0
clear
  • EAMTI 1.5 КТ 925 Фунта Сребрена Свадба Бенд Teardrop Булчински Прстени Поставува Ореол Кубни Циркони Solitaire Ветување Ангажман Прстени за Жените, Големината 3-11
  • -20%
  • -20%
EAMTI 1.5 КТ 925 Фунта Сребрена Свадба Бенд Teardrop Булчински Прстени Поставува Ореол Кубни Циркони Solitaire Ветување Ангажман Прстени за Жените, Големината 3-11

EAMTI 1.5 КТ 925 Фунта Сребрена Свадба Бенд Teardrop Булчински Прстени Поставува Ореол Кубни Циркони Solitaire

DEN 695.76

Износ
Това е достапна

♥ Спецификација ♥ Tear drop ветување прстен направена во цврста 925 фунта сребро, печат S925, рачно поставување и високо-квалитетни cz камења се светкавиот. ♥ Стилски ♥ свадбата прстен сет вклучува 1.5 кт круша-намалување на ореол CZ свадба бенд и вечност нежен прстен.Овој прстен го поставите има 5-Prong-Поставување занает за да се спречи CZ камен падне, и двете страни на прстен карактеристики некои пенливи мал CZ камен за дополнување на центар кубни циркони камен. ♥ Совршен подарок ♥ Тоа е добра алтернатива за скапоцени свадба прстени, елегантен и класичен дизајн никогаш не излегува на стил.На свадби и ангажмани, забави, родендени или секојдневно, оваа прстени секогаш ќе ви даде одличен изглед и секогаш ќе биде модерен. ♥ ВАЖНА ЗАБЕЛЕШКА ♥ Фунта сребрен прстен е скапоцен накит и тоа е многу лесно се оксидира, ве молиме да се избегне контакт со корозивни супстанции, вклучува дневна нега на кожата и козметика. ♥ Услуги Гаранција♥ за Да се Осигура Вашата Комплетна Сатисфакција, Ние Нудиме 30 Ден Не-Прашања, Побара Парите Назад Гаранција.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања со вашиот прстени.Изненади ги со мешавина-појавување на овој прстен со други прстени или стилови кои што изразуваат кој и да сте.Овој прстен изгледа толку многу како вистински дијамант поставите дека тоа ќе биде добра алтернатива за исклучително скапи автентични дијамантски прстен, или како замена свадба постави да се носат кога патуваат или во други ситуации каде што постои загриженост за можна загуба или оштетување на вашиот вистински сет.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

ЗАШТИТЕН СЛОЈ Nonstick антитриење на кожата печати мали површински несовршености.НЕ RETORQUE ДИЗАЈН Челик core �

Вистински ОЕМ замена дел.BKI стана лидер во скара и пушењето опрема за индустрија и сега се нуди целосна л

Материјал : пластика.Боја ќе бидат испратени по случаен избор.Големина : app 9.5 cm*1cm.Лесен, лесен за носење и

Подобрување на успехот и возбудата на вашата програма со презентирање на Хејс награди!.Убава и автентич

Посебни заврши противи ' рѓа и обезбедува одлична заштита од underhood топлина.Гејтс Водени Од Можност.Гејт�

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Чикаго Младенчиња.Nico Hoerner.Повеќе од 5 милиони

На професионална одделение се соочуваат со сликарството комплет со квалитетни бои формулиран за теков�

MFJ4125 Префрлување Напојување има switchable AC влезен напон 110 VAC на 4762 Hz и 220 VAC на 4763 Hz.Работи со AC влез 85135 VAC или 1

HDMI 1.2, HDCP 1.1 и DVI 1.0 согласност.Поддржува DVI / Коаксијален текст и HDMI излез.Автоматско откривање на текст фо�

висок квалитет за Употреба : да се Има се направени од избрани алуминиум материјал, ова tortilla притиснете �

Тегови fiying птици, седат на гира клупата, аголот е контролирана помеѓу 45 60 степени, држете го гира, директ

Generice производи.Овој Случај Е компатибилен за samsung галакси забелешка 9 Protecte пластични Одличен телефон ка�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот МЕК МАТЕРИЈАЛ : Нашите женски маици се

Природен Гас Hydroponic Соба CO2 Генератор 8 Режач Безбедност Автоматско Пилотирање Горилници Природен Гас Hydr

Секоја цел е за 10 торби; Околу торба големина : 6"x9"; Приближно fillable големина : 6"x8"; Совршен за пакување наки

Стилски дизајн го прави тоа не само перење кошница, но, исто така мебел украс.Голем капацитет, погоден за

ЗАШТИТЕН СЛОЈ Nonstick антитриење на кожата печати мала површина гребнатини и недостатоци.ЗАПЕЧАТУВАЊЕ ТЕ

Чување и прикажување Пушка, Пушка, Воздушна пушка, Airsoft, Пиштол или Соединение лак, сите големина Собрани

Температурата мерење на точност не надминува +0.7 metyers, а најдалеку откривање на далечина е 2 метри Тоа мож

Тоа може да ја придружува бебиња, од мајкаassisted удар на бесплатно возење на децата ракапритисни tricycle ?Ант

ШИРОКА ПРИМЕНА Нашиот кабинет брави за безбедност на децата може да се sticked на фиоки, фрижидер, ладилник

Направен од тешкидолжност и отпорно на гребење најлон материјал.Добро поместена поставата перница нуд�

Пакетот вклучува : 2 парчиња;Капацитет : 350ml / 11.7 оз;Материјал : Стакло Шише+Бамбус капак+силикони запечату

Please wait...