0
clear
  • PAVOI 14K Злато Позлатен Прстени Овална Кубни Циркони Љубов Прстен | 5мм Пластовидно Прстени за Жените | Златни Прстени за Жени
  • -20%
  • -20%
PAVOI 14K Злато Позлатен Прстени Овална Кубни Циркони Љубов Прстен | 5мм Пластовидно Прстени за Жените | Златни Прстени за Жени

PAVOI 14K Злато Позлатен Прстени Овална Кубни Циркони Љубов Прстен | 5мм Пластовидно Прстени за Жените | Златни

DEN 310.80

Износ
Това е достапна

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 5mm Ширина - Овие Пластовидно Прстени Функција Најдобрите AAAAA Квалитет Гем Одделение Кубни Циркони.Дизајниран за стилски облека за жени со вкус!.Ова Редење Прстен е Обложено со 14 K Злато за Траен Завршница и да се Обезбеди нејзината Противалергиски.Нежен Прстени се Направи Совршен Подарок!. ✦ НАПРАВЕН СО ЉУБОВ ✦ Овој уникатен и искрена производ е убаво спакуван и спремен за давање.Прави сентиментални изненадување за било каква прекрасна дама.Голема подароци за Мама или Баба на Денот на Мајката, годишнина, роденден или свадбена прослава. ✦ На 90-ДЕН ГАРАНЦИЈА ✦ за Да се Осигура Вашата Комплетна Сатисфакција, Ние Нудиме 90 Ден Не-Прашања, Побара Парите Назад Гаранција.Сите метали ние ги користиме се доведе слободни, никел слободни и противалергиски.Одлични услуги на клиентите.PAVOI 100% гаранција за вашето задоволство. ✦ Со гордост АМЕРИКАНСКИ СОПСТВЕНОСТ ✦ Ние сме еден Американски сопственост и управувани од компанијата!Ве молиме да пребарувате PAVOI за повеќе од нашите дизајни!.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

SAFE МАТЕРИЈАЛКористење на висок квалитет бакар со еколошки злато позлатен / сребрена позлатен,boho гроздо�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Блескави Daisy Ливада : Деликатно цвеќе,

Please wait...