Младенчиња.Nico Hoerner.Повеќе од 5 милиони

100 Компјутери #180 Ронки Датотека : Melody Susie пескарење бендови се дизајнирани со издржлив материјал 180# доаѓ�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот МЕК МАТЕРИЈАЛ : Нашите женски маици се

????【Совршен Поставите】Глина монистра, 6mm во дијаметар, 1mm дебели со 2mm дупка.Околу 250 компјутери / боја.По�

ЗАШТИТЕН СЛОЈ Nonstick антитриење на кожата печати мали површински несовршености.НЕ RETORQUE ДИЗАЈН Челик core �

Направен од тешкидолжност и отпорно на гребење најлон материјал.Добро поместена поставата перница нуд�

Тегови fiying птици, седат на гира клупата, аголот е контролирана помеѓу 45 60 степени, држете го гира, директ

????ЗАБАВА ВРЕМЕ BABYFUNY Музички Чекан Играчка промени своите очи секој пат кога ќе фунта мека гума главата

Предвидено со Сертификат за Автентичност и Доживотна Гаранција за Автентичноста со world реномирани ант�

Награден со квалитет на печат ECARF.Компатибилен со CHG и алкохолбазирани рака sanitizer без impaiting на неговата е�

Нашите миленичиња куќа е дефинитивно идеален избор за вашето домашно милениче да се одморат, да играат �

Пакетот вклучува : 2 парчиња;Капацитет : 350ml / 11.7 оз;Материјал : Стакло Шише+Бамбус капак+силикони запечату

висок квалитет за Употреба : да се Има се направени од избрани алуминиум материјал, ова tortilla притиснете �

Ниско Напонски Поврзувања се toolless.Кабли приклучок во предниот и задниот дел од плочата на ист начин.Цвр�

Во околу 3 недели ќе добиете вашиот заврши нарачана стоматолошки апарат 60 ден парите назад гаранција.Ја�

Име на производ : за да се Префрлате Прекинувач Поклопец;Навој Дупка со Дијаметар : 11mm / 7 / 16"(0.433").Вкупнат

Please wait...