0
clear
  • RGB Светлина Барови, Lewinner LED Светло Барови со Далечински Управувач, Амбиентниот Светлосни со 46 Scene Modes И 10 Музички Сцени, Боја на Светлина Барови за Игри, ТВ, КОМПЈУТЕР,
  • -20%
  • -20%
RGB Светлина Барови, Lewinner LED Светло Барови со Далечински Управувач, Амбиентниот Светлосни со 46 Scene Modes И 10 Музички Сцени, Боја на Светлина Барови за Игри, ТВ, КОМПЈУТЕР,

RGB Светлина Барови, Lewinner LED Светло Барови со Далечински Управувач, Амбиентниот Светлосни со 46 Scene

DEN 1007.76

Износ
Това е достапна

Поврзете светлина во извор на енергија и изнесување на транспарентен картичка од батеријата од далечинскиот управувач.Од можете да го контролирате вашиот светла преку далечинскиот управувач.Овој вид на звук-контролирани rgb светлина барови може да додадете различни украси за вашиот автомобил, кревет соба, игра соба и студио, кој може да ни донесе радост.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

????【Совршен Поставите】Глина монистра, 6mm во дијаметар, 1mm дебели со 2mm дупка.Околу 250 компјутери / боја.По

Вистински ОЕМ замена дел.BKI стана лидер во скара и пушењето опрема за индустрија и сега се нуди целосна л

Природен Гас Hydroponic Соба CO2 Генератор 8 Режач Безбедност Автоматско Пилотирање Горилници Природен Гас Hydr

Ниско Напонски Поврзувања се toolless.Кабли приклучок во предниот и задниот дел од плочата на ист начин.Цвр

Оваа Заверена Обновена производ е фабрика refurbished, покажува ограничено или воопшто не носат, и ги вклучув

Ова Е Оригинален Дел!.Инструкции за инсталација НЕ Се Опфатени Со Овој Дел!.Не го Видите Вашиот Модел Нав

HDMI 1.2, HDCP 1.1 и DVI 1.0 согласност.Поддржува DVI / Коаксијален текст и HDMI излез.Автоматско откривање на текст фо

Тежина Капацитет 265 кг.Патување Растојание : 15 милји.Производ Тежина : 50 кг без батерија, 55lbs.со батеријат

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Чикаго Младенчиња.Nico Hoerner.Повеќе од 5 милиони

Пакетот вклучува : 2 парчиња;Капацитет : 350ml / 11.7 оз;Материјал : Стакло Шише+Бамбус капак+силикони запечату

Generice производи.Овој Случај Е компатибилен за samsung галакси забелешка 9 Protecte пластични Одличен телефон ка

12x зголемување.Полиран Месинг домување и телото.Функционална компас и телескоп.Стакло оптика за јасно г

Димензии : 25" H x 60" L x 15.5".Кабел за управување со функции да работат кабли во задниот дел на ТВ застане.За ЖИ

Вистински ОЕМ Фабрика Дел во Оригиналниот Мало Пакување.ОЕМ квалитет & Директен fitment Загарантирана.Точн

Чување и прикажување Пушка, Пушка, Воздушна пушка, Airsoft, Пиштол или Соединение лак, сите големина Собрани

Please wait...